معرفی، نقد و بررسی و خرید آنلاین بلیت تفریحات

ایروان رو بگرد :)

ارمنستان، ایروان، خیابان مارشال باغرامیان، پلاک ۲۱، پارک عشاق


مدت بازدید: 

1 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز چهارشنبه 24 ساعته

ورودی: 

رایگان

ارمنستان، ایروان، خیابان میاسنیکیان، ساختمان 20


مدت بازدید: 

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز چهارشنبه 10:00 صبح تا 17:00

هزینه: 

28,000 تومان

ارمنستان، ایروان، خیابان میسنیکیان

امتیاز کاربران: 4.6 از 1 رای


مدت بازدید: 

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی: 

امروز چهارشنبه 11:00 ظهر تا 19:00

هزینه: 

230,000 تومان

آنچه در فهرست پیش رو مشاهده می کنید، لیستی از معروف ترین پارک های ایروان است و به معرفی آنها می پردازد. جستجو در این فهرست این امکان را به شما می دهد تا با پارک آبی ایروان، باغ وحش ایروان و پارک شهری آن آشنا شوید و در مورد آنها اطلاعات مفیدی به دست بیاورید. اطلاعاتی مانند ساعت بازدید، آدرس و امکانات که به شما کمک می کند برنامه ریزی درستی برای بازدید از این جاذبه ها داشته باشید و در وقت تان صرفه جویی کنید. 

البته اگر بخواهید در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعاتی مانند نوع فعالیت، امکانات و ویژگی های این پارک های شهر ایروان دسترسی پیدا کنید، می توانید از بخش فیلترها کمک بگیرید. با استفاده از این فیلترها، می توانید جستجوی تان را محدود و بر اساس نیازتان تنظیم کنید تا جاذبه های مورد نظر شما به صورت لیستی منظم برای تان نمایش داده شود. به عنوان مثال علاقه‌مندان به گشت و گذار در شب، می توانند روی تیک شب گردی کلیک کنند تا پارک هایی که این امکان را دارند برای شان به نمایش درآید.


آیا این مطلب مفید بود؟

سوالی دارید؟
021 9102 4260

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET