کارناوال - راهنمای سفر

موزه مادام توسو بانکوک

بانکوک، پاتوم وان، جاده راما 1, مرکز خرید سیام، طبقه ششم

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 21:00

شماره تماس

هزینه کودکان

600 بات تایلند(483,000تومان)

هزینه بزرگسالان

800 بات تایلند(644,000تومان)

نکات ضروری

آخرین ساعت ورود به موزه ساعت 20:00 است.

آشنایی با موزه مادام توسو بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه مادام توسو بانکوک در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

موزه مادام توسو مجموعه ای از مجسمه های مومی شخصیت های برجسته، دانشمندان، هنرمندان و... است که در 25 کشور دنیا شعبه دارد. شعبه بانکوک موزه مادام توسو در مرکز خرید سیام دیسکاوری قرار دارد و بیش از 70 مجسمه در آن به نمایش گذاشته است. علاوه بر مجسمه های مشاهیر برجسته دنیا، مجسمه های هنرمندان تایلندی و شخصیت های تاریخی مثل پادشاه تایلند نیز در بین مجموعه به چشم می خورد. شما در این موزه می توانید در کنار شخصیت های محبوبتان سلفی بگیرید و لحظاتی خود را در قالب آنها و در کنارشان حس کنید. در طبقه دوم این مجموعه، موزه تاریخی وجود دارد که می توانید در آن، سیر ساخت و نحوه تکامل مجموعه و مجسمه ها را در طی سالیان دراز ببینید.  

نکات ضروری: آخرین ساعت ورود به موزه ساعت 20:00 است.

انتشار

04 مهر 1398

به روز رسانی

04 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه مادام توسو بانکوک را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست