نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
رایگان
ساعت دسترسی:
امروز جمعه 24 ساعته
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 4 ساعت
آدرس:
استان گیلان، رشت، بلوار انصاری

در صف نقد و بررسی کارناوال

امتیاز نقد و بررسی کاربران

4.7
1 نظر
Vahid Asgharnejad
Ali Sanjari
Vahid Asgharnejad
Meysam Yarparvar
Saeed Hediyeh

پارک ملت رشت از پارک های قدیمی شهر به حساب می آید که سال هاست از شهروندان رشتی و مسافران میزبانی می کند. این پارک که انتخاب خیلی ها برای گذران اوقات فراغت است در گذشته به نام "باغ سیاه" شناخته می شد و بعد ها پس از بازسازی به پارک عمومی رشت شهرت یافت. این پارک دیدنی های ویژه ای در خود دارد که از معروف ترین های آن می توان به آب نمای موزیکال اشاره کرد که داخل برکه مرکز پارک قرار گرفته و در شب بسیار دیدنی می شود. در بلوار انصاری که جنب همین پارک قرار دارد یک ماکت خانه روستایی دیده می شود که به عنوان مرکز اطلاع رسانی آماده خدمات رساندن به گردشگران است. داخل خود پارک نیز چند ماکت خانه روستایی بسیار زیبا وجود دارد که می توانید از آن ها دیدن کنید و عکس های جالبی با آنها بگیرید.

. جالب است بدانید نخستین ساعت آفتابی آنالماتیک ایران نیز در این پارک قرار دارد که پیشنهاد می شود حتما از آن دیدن کنید. علاوه بر دیدنی هایی که پیش از این به آن ها اشاره کردیم در این پارک، قبلا آکواریومی وجود داشت که در آن انواع خرچنگ و ماهی های خاص و کمیاب نگه داری می شد اما در حال حاضر بسته است. پارک ملت رشت از امکانات رفاهی خوبی مثل سرویس بهداشتی، بوفه غذایی، یک کافه در انتهای پارک، مکان مناسب سازی شده برای پیک نیک و کمپینگ و ... برخوردار است و به همین خاطر در فصول پر سفر به ویژه تعطلیات مورد استقبال مسافران قرار می گیرد. 

انتشار

20 فروردین 1398

به روز رسانی

26 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.