کارناوال - راهنمای سفر

ساحل مرکاتو دبی

دبی، خیابان ساحلی جمیرا، خیابان 152 4بی

مدت پیشنهادی بازدید

45 دقیقه تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با ساحل مرکاتو دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

ساحل مرکاتو دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر می خواهید لحظات آرامی را در کنار سواحل دبی سپری کنید، ساحل مرکاتو یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. مرکاتو در امتداد خیابان ساحلی جمیرا و رو به روی مرکز خرید مرکاتو قرار دارد. در این ساحل خبری از شلوغی و هیاهوی دیگر سواحل نیست و می توان در نهایت آرامش از تابش آفتاب در کنار آبی نیلگون لذت برد. بسیاری از مردم از ساحل مرکاتو به عنوان الماس پنهان در میان سواحل دبی یاد می کنند و شاید، این بهترین توصیف از این مکان باشد. 

البته باید بدانید یکی از دلایل اصلی خلوت بودن مرکاتو، کمبود امکانات و تفریحات آبی در این جاست. از امکانات محدود این ساحل می توان به مسیری برای دویدن، کتابخانه رایگان که در تمامی سواحل دبی وجود دارد، دسترسی آسان برای ویلچر، اتاق های تعویض لباس و ... اشاره کرد؛ همچنین در این جا، چند دکه فروش خوراکی هم به چشم می خورد. اگر در گشت و گذارتان در ساحل مرکاتو خواستید غذا نوش جان کنید نگران چیزی نباشید؛ به مرکز خرید مرکاتو بروید و از فودکورت آن استفاده کنید.

انتشار

01 شهریور 1398

به روز رسانی

15 تیر 1399

نقد و بررسی کاربران

ساحل مرکاتو دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست