نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

هزینه:
ورودی خانواده با عضویت 50 راند آفریقای جنوبی(44,000تومان)بازدید گروهی 250 راند آفریقای جنوبی(222,000تومان)
ساعت دسترسی:

بازدید تنها با هماهنگی ممکن است.

مدت زمان پیشنهادی:
1 تا 3 ساعت
آدرس:
آفریقا جنوبی، کیپ تاون، منطقه رزبنک، آسیاب ماسترت

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

ماسترت نام تنها آسیاب بادی در کیپ تاون است که از جنگ های متعدد این دیار، جان سالم به در برده و بعد از گذشت سال ها، امروز به جاذبه ای دیدنی بدل شده است. آسیاب بادی ماسترت را در سال 1796 میلادی ساختند. در ابتدا این آسیاب جزو مزرعه ای خصوصی به نام ولگلگن (Welgelegen) بود و صاحب این مزرعه گیسبرت ون رنن (Gysbert van Renen) نام داشت که این آسیاب را برای استفاده شخصی خود و خانواده اش ساخت. گیسبرت پسری به نام سیبرند ماسترت (Sybrand Mostert) داشت که به افتخار وی نام آسیابش را ماسترت گذاشت.

این آسیاب دیدنی اولین آسیاب خصوصی در سراسر کیپ تاون بود، به همین خاطر به سرعت مشهور شد. ماسترت تا سال 1889 میلادی متعلق به خانواده ون رنن بود؛ اما پس از آن میان چندین خانواده دیگر مبادله شد. در طول جنگ جهانی دوم دیگر کسی از این آسیاب استفاده نمی کرد تا این که در سال 1995 میلادی دوباره آن را بازسازی کردند و ماسترت دوباره قابل استفاده شد. اگر به کیپ تاون می روید بازدید از این آسیاب نیز برای تان خالی از لطف نیست و تجربه جالبی خواهد بود.

انتشار

03 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.