کارناوال - راهنمای سفر

پارک نیاوران تهران

تهران، میدان باهنر، انتهای شمالی خیابان پاسداران، جنب کاخ نیاوران

3.4

از 5 امتیاز

میانگین نظرات 13 کاربر

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

همه چیز درباره پارک نیاوران تهران

چرا بازدید کنیم؟

نقد و بررسی کارناوال

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی کارناوال

فهیمه دزفولی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 اسفند 1396

به روز رسانی

21 خرداد 1399

معرفی /

پارک نیاوران تهران | از زیباترین بوستان های شمال پایتخت

گشت و گذار و بازدید از باغ‌ها و پارک‌های باصفای شمال شهر تهران در هر زمانی از هفته می‌تواند انرژی دوباره‌ای به شما بدهد. قدم زدن در سایه درختان کهنسال چنار، اقاقیا، کاج و بیدمجنون، آرامش از دست رفته ناشی از رفت‌وآمد در ترافیک و فعالیت‌های روزمره را به شما بازمی‌گرداند. اگر چند ساعتی برای تفریح فرصت داشتید و گذارتان به شمیران افتاد به بوستان نیاوران سر بزنید. نیاوران یکی از دل‌انگیزترین بوستان‌های منطقه یک تهران است که با الهام از معماری باغ‌های ایرانی ساخته شده و شما را به خود می خواند. نیاوران پارکی در همسایگی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران است که کارناوال بازدید از آن را به همه اهالی تهران و مسافرانش پیشنهاد می‌دهد.

اگرچه اغلب اهالی نیاوران این بوستان را به سبب فضای مفرح و امکانات ورزشی متعدد برای نرمش صبحگاهی و ورزش انتخاب می‌کنند؛ اما محوطه‌سازی در بوستان نیاوران به‌ گونه‌ای است که پاسخگوی کاربری‌های متفاوت از قبیل پیک‌نیک خانوادگی، پیاده‌روی، عکاسی و بازی کودکان نیز باشد. در این مطلب همراه کارناوال باشید تا روزی متفاوت را در یکی از زیباترین پارک‌های پایتخت سپری کنیم.

Jason Mackay 
امیر خلوصی ایسنا 

چرا پارک نیاوران؟


 • پارک نیاوران در همسایگی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران قرار گرفته و امکان بازدید از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی را در یک برنامه برای شما فراهم می‌کند.
 • هریک از این سه مجموعه کاخ نیاوران، پارک و فرهنگسرای نیاوران، طبیعت و چشم اندازی متفاوت و تماشایی دارند.
 • برای قدم زدن، ورزش صبحگاهی همگانی و تمرینات ورزشی در کنار دیگران، نیاوران یکی از بهترین پارک‌های تهران است که خانم‌ها و آقایان آزادانه در آن به ورزش مشغول هستند.
 • امکانات ورزشی مناسبی از قبیل باشگاه ورزشی و تیراندازی، استخر، زمین والیبال و محوطه تنیس روی میز در آن تدارک دیده شده است.
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 

آشنایی با پارک نیاوران | پارکی برای قدم زدن در هر ساعت از روز

پارک نیاوران بازمانده‌ای از باغ‌های شمیران است که با پرواز طوطی‌های آزاد برفراز درختان بلندقامت، استخرهای فواره‌دار و گوشه کنارهای دنجش شما را سرمست می‌کند. پارک نیاوران به‌شیوه پلکانی، متناسب با شیبِ خیابانِ امروزی پاسداران ساخته شده است؛ بنابراین صدای جریان آب در جوی‌ها و آبنماهای کوچک و بزرگ، در سراسر پارک به گوش می‌رسد و آرامش را به شما هدیه می کند.

پارک به‌ شیوه‌ای طراحی شده که برای خانواده‌ها، جوانان و کودکان محیطی مفرح و پویا پدید آورد. این پارک بیش از هر چیز به ورزش‌های همگانی و صبحگاهی‌اش مشهور است؛ جایی که شما را به قدم زدن، دویدن، بازی و ورزش در کنار سایرین فرامی‌خواند. ورودی غربی و جنوبی پارک را با گوی‌هایی سنگی آراسته‌اند که‌ نورهای زرد حاشیه‌ پارک بر زیبایی شبانه آن ها می‌افزاید. از اینجا همانند آنچه از باغ‌های ایرانی سراغ داریم؛ "خودِ راه بگویدت که چون باید رفت"، مسیر پلکانی و دنبال کردن جریان آب به‌ سادگی شما را به قلب پارک راهنمایی می‌کند؛ جایی که استخرهای چهارگانه این پارک با رقص نور و فواره های‌شان تماشایی هستند. محوطه وسیع اطراف استخرها محل نشستن خانواده‌ها و پر رفت‌وآمدترین جای پارک است که در هر گوشه‌اش گروهی مشغول ورزش والیبال یا بدمینتون و عده‌ای در حال دویدن یا نرمش هستند. در پارک نیاوران، شادابی ورزشکاران به شما انرژی دوچندان می‌دهد. 

 بسیاری از ما پارک را برای دوری از هیاهو انتخاب می‌کنیم. هنگام قدم زدن‌های تنهایی یا خلوت‌های دونفره در قسمت‌های حاشیه‌ای و دور از میدان اصلی پارک، نیمکت‌های دنجی برای گم شدن و فارغ شدن از دیگران پیدا می‌کنید که شاید برای‌تان خاطره‌های فراموش‌نشدنی بسازد.

Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 

دیدنی‌ها و تفریحات پارک نیاوران

شاید فکر کنید تفریحات پارک‌ها همه شبیه به هم است؛ اما هر پارکی حال و هوا و تفریحات ویژه خودش را دارد. در این بخش نیز شما را با بهترین تفریح‌ها در پارک نیاوران آشنا می‌کنیم.

نکته: برخلاف توضیحات موجود در برخی سایت ها درباره پارک نیاوران که متاسفانه بروزرسانی نشده‌اند، زمین اسکیت و محوطه بزرگ مانژ اسب‌دوانی که پیش‌تر در این پارک وجود داشت در خرداد 84 با ساخت مجموعه ورزشی شهدای نیاوران، جای خود را به سالن‌های سرپوشیده بدنسازی، استخر و ... داد که در ادامه معرفی می‌شوند.

1- بهترین تجربه از ورزش جمعی

پارک نیاوران به ورزش‌های صبحگاهی دسته‌جمعی‌اش مشهور است. محوطه بزرگ اطراف استخرها، حوالی ساعت هفت صبح، شهروندانی از سنین مختلف را برای نرمش صبحگاهی گرد هم می‌آورد. در ساعت‌های دیگر پیوسته به کسانی برمی‌خورید که با کفش‌های ورزشی در پارک می‌دوند و یا با ابزارهای ورزش داخل پارک مشغول تمرین هستند. با کمی گشت زدن در پارک به محوطه تنیس روی میز می‌رسید. اینجا حال و هوای رقابت بسیار داغ است و هیجان ورزشکاران شما را هم به وجد می‌آورد که مهارت‌تان را محک بزنید. پس اگر اهل پینگ پنگ هستید راکت محبوب و توپ شانس تان را همراه بیاورید. 

فضای باز اطراف استخرها جای خوبی برای بدمینتون است البته محوطه اختصاصی برای بازی بدمینتون نیز در نظر گرفته شده که تابستان‌ها تور مناسب این بازی را هم دارد.
بازی در زمین والیبال، تمرینات رزمی-نمایشی و کیک‌بوکسینگ، اسکیت‌برد در پیاده‌راه‌های پارک و تمرین حرکات پارکور در طبقات پلکانی این پارک، تجربیات متنوعی را برای ورزش‌دوستان رقم می‌زند.

Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 

2- باشگاه تیراندازی در پارک نیاوران

از دیگر امکانات پارک نیاوران باشگاه تیراندازی آریاناست که در ضلع شرقی پارک قرار دارد و به صورت آموزشی یا تفریحی برای تان امکان تمرین تیراندازی را فراهم کرده است.

شماره تماس: 

021-26119561

ساعت فعالیت: همه روزه 10 صبح تا 12 شب

سایت همگردی 

3- ورزشگاه و استخر شهدای نیاوران

از سال 84 مانژ اسبدوانی و زمین روباز اسکیت نیاوران جای خود را به ورزشگاه مجهز شهدای نیاوران داد که توسط شهرداری ساخته شده است. بیشتر اهالی نیاوران از تنوع ورزش‌های داخل سالن، قیمت مناسب و کیفیت تجهیزات مدرن ورزشی واقع در این پارک رضایت دارند. عضویت در باشگاه ورزشی نیاوران گزینه خوبی برای ساکنان محله‌های اطراف است. 

بد نیست بدانید سالن‌های ورزشی این مجموعه برگزارکننده دوره‌های آموزش مهارت‌های بدنسازی و پرورش اندام، ایروبیک، آمادگی جسمانی، پیلاتس، تی‌آر ایکس، ژیمناستیک، فوتسال، هندبال، بدمینتون، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، و ورزش‌های رزمی مانند بوکس، تکواندو، کاراته، ووشو و کیک‌بوکسینگ برای آقایان و بانوان است.

امکانات: رختکن و فضای استراحت، بوفه و کافی‌شاپ

شماره تماس جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام: 02122832170

Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
سایت بزنیم بیرون 

4- عکاسی در فضای باز و پیک‌نیک

این روزها همه دل‌شان می‌خواهد شیک بپوشند و از شیک‌پوشی‌های‌شان عکس منتشر کنند. اگر به عکاسی غیرحرفه‌ای علاقه دارید پارک نیاوران پس‌زمینه‌های جذابی را در فصل‌های مختلف برای عکس‌های شما ایجاد می‌کند. کافی است ساعت‌های خلوت و روزهای میانی هفته را برای عکاسی انتخاب کنید، گشتی در پارک بزنید و ترکیب‌بندی متناسب با موضوع عکس‌تان را از میان فرم‌های متنوع معماری منظر پارک انتخاب کنید.

برای یک پیک‌نیک خانوادگی، آلاچیق‌های محدود و سکوهای چمن‌کاری زیبایی پیش‌بینی شده است که از تعطیلات عید و سیزده به‌در تا اوایل پاییز با در نظر گرفتن هوای مناسب و  غیربارانی می‌توانید از آنها لذت ببرید.

Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
امیر خلوصی ایسنا 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 

5- کانون فرهنگی کودکان و آموزش زبان خارجی در پارک نیاوران

وب سایت کانون زبان نیاوران: کلیک کنید.

تلفن تماس: 22283343-021

Photo by : Fahimeh Dezfoulli | Karnaval

7- نمایشگاه‌های فصلی

به مناسبت‌های گوناگون در حاشیه استخرهای چهارگانه بوستان، نمایشگاه‌های مختلفی برگزار می‌شود. غرفه‌های ورزشی، فرهنگی و پزشکی در هفته‌هایی از تابستان و غرفه‌های مذهبی، خوراکی و سوغات در غروب‌های ماه رمضان یا نوروز بخشی از برنامه‌های جانبی شهرداری است که برگزاری آن از طریق رسانه‌ها و سرای محله نیاوران اطلاع‌رسانی می‌شود.

8- خوشمزه‌های حاشیه پارک

تنها کافه پارک نیاوران در ضلع شرقی پارک و پیوسته به مجموعه‌های ورزشی قرار گرفته است. به جز این کافه و بوفه ورزشگاه، در محوطه خود پارک، رستوران یا حتا مغازه‌ای برای خرید تنقلات پیدا نمی‌شود؛ اما جنب میدان باهنر و به فاصله چند صدمتری، مغازه‌های متعدد بستنی و آبمیوه‌فروشی، آب انار، جگرکی، انواع فست فود و قهوه‌خانه سنتی پاسخگوی همه نوع سلیقه‌ای هست. اینجا هر چیزی هوس داشته باشید به فاصله چند قدم پیدا می‌کنید.

وقتی چند ساعتی را در پارک به تفریح می‌گذرانیم گاهی دل مان تنقلاتی غیر از پفک و چیپس معمول می‌خواهد. از بلال‌فروش‌های تابستان و باقالی‌فروش‌های زمستان در حاشیه پارک که بگذریم، به شما پیشنهاد می‌کنیم طعم‌های تازه‎ آجیل و تنقلات شور و ترش و شیرین را هم امتحان کنید.

دیدنی‌های اطراف پارک نیاوران

در فاصله بسیار نزدیک نسبت به پارک، جاذبه‌های تاریخی و تفریحاتی مانند ورزش یا خرید، می‌تواند به انگیزه شما برای بازدید از این پارک بیفزاید. در ادامه فهرست کوتاهی از این دیدنی‌ها را برای تان آماده کرده‌ایم.

1- مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران

تنها یک دیوار آجری بلند پارک نیاوران را از مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران جدا می‌کند. این مجموعه که از زمان قاجار جزو ییلاق‌های شاهانه شمیران محسوب می‌شده در آخرین دوره کاربردش محل سکونت خانواده پهلوی، واپسین شاه ایران بوده است و به‌فاصله اندکی پس از انقلاب در سال 1365 تبدیل به موزه و جزوی از میراث تاریخی شهر تهران شده است. می توانید در یک روز، هم به پارک نیاوران سر بزنید و هم با بازدید از مجموعه نیاوران، سیری در تاریخ داشته باشید.

نقد و بررسی کامل کارناوال درباره این جاذبه دیدنی را از دست ندهید. 

ورود به صفحه اختصاصی معرفی مجموعه نیاوران

2- فرهنگسرای نیاوران

فرهنگسرای نیاوران برگزارکننده رویدادهای فرهنگی هنری بسیاری در طول سال است که می‌توانید برنامه اجراهای تئاتر و سایر رویدادهای این مجموعه را از سایت فرهنگسرای نیاوران دنبال کنید و در بازدیدتان از پارک نیاوران، سری هم به این فرهنگسرا بزنید.

3- شهرکتاب باهنر نیاوران

این شهرکتاب در فاصله 1.5 کیلومتری پارک و در مسیر رسیدن به آن، جنب خیابان باهنر قرار دارد و بازدید از محصولات متنوع فرهنگی و چرخ زدن در آن برای علاقه‌مندان به کتاب جذاب خواهدبود. 

4- خرید برای برندبازها

آنها که اهل خرید از برندهای مشهور هستند می‌توانند پس از بازدید از پارک، خیابان پاسداران را به سمت جنوب در پیش بگیرند و با فاصله چندصدمتری از پارک به فروشگاه‌های بسیار لوکس در این خیابان سری بزنند.

 در شمال غربی پارک و امتداد خیابان باهنر نیز می‌توانید به مجتمع‌های تجاری و فروشگاه‌های متعدد پوشاک سری بزنید.

امکانات پارک نیاوران تهران

زمین بازی کودکان، زمین والیبال و تنیس روی میز، باشگاه ورزشی و تیراندازی، استخر سرپوشیده، لوازم متنوع ورزش همگانی، نمازخانه، کیوسک روزنامه فروشی، کتابخانه و فرهنگسرای کودک، آلاچیق به تعداد کم، نیمکت و محوطه‌های چمن مناسب برای پیک‌نیک، آبخوری و یک سرویس بهداشتی امکانات این پارک را تشکیل می‌دهند.

Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 
Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 

مسیرهای دسترسی

پارک نیاوران از شمال به کاخ نیاوران و از غرب و جنوب به خیابان پاسداران و از شرق به محله صاحبقرانیه منتهی می‌شود. درهای غربی و جنوبی پارک هر دو در خیابان پاسداران واقع شده‌اند گرچه پارک دیوار و حصار ندارد و از نقاط دیگری نیز می‌توان به آن وارد شد. از آنجا که بخشی از مسیر خیابان پاسداران به سمت شمال یک طرفه است در صورت تمایل می‌توانید از خیابان موحد دانش و سه‌راه اقدسیه به بوستان دسترسی داشته باشید.

مسیر دیگر این پارک از سمت تجریش، خیابان باهنر یا همان نیاوران است و پارک در ضلع جنوب‌شرقی میدان باهنر قرار دارد. 

دسترسی با اتوبوس:

خط اتوبوس تجریش_ دارآباد را از میدان قدس سوار شده و در ایستگاه میدان باهنر پیاده شوید. 

خط اتوبوس بلوار صبا_ ازگل در ایستگاه قنات پیاده شوید.

اتوبوس‌های میدان رسالت میدان قدس نیز در مسیر برگشت از میدان نیاوران می‌گذرند.

دسترسی با تاکسی:

خط تاکسی میدان تجریش(قدس) _ دارآباد واقع در جنب ساختمان شهرداری از میدان نیاوران می‌گذرد و با پیاده شدن در حاشیه میدان تنها پانصدمتر تا پارک فاصله دارید.

دسترسی مترو:

مترو در نزدیکی این پارک ایستگاه ندارد؛ اما پس از رسیدن به ایستگاه متروی قیطریه (ابتدای بلوار صبا) و یا ایستگاه تجریش (میدان قدس) می‌توانید از اتوبوس یا تاکسی برای رسیدن به پارک استفاده کنید. 

Photo by : Unknown

تاریخچه پارک نیاوران

در هنگام ساخت کاخ نیاوران برای سکونت خانواده پهلوی در ابتدای دهه چهل، زمین‌های اطراف این کاخ که با نام صاحبقرانیه شهرت داشت از بازماندگان خاندان قاجار خریداری شد و برای ساخت فضاهای عمومی شهری در تملک شهرداری قرار گرفت. در سال 1348 به دستور محمدرضا پهلوی در بخشی از املاک صاحبقرانیه، بوستان شهری نیاوران به مساحت 6 هکتار در همسایگی مجموعه کاخ‌های نیاوران احداث شد.

پارک نیاوران را محمدعلی سردار افخمی، استاد دانشگاه تهران که از پیشروان معماری مدرن در ایران به شمار می‌رود براساس نقشه طراحان انگلیسی پیاده‌سازی کرده است. شاید شما این معمار ایرانی دانش‌آموخته و ساکن فرانسه را با اثر مشهورش، بنای تئاتر شهر تهران بیشتر بشناسید. بوستان نیاوران را با الهام از معماری باغ ایرانی و در چند اشکوب به شکل پلکانی طراحی کرده‌اند؛ از این رو جریان آب و قرینه‌سازی‌ها در سراسر پارک بسیار چشم‌نواز است. اگر ویژگی‌های شگفت‌انگیز و زیبایی‌شناسی باغ ایرانی برای تان جذاب است مطلب کامل کارناوال درباره پردیس‌های ایرانی را ببینید.پردیس‌های ایرانی

نزدیک به 3 هزار مترمربع از فضای پارک به جوی‌ها، حوض‌ها، استخرها و آبنماها اختصاص دارد که آب آن از قنات نیاوران تامین می‌شود.

گیاهان و پرندگانی که در پارک نیاوران تهران خواهید دید

در مساحت 6 هکتاری پارک نیاوران، طیف متنوعی از درختان و گیاهان مناسب با آب هوای منطقه شمیران به چشم می خورد؛ درختانی مانند چنار، کاج، بیدمجنون، اقاقیا، بیدفری، ماگنولیا، گیلاس، سیب‌گل، سدروس، نوئل و میخک هندی، چرم لیفه، ایلکس و کورئوس.

 درختان مگنولیا در بهار با گل‌های سفیدرنگ و عطر شگفت‌انگیز خود در کمتر پارکی قابل مشاهده هستند. همچنین تک‌درخت سرخ‌دار (Taxus Baccata) در انتهای ضلع جنوب‌شرقی پارک با پوست فلس‌دار و میوه‌های قرمزش از گونه‌هایی است که به‌سبب قدمت دویست میلیون ساله در جهان به‌عنوان فسیل زنده شناخته می‌شوند.

یکی از چنارهای کهن شمیران با عمر تقریبی 150 سال در این پارک قرار گرفته است که متاسفانه تمایز خاصی با سایر درختان پارک ندارد و ممکن است نتوانید به آسانی آن را پیدا کنید جالب است بدانید که در بسیاری از منابع چنار پارک نیاوران به اشتباه کهن‌ترین چنار تهران یا شمیران معرفی شده است در حالی که در محله‌های مختلف شمیران مانند کاشانک، اوین و درکه چنارهای کهنسال‌تری هنوز به حیات سبز خود ادامه می‌دهند.

علاوه بر شاه‌طوطی‌ها که به طوطی اسکندر نیز معروف هستند؛ پرندگان بومی شمیران مانند بلبل خرما، دارکوب، گنجشک، سهره، سار، مرغ مینا، دم جنبانک، زاغی و کلاغ جامعه پرندگان این پارک را تشکیل می‌دهند.

Fahimeh Dezfoulli | Karnaval 

توصیه کارناوال

 پارک نیاوران به‌سبب زیبایی درختان شکوفه‌دار مانند مگنولیا و گیلاس در بهار، خنکی استخرها در تابستان، رنگارنگی برگ‌های اقاقیا در پاییز و هنگام بارش برف زمستانه در هر فصل از سال بسیار تماشایی است.

برای پارک نیاوران پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته نشده است. در ساعات میانی و خلوت روز با کمی درنگ می‌توانید خودروی شخصی‌تان را در حاشیه خیابان پاسداران پارک کنید؛ اما اغلب در ساعات عصرگاهی، ترافیک نسبی در جریان حرکت خودروها وجود دارد. بنابراین زمان کافی را برای پارک خودرو اختصاص دهید تا بتوانید با آرامش از تفریح خود لذت ببرید.

نکته: پارک نیاوران به دلیل ساختار پلکانی‌اش برای تردد معلولان یا افراد دارای ناتوانی حرکتی مناسب نیست.

دقت کنید که بخش‌های حاشیه‌ای پارک نیاوران با وجود امنیت بسیار خوبش، شب‌ها از روشنایی کافی برخوردار نیست بنابراین برای پیک‌نیک شبانه از وجود چراغ در نزدیکی‌تان مطمئن شوید.

مهدی خیری 
فهیمه دزفولی 
Rooholla Vahdati | isna 

سخن آخر

 پارک‌ها فرصتی بی‌نظیر برای تنفس تازگی و سلامت هستند. اگر خاطره‌ای از ورزش در پارک نیاوران دارید، از امکانات تفریحی آن استفاده کرده‌اید یا در آن عکس گرفته‌اید، تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای ما و مخاطبان مان در کارناوال مهم است که بدانیم نظرتان درباره پارک نیاوران چیست و چه امتیازی به این پارک می‌دهید.

نتیجه نقد و بررسی کارناوال

4.3

بررسی شده توسط فهیمه دزفولی

حال و هوای خوش(عالی) 5
تنوع امکانات(خوب) 4
دسترسی به وسایل حمل‌و‌نقل عمومی(خوب) 4

نقاط قوت

 • امکانات ورزشی خوب
 • امنیت خوب
 • زیبایی و تنوع در معماری منظر
 • مناسب تمام سنین

نقاط ضعف

 • سرویس بهداشتی نه چندان تمیز
 • تاریکی برخی نقاط حاشیه پارک در شب
 • نبود فروشگاه، بوفه و کافه در خود پارک
 • نداشتن پارکینگ اختصاصی و ترافیک هنگام جستجوی جای پارک

نقد و بررسی کاربران

میانگین امتیاز کاربران

از مجموع 13 رای

3.4

دوستان

2

انفرادی

2

خانواده

3

زوج

1

آیا بازدید از پارک نیاوران تهران را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
کیفیت وسایل بازی کودکان(معمولی) 3
حال و هوای خوش(خوب) 3.6
نظافت(معمولی) 3.3
کیفیت امکانات(خوب) 3.6
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی(معمولی) 3.1

پارک نیاوران تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
احمد سرمست

4

پارک کوچیک اما زیباییه ,چسبیده به کاخ نیاوران که میتونید بعد از بازدید نسبتا طولانی از کاخ تو این پارک کمی استراحت کنید .

سفر با خانواده
تجربه سفر احمد سرمست به پارک نیاوران تهران

انتشار: 01 بهمن 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
یوسف مردانی

3.2

پارک نیاوران بهترین پارک برای خانوادهاست

سفر با خانواده
تجربه سفر یوسف مردانی به پارک نیاوران تهران

انتشار: 30 دی 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
یوسف مردانی

2.8

تو تابستون شب ها خیلی باصفاست ,یه زمانی پاتوق همیشگیمون بود.یادش بخیر

سفر با دوستان
تجربه سفر یوسف مردانی به پارک نیاوران تهران

انتشار: 30 دی 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

Mona Safavi
پرسش:

سلام محیط دور تا دور آبنمای پارک نیاوران چقدر است؟

انتشار: 17 دی 1402

آیا این دیدگاه مفید بود؟
هانی
پرسش:

سلام خسته نباشید،ببخشید برا امسال کلاس تابستانی هست؟

انتشار: 21 خرداد 1402

آیا این دیدگاه مفید بود؟
پرسش:

سلام کلاس بسکتبال برای پسر ۱۲ ساله هست؟ تلفن جواب نمیدن

انتشار: 29 مرداد 1401

آیا این دیدگاه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست