کارناوال - راهنمای سفر

رستوران اپریشن فلافل دبی

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

شماره تماس

آشنایی با رستوران اپریشن فلافل دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران اپریشن فلافل دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

قطعا با مفهوم غذاهای خیابانی آشنا هستید. در این رستوران می توانید انواعی از غذاهای لبنانی و عربی خیابانی را در محیطی متفاوت بچشید. این رستوران دستور تهیه سنتی غذاهای عربی را به کار گرفته و طعم هایی متفاوت خلق می کند. در اینجا می توانید فلافل های خوشمزه بخورید و حمص و شاورمای اصیل را نوش جان کنید. در اپریشن فلافل حسابی به خودتان برسید و غذاهای ارزان قیمت و با کیفیت بخورید و لذت ببرید. برخورد خوب کارکنان از دیگر دلایل محبوبیت این رستوران به شمار می رود.

انتشار

23 مرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران اپریشن فلافل دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست