پناهگاه فیل ها پوکت

تایلند، پوکت، شهرستان تالانگ، پاکلوک، شهرک دوم، پلاک 100

مدت پیشنهادی بازدید

45 دقیقه تا 1 ساعت و نیم

ساعت دسترسی

امروز شنبه 9:30 صبح تا 17:00

هزینه

1,593,000 تومان

شماره تماس

آشنایی با پناهگاه فیل ها پوکت

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پناهگاه فیل ها پوکت در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در جزیره پوکت، دیدنی‌های بسیاری وجود دارد که برخی از آنها می‌توانند تجربه‌ای متفاوت را برای شما رقم بزنند؛ یکی از این جاذبه‌ها پناهگاه فیل‌ها در نواحی شرقی شهرستان تالانگ (در فاصله حدود 30 کیلومتری از شهر پوکت) است. این مکان برای فیل‌های بازنشسته‌ای ساخته شده است که برای سال‌ها در جنگل‌های تایلند برای انسان‌ها و به هدف کندن درختان و جابجایی الوار کار می‌کردند. زمانی که فیل‌ها از کار افتاده می‌شوند و یا توانایی ادامه دادن زندگی‌شان در حیات وحش را ندارند، به مکان‌هایی نظیر پناهگاه فیل‌های پوکت منتقل می‌شوند تا آخرین سال‌های زندگی‌شان را در فضایی امن و آرام سپری کنند؛ حال آنکه در این پناهگاه، گردشگران فرصت پیدا کرده‌اند تا ساعاتی را در کنار این حیوانات بگذرانند.

گردشگران در حین بازدید از پناهگاه فیل‌ها، می توانند تورهای صبحگاهی و یا عصر را انتخاب کنند که هر کدام از این تورها، بسته‌ای جذاب از تفریحاتِ همراه با فیل‌ها را در اختیار میهمانان می‌گذارد. به عنوان مثال آن‌ها می‌توانند به فیل‌ها میوه بدهند، همراه‌شان به جنگل رفته و درست در کنارشان قدم بزنند یا حمام فیل‌ها را به تماشا بنشینند؛ همینطور راهنمایان از سرگذشت هرکدام از فیل‌ها نیز برای گردشگران می‌گویند. در این پناهگاه ویدیوهای آموزشی هم درباره فیل‌ها به گردشگران نشان داده می‌شود و در رستوران پناهگاه، با غذاهای دلچسب گیاهی و میوه‌های فصل از گردشگران پذیرایی می‌کند. 

باید اشاره کنیم که چون در این پناهگاه، مهم‌ترین اولویت سلامت و آرامش فیل‌هاست، نمی‌توان توقع فیل‌سواری یا نمایش از آنها داشت و تمام تفریحات گردشگران با در نظر داشتن سلامت این حیوانات برنامه‌ریزی می‌شود. 

تور صبحگاهی: 9:30 تا 13:00، 3,000 بات تایلند (1,593,000 تومان) برای بزرگسالان، 1,500 بات تایلند (796,000 تومان) برای کودکان 4 تا 12 سال

تور عصر: 13:30 تا 17:00، 3,000 بات تایلند (1,593,000 تومان) برای بزرگسالان، 1,500 بات تایلند (796,000 تومان) برای کودکان 4 تا 12 سال

انتشار

01 بهمن 1398

به روز رسانی

01 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از پناهگاه فیل ها پوکت را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
وضعیت نگهداری حیوانات?
ارزش هزینه به لذت?
تفریح و خوشگذرانی?
نحوه برخورد کارکنان?

پناهگاه فیل ها پوکت را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.