کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید پلازا لو یات کوالالامپور

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

ساعت دسترسی:
امروز جمعه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 ساعت تا 2 ساعت و نیم
آدرس:
کوالالامپور، منطقه بوکیت بینتانگ، خیابان جالان بینتانگ، مرکز خرید پلازا لو یات

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

پلازا لو یات نام یک مرکز خرید 12 طبقه در قلب شهر کوالالامپور است که در منطقه معروف بوکیت بینتانگ قرار دارد و با 350 مغازه، بزرگ ترین مرکز خرید در مالزی در زمینه آی تی به حساب می آید. به دنبال هرچیزی از دنیای تکنولوژی که هستید، با مراجعه به پلازا لو یات آن را خواهید یافت. انواع برندهای گوشی های موبایل، لپ تاپ ها، تبلت ها، دوربین کنسول های بازی با طیفی بسیار گسترده از کیفیت و قیمت، در گوشه گوشه این مرکز خرید قرار گرفته اند. یکی دیگر از دلایلی که رفتن به این مرکز خرید را اجتناب ناپذیر می کند قیمت مناسب اجناس است. همچنین در زمینه تعمیرات هم خدماتی در پلازا لو یات ارائه می شود. 

اگر به دنبال لوازم جانبی موبایل هستید بدون هیچ معطلی به طبقه اول بروید. در این بخش تعدادی بوتیک و یک کتابفروشی هم به چشم می خورد. در طبقات دو، سه و چهار هم انواع محصولات مرتبط با دنیای دیجیتال را پیدا خواهید کرد. 

گمان نکنید که تکنولوژی تنها چیزی است این مکان برای عرضه دارد، اگر گرسنه هستید و می خواهید بین خرید استراحتی داشته باشید، رستوران ها و کافه های این مجموعه میزبان شما خواهند بود. در طبقه همکف هم یک فودکورت در انتظار شماست تا بتوانید انواع غذاهای محلی، کره ای و ژاپنی را امتحان کنید.

انتشار

17 مهر 1398

به روز رسانی

17 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.