کارناوال - راهنمای سفر

این جاذبه موقتا به دلیل نامشخص تعطیل است

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

استان خراسان رضوی، مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع تجاری وصال، طبقه 4+

3.9

از 5 امتیاز

میانگین نظرات 6 کاربر

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز چهارشنبه 10:00 صبح تا 22:00

شماره تماس

هزینه ورودی هر نفر

25000 تومان

هزینه کودکان 3 تا 6 سال

15000 تومان

هزینه کودکان زیر سه سال

رایگان

همه چیز درباره پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

چرا بازدید کنیم؟

نقد و بررسی کارناوال

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی کارناوال

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 مهر 1397

به روز رسانی

18 آبان 1398

معرفی /

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد | اولین پارک علمی موضوعی ایران

کارناوال نیز در ماجراجویی امروزش، این بار به سراغ یکی از جاذبه های کمتر شناخته شده مشهد رفته است و می خواهد جاذبه ای بسیار متفاوت را به شما معرفی کند. پارک علمی پروفسور بازیما در مجموعه گردشگری سپاد انتخاب امروز ماست؛ پارکی که تصورات شما از گردش های علمی و هیجانی را کاملا تغییر می دهد و شما را به دنیای جدید می برد. همراه مان باشید تا در مورد بازی ها و سرگرمی های مختلف این مجموعه، آدرس پارک علمی پروفسور بازیما، قیمت بلیط پارک بازیما و ... اطلاعات کاملی به دست بیاوریم. البته اگر بخواهید در مورد دیدنی ها و تفریحات مختلف مشهد و اقامت در این شهر بدانید، با انواع تورها و گشت های شهری مشهد آشنا شوید و اطلاعاتی در مورد حمل و نقل عمومی شهر و ... به دست بیاورید می توانید از صفحه راهنمای مشهد کمک بگیرید.

Photo by : Unknown

چرا پارک پروفسور بازیما؟


 • اولین پارک موضوعی علمی ایران است.
 • سومین پارک سفر به درون بدن انسان پس از کورپوس هلند و سنگاپور محسوب می شود.
 • یکی از مکان های جذاب به ویژه برای کودکان برای کسب تجربه های جدید است. 

آشنایی با پارک علمی پروفسور بازیما | جاذبه ای متفاوت در مشهد

حالا که مقصدمان را انتخاب کرده ایم، مستقیم به سراغ آشنایی و معرفی آن می رویم. برای اینکه به پارک علمی پروفسور بازیما دسترسی پیدا کنیم باید راهی منطقه گردشگری سپاد و مجتمع وصال شویم. این پارک در طبقه چهارم مجتمع قرار گرفته و با 2400 مترمربع مساحت اولین و متفاوت ترین پارک موضوعی ایران و سومین پارک موضوعی سفر به درون بدن انسان در جهان به شمار می رود. پروفسور بازیما که در فروردین 1395 درهای آن به روی عموم گشوده شد، پایه های اصلی ساخت پارک خود را بر موضوع های زیست شناسی، زمین شناسی و نجوم گذاشته است. این پارک از بخش های مختلفی تشکیل شده است و هر بخش آن با استفاده از سرگرمی، بازی های هیجان انگیز، آخرین روش های آموزشی و تکنولوژی های به روز و پیشرفته، فضایی آموزنده و سرگرم کننده برای کودکان و خانواده ها به وجود می آورد. 

 پروفسور بازیما کیست؟ 

پروفسور بازیما، نمادی از یک دانشمند و همه چیزدان است که تمام دنیا را گشته و نمونه های جذاب علمی را جمع آوری کرده است. او این نمونه ها را در پارک علمی اش در معرض دید مراجعه کنندگان گذاشته است تا افراد مختلف بتوانند جواب سوالات شان را اینجا پیدا کنند. 

Photo by : Unknown
Photo by : Unknown

بخش های مختلف

همان گونه که گفتیم پارک پروفسور بازیما از بخش های مختلفی تشکیل شده است. زمانی که پا به درون پارک پروفسور بازیما می گذارید با بخش های مختلف و هیجان انگیزی از بازی های متنوع و آموزنده گرفته تا انواع جانوران و حیات در زمین آشنا می شوید. در این پارک از بخش انسان های اولیه، آشنایی با دایناسورها و دیگر ساکنان کره خاکی دیدن می کنید و به درون غارها و زیردریایی اکتشافی می روید. شما در این پارک می توانید از عصر سنگ تا عصر فضا، از آسمان ها تا اعماق زمین و دریا، از بدن انسان تا پیدایش جهان و ... اطلاعات جذاب به شیوه ای منحصر به فرد به دست بیاورید. 

1- شبیه ساز زمین‌لرزه

این بخش از پارک علمی بازیما به بازی جالب لگو اختصاص دارد؛ اما ارتباط لگوها با شبیه ساز زمین لرزه چیست و چه ارتباطی با یک پارک علمی می دارد؟ 

قطعه های لگو در حقیقت بخشی از یک آزمایش علمی بزرگتر هستند، شما یا فرزندان تان می توانید در این بخش با استفاده از خلاقیت تان سازه های مختلفی مانند خانه، مجتمع های تجاری، برج و ... بسازید و سپس آنها را با استفاده از دستگاه های شبیه ساز زلزله آزمایش کنید. اینجا می توانید ببنیید که چقدر از علم مهندسی و طراحی سردر می آورید و تا چه اندازه سازه هایی که ساخته اید در برابر قدرت زلزله مقاوم هستند؟ 

هدف از ساخت این بازی تقویت کارگروهی و مشارکت در فعالیت های تیمی همراه با آشنایی با زلزله، چگونگی اندازه گیری بزرگی زمین لرزه، آمادگی در برابر زمین لرزه در زمان وقوع، آشنایی با اصول مقدماتی ساخت سازه های مقاوم در مواجه با این حادثه عنوان شده است. 

Photo by : Unknown

2- واقعیت مجازی 

یکی از تکنولوژی های تازه ای که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و سروصدا کرده، تکنولوژی واقعیت مجازی ست. فناوری که به سرعت جای خود را در بخش های مختلف علم و بازی باز کرده است و به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 

پارک علمی بازیما نیز با کمک گرفتن از این فناوری جذاب، سعی کرده تا واقعیت های علمی مانند سفر به درون بدن انسان، سقوط از آسمان خراش، پرش از هواپیما، رانندگی و ... را به کودکان آموزش دهد و دنیایی نزدیک به جهان واقعیت را برای شان به وجود آورد. 

Photo by : Unknown

3- عصب سنج 

به احتمال زیاد همه شما بازی اعصاب سنج را می شناسید و با آن خاطره دارید. بازی که در آن باید یک حلقه فلزی را به گونه ای در اطراف مدار فلزی حرکت بدهید تا هیچ اتصال و برخوردی بین مدار و حلقه ایجاد نشود. اگر اشتباهی انجام دهید و حلقه و مدار به هم برخورد کنند دستگاه به صدا درمی آید و باید بازی را از ابتدا آغاز کنید. این بازی مهارت، دقت، تمرکز و توانایی ماهیچه ای شما را محک می زند و در کنار همه اینها هیجان بالایی هم دارد. اگر از طرفداران بازی اعصاب سنج هستید، می توانید در پارک بازیما در کنار همراهان تان به رقابت بپردازید و خاطره جذابی خلق کنید.  

Photo by : Unknown

4- بازی های تعاملی 

از دیگر بازی هایی که در پارک پروفسور بازیما می توان از انجامش لذت برد، همراه با آن ورزش کرد و مهارت های فردی و گروهی را افزایش داد؛ بازی های تعاملی ست. بازی هایی که در سال های اخیر با رواج تکنولوژی کینکت بسیار فراگیر شده و محبوبیت بالایی پیدا کرده است. در این نوع بازی ها شما مجبور می شوید تا از پای مانیتورهای تان بلند شده و با استفاده از فعالیت های فیزیکی درگیر بازی شوید. 

به همین جهت پارک علمی بازیما سری های مختلف بازی های تعاملی را برای تمام اعضای خانواده طراحی کرده است تا هم در کنار یکدیگر اوقات خوشی داشته باشند و هم به تقویت مهارت هایی مانند هماهنگی عصب و عضله بپردازند. 

Photo by : Unknown

5- افلاک نما 

دیگر جاذبه پارک علمی پروفسور بازیما، پلانتوریوم دیجیتال یا به زبان ساده تر افلاک نمای آن است. از نکات جالب توجه در مورد این آسمان نما این است که مقیاس خورشید با دیگر سیاره های منظومه های شمسی مانند آنچه در طبیعت به صورت واقعی وجود دارد رعایت شده و هر بازدید کننده ای می تواند به راحتی بزرگی خورشید نسبت به دیگر اجسام را تصور کند.

در این افلاک نما مجموعه ای از فیلم های علمی با موضوع هایی مانند نجوم، زمین شناسی، زیست شناسی و غیره به صورت مدور (کروی) بر روی پرده به نمایش در می آیند؛ پرده ای که دامنه وسیعی از تصویر را به صورت نیم کره مقابل چشم بینندگان می آورد. در حال حاضر 16 فیلم فول دام (فیلم هایی که تمام وسعت پرده کروی را برای نمایش اشغال می کنند) در این مجموعه پخش می شود. در کنار این فیلم ها، شبیه ساز آسمان با قابلیت نمایش وقایع نجومی، آشنایی با ستارگان و سیارات، شناخت صور فلکی، چگونگی جهت یابی در شب ها، تعیین ماه ها و ... دانش شما از آسمان و آنچه فراتر از آن است را بیشتر می کند. 

6- جانور شناسی 

شناخت جانوران مختلف کره زمین از آن دسته موضوع هایی ست که علاقه مندان و طرافدارن بسیاری دارد. این موضوع در پارک علمی بازیما در دو بخش دنبال می شود: 

الف- بی مهرگان

می دانیم که جانوران به طور کلی به دو بخش مهره داران و بی مهرگان تقسیم می شوند. با این حال شاید برای تان جالب باشد که بدانید قسمت بزرگی از جانوران روی زمین را نه ما مهره داران، که بی مهره ها شکل می دهند و در حقیقت آنها ساکن های اصلی زمین هستند. به عنوان مثال حشرات به تنهایی از نظر تنوع حیات و تعداد با تعداد دیگر گونه های جانوری در دنیا برابری می کنند.  

اطلاعات جالبی از این دست، در کنار فوایدی که بی مهره ها برای جهان پیرامون مان دارند و اینکه برای حفاظت از آنها باید چه کارهایی انجام دهیم، موضوع هایی ست که در این بخش پارک علمی به شما یاد داده می شود. 

ب- مهره داران

اما در بخش مهره داران پارک پروفسور بازیما چه می گذرد؟ در این بخش شما می توانید با انواع مختلف مهره داران به ویژه آنهایی که در سرزمین ایران زندگی می کنند؛ آشنا شوید. از جمله این جانوران می توان به نمونه هایی از جانوران مهره دار مانند انواع طناب داران اولیه، ماهی ها، دوزیستان، خزندگان، پرندگان و پستانداران اشاره کرد.

7- فرار از لیزر ماز 

مازها از بازی های جالب فکری و هیجانی هستند که تمام سنین می توانند از بازی با آنها لذت ببرند و قدرت فکر، حافظه و سرعت عمل را به چالش بکشند. پارک علمی پروفسور بازیما هم برای اینکه بتواند در آن واحد در مورد لیزر به بازدیدکنندگانش آموزش دهد و هم بازی مفرح و جذابی برای آنها بسازد؛ بازی لیزر ماز را تدارک دیده است. شرکت کنندگان در این بازی باید بدون برخورد با موانع لیزری از لا به لای مازها به سلامت عبور کنند و به نقطه پایان برسند؛ اگر در میانه بازی به موانع بخورند یا نتوانند در زمان مجاز بازی را تمام کنند امتیاز از دست می دهند. این بازی مراحل مختلفی مانند مبتدی، دشوار و خیلی سخت دارد.  

Photo by : Unknown

8- دیرینه شناسی 

اگر از علاقه مندان به باستان شناسی، فسیل ها و زمین در گذشته های خیلی خیلی دور باشید، این بخش از پارک علمی پروفسور بازیما می تواند برای شما جذاب باشد. در این قسمت مجموعه ای از سنگواره ها و انواع فسیل های جانوری و گیاهی به نمایش درآمده است. اینجا شما به همراه کودک تان می توانید مانند یک دیرینه شناس به اعماق تاریخ سفر کنید و از سرگذشت زمین باخبر شوید. در این بخش همچنین می توانید از مولاژ فسیل دایناسورهای مختلف که برای اولین بار در ایران به نمایش درآمده اند، دیدن کنید. 

Photo by : Unknown

9- شبیه ساز پرواز

تقریبا همه ما تا کنون آرزوی پرواز داشته ایم و می خواستیم برای یک بار هم که شده کنترل وسیله ای را به دست بگیریم که بتواند حس پرواز به ما بدهد. انجام این کار برای بسیاری از ما در دنیای واقعی امکان پذیر نیست؛ اما می توان با دستگاه هایی، حسی شبیه به پرواز و کنترل یکی از وسیله های پروازی را تجربه کرد. یکی از این دستگاه ها شبیه ساز پروازی ست که در پارک علمی بازیما قرار دارد و تمامی سیستم های کنترل و پرواز هواپیماهای مسافربری بیچ کرفت (یک شرکت هواپیمایی) را شبیه سازی کرده است. 

شما با استفاده از این دستگاه می توانید به صورت مجازی به جای راهبر تخصصی پرواز قرار بگیرید و هواپیمای تان را از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به پرواز دربیاورید و به هر نقطه از ایران که می خواهید پرواز کنید. در این دستگاه شبیه ساز بسیاری از جاذبه های شهر مشهد مانند حرم امام رضا (ع) و ... زیر پای شما به نمایش در می آید. پرواز تنها تجربه ای نیست که در این شبیه ساز در اختیارتان قرار می گیرد؛ اگر در زمان هدایت هواپیما، به صحبت های راهبر گوش ندهید هواپیمای تان سقوط می کند.

10- اتاق روبان صورتی 

در این اتاق، فضایی به شکل خصوصی به دخترها اختصاص داده شده است تا از طریق بازی و سرگرمی در مورد بدن شان، دوران بلوغ (جسمی و رفتاری) بیشتر بدانند و بتوانند جواب سوالات شان در مورد جنس مونث را به دست بیاورند. 

11- ماشین زمان 

دوست دارید بدانید جهان چگونه شکل گرفته است؟ کهکشان راه شیری چطور به شکل امروزی خود درآمده است؟ منظومه خورشیدی ما چگونه در کنار هم گردآمده است؟ ماه و زمین چرا به شکل امروزی خود درآمده اند؟ می توانید به بخش ماشین زمان پارک علمی بازیما بروید و جواب سوال های خود را به دست بیاورید. 

Photo by : Unknown

12- زمین شناسی

این بخش از پارک به شما کمک می کند تا در مورد اینکه جهان چه زمانی و چگونه به وجود آمده، زمین ما چطور شکل گرفته، حیات از کی از روی زمین پدیدار شده است و ... اطلاعات خوبی به دست بیاورید. در کنار اینها می توانید با گردشی در بخش زمین شناسی پارک بازیما به جواب سوالی های زیر نیز برسید: 

آب های زیرزمینی، آتش فشان ها و مواد اطراف ما از کجا آمده اند؟

قاره ها چرا در جای فعلی خود قرار دارند؟

مواد تشکیل دهنده سنگ ها چه چیزهایی هستند؟

علاوه بر اینها، متخصص های پارک بازیما می تواند با استفاده از مدل های بزرگ، نحوه تشکیل زمین و منظومه شمسی، آتش فشان ها و ویژگی های لایه های سازنده جو را به شما توضیح می دهند. 

13- بدن انسان و انسان شناسی

بدن انسان مجموعه ای شگفت انگیز از شناخته ها و ناشناخته هاست و می توان سال ها و سال ها در مورد آن تحقیق کرد و باز اطلاعات جدید به دست آورد. سوال هایی از قبیل اینکه حافظه چطور شکل می گیرد؟ چرا رنگ چشم آدم ها با هم متفاوت است؟ چگونه دردهای مختلف را حس می کنیم؟ کدام قسمت از بدن انسان بیشترین میزان انرژی را مصرف می کند؟ 

پاسخ برخی از این سوال ها را می توانید در پارک علمی پروفسور بازیما پیدا کنید و از دانشی که به دست می آورید لذت ببرید. 

امکانات 

از جمله امکاناتی که در این پارک در اختیار شما قرار می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آتلیه عکاسی (عکس های سه بعدی)
 • کافی شاپ 
 • فروشگاه 
 • صندوق امانات
 • آبسردکن
 • نرم افزار واقعیت‌افزوده
 •  نمازخانه
 • سرویس بهداشتی
Photo by : Unknown

خدمات

در کنار گشت و گذار علمی در پارک پرفسور بازیما شما می توانید برای برگزاری مراسم های مختلف مانند تولد، جشن های مهدکودک، شوهای علمی آموزشی-تفریحی و ... روی همکاری پارک علمی پروفسور بازیما حساب باز کنید. ظرفیت این مراسم در حدود 200 نفر است و امکاناتی مانند صوت و افکت های ویژه دارد. 

مسیر دسترسی 

آدرس: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع تجاری وصال، طبقه چهارم 

برای رسیدن به این پارک باید خود را به بلوار خیام شمالی و میدان سپاد برسانید. از میدان سپاد راهی خیابان بهارستان و میدان بهارستان شوید. مجتمع وصال در دست راست شما قرار دارد. 

اگر هم بخواهید با اتوبوس به اینجا بروید می توانید سوار اتوبوس های خط 22 (پایانه گردشگری-پایانه انقلاب) شوید. ایستگاه الماس شرق ایستگاهی ست که و با 400 متر پیاده روی در بلوار بهارستان خود را به مجتمع وصال و پارک پروفسور بازیما برسانید. 

اطلاعات بازدید 

ساعات کار: هر روز هفته از ساعت 10:00 تا 22:00

هزینه بزرگسال:25,000 تومان

هزینه 3 تا 6 سال: 15,000 تومان

هزینه زیر سه سال: رایگان

تلفن: ۳۱۷۳۳-۰۵۱

جاذبه های اطراف 

در نزدیکی پارک پروفسور علمی بازیما جاذبه های چندانی به چشم نمی خورد و برای دسترسی به دیگر جاذبه های مشهد باید به مرکز شهر بازگردید. 

 • مجتمع تجاری الماس شرق و پارک بازی سرزمین عجایب در فاصله تقریبی 120 متری
 • حرم امام رضا (ع) در فاصله تقریبی 10 کیلومتری
 • میدان جانباز در فاصله تقریبی 5 کیلومتری

همچنین اگر بخواهید در مورد دیگر جاذبه های گردشگری و تفریحی مشهد بدانید، می توانید به سراغ صفحه دیدنی ها و تفریحات مشهد بروید و اطلاعات جامعی در مورد آنها به دست بیاورید. 

Photo by : Unknown

ویدیویی کوتاه از پارک علمی پروفسور بازیما 

سخن آخر 

 امروز به همراه شما گشتی در یکی از جاذبه های متفاوت و کمتر شناخته شده ایران زدیم و با بخش های مختلف آن بیشتر آشنا شدیم. به دنیای حیوانات، گیاهان، بدن انسان سر زدیم و با شرکت در بازی هایی متفاوت مانند لیزر ماز، واقعیت مجازی و .... از دنیای پیرامون مان اطلاعات مفیدی کسب کردیم. 

البته این مطلب تنها بخش کوچکی از دانستنی هایی ست که می توانید در مورد سفر به مشهد در کارناوال بیابید. به عنوان مثال، شما می توانید با استفاده از صفحه راهنمای هتل های کارناوال، با انواع هتل ها در مشهد آشنا شوید و به بررسی امکانات و خدمات آنها بپردازید، تنها کافی ست وارد صفحه رزرو هتل های مشهد شوید. اگر هم می خواهید اقامتی لوکس را در این شهر تجربه کنید، به سراغ صفحه معرفی هتل های پنج ستاره مشهد بروید و هتل مورد علاقه تان را به صورت آنلاین رزرو کنید. اگر هم به دنبال خدمات اقامتی با قیمت مناسب یا ارزان در این شهر مقدس هستید، می توانید از صفحه اجاره سوئیت در مشهد کمک بگیرید تا به فهرستی از سوئیت های متنوع در این شهر دسترسی پیدا کنید.

نظرها، پیشنهادها و انتقادهای تان را با ما در میان بگذارید. اگر هم به این پارک علمی رفته اید تجربه ها، سفرنامه ها و عکس های تان را با دوستان کارناوالی تان به اشتراک بگذارید. 

کــــــــارناوالی شــــــــو

نتیجه نقد و بررسی کارناوال

4

بررسی شده توسط مهدیه اکبری پارسا

ارزش هزینه به لذت(خوب) 4
تبلیغات و اطلاع‌رسانی(خوب) 3.5
تنوع امکانات تخصصی مجموعه(خوب) 4
کیفیت امکانات تخصصی مجموعه(خوب) 4
سهولت در دسترسی(خوب) 4

نقاط قوت

 • اولین پارک علمی موضوعی ایران
 • سومین پارک سفر به درون بدن انسان در دنیا
 • کسب تجربه های منحصر به فرد علمی و آموزشی

نقاط ضعف

 • تبلیغات و اطلاع رسانی ضغیف
 • مسیر دسترسی نسبتا سخت

نقد و بررسی کاربران

میانگین امتیاز کاربران

از مجموع 6 رای

3.9

خانواده

1

زوج

1

آیا بازدید از پارک علمی پروفسور بازیما مشهد را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
ارزش هزینه به لذت(معمولی) 3.3
تنوع امکانات تخصصی مجموعه(خوب) 4
نحوه برخورد کارکنان(معمولی) 3.4
سهولت در دسترسی(خوب) 3.9
کیفیت امکانات تخصصی مجموعه(خوب) 4.1

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
mona navab

بسیار جالب و متنوع بود نه تنها برای کودکان و نوجوانان حتی برای بزرگ تر ها ..برای من و همسرم بسیار جالب بود

4.6

سفر با همسر
تجربه سفر mona navab به پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

انتشار: 06 بهمن 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

2.5

خیلی قیمتش بالا است

سلام وقت بخیر هزینه ورودیش مگر چنده

انتشار: 28 اسفند 1401

مگه چنده اینجا که ۲۵۰۰۰تومن

انتشار: 06 بهمن 1401

میشه قیمتشو بگی ؟

انتشار: 03 مهر 1399

انتشار: 13 آبان 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
مسعود صادقی

آیا ایام عید هم باز است

تغییر مکان داشته اما بازه . فعلاً داخل شاهنامه ی ۴2 هست و بیلیتش ۲۵ تومانِ

انتشار: 10 اردیبهشت 1402

انتشار: 26 اسفند 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

الهام حسینی
پرسش:

سلام آیا پارک بازدید آره امروز

انتشار: 28 شهریور 1402

آیا این دیدگاه مفید بود؟
علی کاظمی
پرسش:

سلام آیا مجموعه مجددا راه اندازی شئه ؟ آدرس تون تغییر کرده ؟ شماره تلفن تون پاسخگو نیست چرا ؟

انتشار: 01 اسفند 1401

آیا این دیدگاه مفید بود؟
پرسش:

سلام ادرس جدیدتون کجاست ؟تلفنتونم که میگه اشتباه که

انتشار: 13 مهر 1401

آیا این دیدگاه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست