کارناوال - راهنمای سفر

پارک سافاری ورلد بانکوک

تایلند، بانکوک، منطقه خلانگ سام وا، جاده پانیاینترا 99، پارک سافاری ورلد

4.6

از 5 امتیاز

میانگین نظرات 5 کاربر

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

4 تا 8 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 09:00 صبح تا 17:00

شماره تماس

هزینه ورودی بزرگسالان:

1500 بات تایلند(1,861,005تومان)

هزینه ورودی کودکان:

1400 بات تایلند(1,736,938تومان)

همه چیز درباره پارک سافاری ورلد بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

نقد و بررسی کارناوال

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی کارناوال

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 آذر 1396

به روز رسانی

27 خرداد 1402

معرفی /

پارک سافاری ورلد بانکوک | باغ وحش محبوب تایلند

پارک سافاری ورلد بانکوک، باغ وحش بزرگی است که فرصت تجربه ای بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد؛ چرا که در این باغ وحش همانند آفریقا حیوانات آزادانه گردش می کنند و شما با ماشین های سافاری تا نزدیکی آن ها می روید. همراه کارناوال باشید تا نه تنها با امکانات مجموعه آشنا شوید که اطلاعاتی مثل قیمت بلیط سافاری ورلد بانکوک را هم ببینید. 

چرا سافاری ورلد بانکوک؟


 • یکی از بهترین و پربازدیدترین دیدنی های شهر بانکوک است. 
 • با گشت و گذار در سافاری ورلد، انگار به طبیعت وحشی آفریقا قدم گذاشته اید. 
 • برای گردش در این باغ وحش وسیع سوار ماشین می شوید!
 • در سافاری ورلد بر خلاف دیگر باغ وحش ها، حیوان ها آزادی بیشتری دارند و در محیطی جذاب نگهداری می شوند. 
Photo by : Unknown

آشنایی با سافاری ورلد بانکوک | Safari World

سافاری ورلد، باغ وحشی وسیع و روباز به طول 8 کیلومتر است که مجموعه متنوعی از حیوانات را دارد. با گردش در این باغ، انگار پا به طبیعت وحشی آفریقا گذاشته اید؛ چرا که حیوانات وحشی مجموعه نه تنها درون قفس نگهداری نمی شوند، بلکه در فضای مخصوص به خودشان آزادانه رژه می روند و این شمایید که باید مواظب خودتان باشید! 

برای آن که درون مجموعه سافاری ورلد به گشت و گذار بپردازید، لازم است تا سوار اتوبوس های مجموعه شوید و گله های بزرگ زرافه، دسته های آزاد شیر غران و خرس های سیاه وحشی را از دور دید بزنید. البته بازدید از حیوانات وحشی تنها جذابیت سافاری ورلد نیستند و می توانید از گیاه خوارانی چون کرگدن، غزال، گوزن، گورخر و شتر دیدن کنید. در کنار همه این ها بخش های دیگری چون باغ پرندگان هم در مجموعه بزرگ سافاری ورلد به چشم می خورد که پرنده هایی مانند پلیکان، درنا، لک لک و شترمرغ در آن نگهداری می شود. بخش دیگر مجموعه، مارینا پارک یا پارک دریایی نام دارد. در مارینا پارکی می توانید نمایش های مختلف از دلفین، فک و ... را ببینید و تفریحات دیوانه واری چون رفتینگ در رود و قایق سواری در دل جنگل را امتحان کنید. 

شاید جالب باشد بدانید قدمت باغ وحش سافاری ورلد به حدود 30 سال پیش یعنی سال 1988 برمی گردد و در مجموع وسعتی برابر با 264 هکتار دارد. همراه کارناوال باشید تا به سراغ بخش های مختلف سافاری ورلد برویم.

Sachin Jain 

بخش های مختلف سافاری ورلد

در این جا همراه هم به بخش های سافاری ورلد می رویم و تفریحات و برنامه هایش را بررسی می کنیم:

سافاری پارک | Safari Park

اصلی ترین و اولین بخشی که می توانید به سراغش بروید، سافاری پارک است.بازدید از این بخش حدودا 45 دقیقه زمان می‌برد. برای بازدید از سافاری پارک سوار ماشین یا اتوبوس می شوید و از میان سکونتگاه شیرها، گورخر ها، غزال ها و خرس ها عبور می کنید. جالب است بدانید شیرهایی که در سافاری پارک نگهداری می شوند، از گونه های کمیاب دنیای حیات وحش هستند. بازدید از سافاری پارک قوانین و مقررات خودش را دارد و اگر می خواهید سوار بر ماشین خود به بازدید حیوانات بروید، لازم است با احتیاط و سرعت پایین رانندگی کنید و از ایجاد هرگونه مزاحمت و صدای بلند خودداری کنید. 

در مجموع در سافاری پارک این حیوانات را خواهید دید: زرافه، لک لک، شیر، ببر، کرگدن سفید، گورخر، گوزن شاخ پیشانی (Eld's deer)، گوزن زرد اروپایی (Fallow deer)، شترمرغ، شتر، نیلی گاو (یک نوع گاو)، آهوی ایمپالا (Impala)، سیاه‌کل (Blackbuck)، بوفالو تیزشاخ (Oryx)، درنای شاخدار آفریقایی (African Crowned Crane)، طاووس و ...

در انتها خوب است بدانید بازدید از سافاری پارک از ورودی مجموعه شروع می شود و با طی مسیری حلقه ای در پارکینگ تمام می شود. درست پس از آن می توانید وارد مارین پارک شوید و از دیگر بخش های سافاری ورلد دیدن کنید. 

مارین پارک | Marine Park

در این پارک، هر دو نوع حیوانات آبزی (ماهی ها، خرس های قطبی و کروکودیل ها) و خشکی‎زی (کانگورو و میمون و ...) را خواهید دید. 

1- آکواریوم و ماهی های سافاری ورلد

یک آکواریوم نسبتا بزرگ در مارین پارک خواهید دید که انواعی از ماهی های آب شور و اقیانوس ها را دارد و بازدید از آن ها می تواند جذاب باشد. همچنین در مخزن جداگانه ای می توانید سفره ماهی های سافاری ورلد را از نزدیک ببینید. 

2- بخش پرندگان

در نقاط مختلف باغ وحش سافاری ورلد، قفس هایی از پرندگانی مانند نوک‌شاخ ها، طوطی های ماکائو، پرندگان شکاری، کبوترهای تاجدار و مرغ عشق ها را خواهید دید. البته قفس این پرندگان به قدری بزرگ است که فضای زیادی را برای پرواز و گردش این موجودات بالدار و دوست داشتنی مهیا می کند. با این حال تمام پرندگان مجموعه هم در بند نیستند و به طور مثال پلیکان ها، فلامینگو ها، قوها، لک لک ها و درناها در دسته های کوچک و بزرگی به چشم می خورند که به راحتی در محوطه خود پرسه می زنند. 

3- ببرهای سفید | White Tiger 

ببرهای سفید یکی از نادرترین گونه های ببر بنگال است که برخلاف دیگر ببرها، بدنی سفید رنگ دارد و بر روی آن راه های سیاه به چشم می خورد. از سال 2000، بخش ببرهای سفید به مارین پارک اضافه شد که با مراجعه به آن می توانید از نزدیک این ببرهای متفاوت را ببینید. البته بر خلاف چیزی که در بروشورهای پارک گفته شده، ببرهای سفید نمایشی ندارند و تنها امکانش را دارید تا آن ها را درون قفسشان تماشا کنید. 

4- دنیای کوچک | Mini World

دنیای کوچک جایی است که می توانید طوطی های کوچک و پرنده هایی مانند مرغ عشق را از نزدیک ببینید. برای این کار کافی است چند دقیقه ای غذا در دست بگیرید تا به زودی این طوطی ها با شما دوست شوند و سرشان با غذاها گرم!

اگر پرنده ها در حال خوردن غذا از دست شما بودند و بر روی انگشتانشان خرابکاری کردند، نگران نشوید. دستشویی این بخش به داد شما خواهد رسید.

5- رفتینگ در جنگل | Jungle Cruise

در این بخش کروکدیل های گرسنه و در کمین، آدمخواران خشمگین و گوریل های خطرناک در لا به لای درختان پنهان شده اند و شما قرار است سوار بر قایق، تمام این خطرها را پشت سر بگذارید. تمام شهامت خود را بردارید و به راه بیفتید.

6- دنیای تخم ها | Eggs World

در این بخش مجموعه ای از تخم حیوانات مختلف را می بینید و می توانید اطلاعات جذابی درباره هر یک به دست می آورید. همچنین امکان تماشای عکس ها و ویدیوهایی مستند درباره هر یک از این حیوانات وجود دارد. در انتها حتی بازدید از اسکلت تخم موجوداتی چون کروکدیل، قو، لاک پشت، جغد، درنا و ... ممکن است. همچنین سری به بچه طوطی های تازه از تخم درآمده بزنید و ببینید چطور به کمک مربیان حرفه ای مجموعه تغذیه می کنند. 

Chatura Dilan 

غذا دادن به حیوانات

یکی از برنامه های هیجان انگیز و محبوب سافاری ورلد، غذا دادن به حیوانات درون سافاری پارک و مارین پارک است. برای غذا دادن به هر دسته از حیوانات، باید هزینه جداگانه ای را بپردازید و تنها با خرید بلیت ورودی، نمی توانید در این فعالیت جالب شرکت کنید. 

1) غذا دادن به شیرها و ببرها: سافاری پارک یکی از معدود جاهایی است که به شما اجازه می دهد تا خودتان غذای شیرها و ببرهای گرسنه را بدهید! برای این کار، همراه مسئولان حرفه ای مجموعه، سوار کامیون و ماشین قفس داری می شوید و از نزدیک شاهد غذا دادن و خوردن این چهارپایان وحشی خواهید بود! اگر جرات دیدن شیرها را از نزدیک ندارید و غرش آن ها مو بر تن تان سیخ می کند و از شدت ترس قدرت حرکت را از شما می گیرد، بی خیال غذا دادن به شیرها و ببرها شوید؛ اما اگر از آن ماجراجویان عاشق طبیعتید، این فرصت را به هیچ وجه از دست ندهید.

2) غذا دادن به زرافه ها: برای غذا دادن به زرافه ها نیاز نیست شجاعت چندانی داشته باشید. پس اگر طرفدار حیوانات آرام و گیاهخوار و صلح طلبید، غذا دادن به زرافه ها برای شما جالب و هیجان انگیز خواهد بود. برای این کار ابتدا هزینه ای بابت سطلی از سیب زمینی شیرین و یا موز خواهید پرداخت و در واقع غذاهای زرافه را از همان جا تهیه می کنید. سپس بالای آلاچیق های سافاری پارک می روید و منتظر می نشینید. به زودی این موجودات گردن دراز و دوست داشتنی به سراغتان می آیند.  

3) غذا دادن به قوها: قوهای مجموعه را به راحتی در بخش مارین پارک پیدا خواهید کرد. برای راحت تر شدن کارتان، از نقشه های پارک استفاده کنید. 

4) غذا دادن به ماهی ها: حوض بزرگی از ماهی های کپور گلگون و ژاپنی در مارین پارک دیده می شود که می توانید در نزدیکی آن بایستید و در غذا دادن به آن ها شریک شوید. 

5) غذا دادن به خرس های قطبی: خرس های قطبی مجموعه در مارین پارک قرار دارند. 

نمایش های سافاری ورلد

همان طور که گفتیم انواعی از نمایش ها در سافاری ورلد برپا می شود که عبارت اند از:

نمایش دلفین ها

در این نمایش شاهد حرکاتی چون پرش های جذاب، شنای ریتمیک، توپ بازی و سرود خوانی دلفین ها هستید. همچنین شما می توانید نزدیک دلفین ها شوید، با آن ها دست بدهید و ببینید که چطور شما را می بوسند! این نمایش فقط یک بار در روز برگزار می شود، بنابراین در هنگام تهیه بلیت ساعت آن را بپرسید و با توجه به آن برای گشت و گذار در پارک برنامه ریزی کنید.

نمایش شیرهای دریایی

این جا همه چیز دست شیرهای دریایی شیطان است که با شیرین کاری های خود احتمالا تعجب شما را برمی انگیزند. 

جنگ جاسوس ها | Spy War

در این بخش در جایگاه می نشینید و شاهد یک جنگ تمام عیار و دیوانه وار میان بدلکاران مجموعه خواهید بود. جنگ جاسوس ها جایی است که  گویی برای شما یک فیلم سینمایی را بی کم و کاست و زنده اجرا می کنند.

نمایش پرندگان | Bird Show

یکی از نمایش های محبوب است که در طی آن طوطی های باهوش و خوش رنگ ماکائو عرض اندام می کنند. در طی تماشای این برنامه، مسئول برنامه با چند ماکائو سر و کله می زند و به شما نشان می دهد که این طوطی ها از پس چه کارهایی بر می آیند.

نمایش کابویی | Cowboy stunt

نمایش کابویی هنرنمایی تعدادی از بازیگران مجموعه است که با کله شقی ها و گاه دست پاچلفتی های مکرر شما را دنبال خود می کشانند و نزدیک 15 دقیقه از زمان شما را به خودشان اختصاص می دهند. 

نمایش فیل ها | Elephant show

نمایش فیل ها از جمله برنامه های مورد علاقه اغلب کودکان است. فیل ها در این برنامه، به ردیف روی پاهای عقبی خود می ایستند و گاه در یک صف منظم قرار می گیرند. بندبازی فیل ها شما را انگشت به دهان کند و نقاشی این موجودات مهربان و آرام جالب توجه است. 

بوکس اورانگوتان | Orangutan boxing

اگر از مبارزه حیوانات با هم لذت می برید، بوکس اورانگوتان گزینه جالبی برای شما خواهد بود. دو اروانگوتان با دستکش های بوکس و در رینگ، منتظر هواداری و توجه شما هستند. البته باید بدانید که در این مبارزه قرار نیست اورانگوتان ها به هم آسیبی برسانند و تنها شما شاهد مبارزه ای بانمک خواهید بود که می تواند برای کودکان و فرزندانتان خنده دار باشد. 

رستوران های سافاری ورلد

حتی اگر بخواهید نیم روز را هم در سافاری ورلد بگذرانید، لازم است که قدری به خودتان برسید و برای دقایقی، استراحتی خوشمزه را به خودتان هدیه بدهید. برای این کار می توانید به رستوران های پارک و باغ وحش بروید. در مجموع 4 رستوران در سافاری ورلد وجود دارد که دوتای آن ها به نام های جانگل کروز و سافاری، نوعی رستوران بوفه هستند و به ترتیب گنجایش قابل توجهی در حدود 1700 و 800 نفر دارند. دو بخش دیگر، فست فود هستند که انواعی از غذاهای آماده تایلندی و بین المللی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند و انواع برگر و پیتزا و ساندویچ و ... را می توانید از آن جا تهیه کنید. 

رستوران های سافاری ورلد عبارت اند از:

 • رستوران جانگل کروز | Jungle Cruise Restaurant: رستوران بوفه با ظرفیت 1700 نفر
 • رستوران سافاری | Safari Restaurant: رستوران بوفه با ظرفیت 800 نفر
 • رستوران لاینز دن | Lion's Den Restaurant: فست فود
 • رستوران شیننوم | Shinenum Restaurant: فست فود

علاوه بر این، باید بدانید در سرتاسر باغ وحش سافاری ورلد، غرفه های بستنی و آبمیوه به چشم می خورد که برای تهیه نوشیدنی و میان وعده های خنک مناسبند. 

امکانات و خدمات سافاری ورلد

از جمله امکانات قابل توجه سافاری ورلد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عکاسی با حیوانات: پس از اغلب برنامه ها، می توانید در کنار حیوانات مورد علاقه خود بایستید و عکس یادگاری بگیرید. هزینه عکس یادگاری بسته به تعداد نفرات موجود در عکس متفاوت خواهد بود. البته در محوطه سافاری ورلد طوطی های جذاب ماکائو را خواهید دید که آزادانه گردش می کنند. برای عکاسی با آن ها از شما هزینه ای دریافت نمی شود. 
 • اجاره کالسکه: در هنگام ورود به مجموعه می توانید کالسکه ها را اجاره کنید. 
 • اجاره ویلچر: می توانید صندلی های چرخدار را در مرکز بازدیدکنندگان بیابید و از آن ها اجاره کنید. 
 • اتاق امانات: در قسمت ورودی سافاری ورلد، اتاق امانات مجموعه را می بینید که می توانید تمام کیف ها و وسایل خود را در طول بازدید، در آن جا نگهداری کنید.
 • پارکینگ: 2 پارکینگ با ظرفیت 2000 جاپارک در سافاری ورلد وجود دارد.
 • سرویس قطار رایگان: پس از گردش در سافاری پارک و برای ورود به مارین پارک، مقداری راه پیش رو شماست. برای طی کردن این مسافت می توانید از قطارهای رایگان مجموعه استفاده کنید.
 • سرویس های مجموعه: بیش از 40 اتوبوس دولوکس و لوکس و مینی بوس در اختیار مجموعه سافاری ورلد قرار دارد که برای رساندن بازدیدکنندگان مورد استفاده قرار می گیرند. 
 • فروشگاه سوغاتی: درون باغ وحش بزرگ سافاری ورلد فروشگاهی وجود دارد که از انواع تی شرت ها و عروسک ها بگیرید تا صنایع دستی و محلی تایلند را می توانید از آن تهیه کنید. 
 • تلفن های عمومی: در تمام پارک سافاری ورلد تلفن های عمومی وجود دارد که امکان برقراری تماس بین المللی را هم دارند. 
 • مرکز بازدیدکنندگان: با مراجعه به این بخش می توانید در جریان برنامه دقیق نمایش ها قرار بگیرید و نقشه و بروشور پارک را دریافت کنید. کمدهای امانات و وسایل گم شده در این بخش مدیریت می شوند. اگر هم به کمک های اولیه و یا دیدن پزشکی احتیاج پیدا کردید، کافی است خود را به این مرکز برسانید. در این بخش 1 دکتر و 3 پرستار دیده می شود که در صورت نیاز به شما کمک می کنند. 
Photo by : Unknown

مسیر دسترسی به سافاری ورلد

پارک و باغ وحش سافاری ورلد در نزدیکی شهر بانکوک قرار دارد و راه های دسترسی به این مجموعه عبارت است از:

1- تورهای سافاری ورلد: برای رسیدن به این پارک می توانید از تورهای گردشگری استفاده کنید که رفت و برگشت شما به هتل را به عهده می گیرند و بلیت ورودی و ناهار را هم با تخفیف برای شما تهیه می کنند. این تورها از لحاظ اقتصادی به صرفه هستند.

2- حمل و نقل عمومی: در هر کجای شهر که هستید، خود را به قطار شهری برسانید و وارد خط سوخومیت (Sukhumvit) بشوید. با این قطار تا ایستگاه مو چیت (Mo Chit Station) یا N8 بروید و در این ایستگاه پیاده شوید. سپس از خروجی 1 یا 3 استفاده کرده و از ایستگاه قطار خارج شوید. از این جا به بعد را می توانید سوار تاکسی شده و یا از اتوبوس های خط 26 یا 96 استفاده کنید و خود را به مرکز خرید فشن آیلند (Fashion Island Shopping Mall) برسانید. در جلوی این مرکز خرید پلی قرار دارد، با استفاده از آن به سمت دیگر خیابان بروید و در نهایت با استفاده از مینی بوس یا تاکسی خود را به سافاری پارک برسانید.

آدرس: تایلند، بانکوک، منطقه خلانگ سام وا، جاده پانیاینترا 99

Address: 99 Panyaintra Road Samwatawantok, Klongsamwa, Bangkok ,Thailand

هزینه ورود به سافاری ورلد

 • همان طور که تا به حال متوجه شده اید، سافاری ورلد شامل دو بخش می شود که برای بازدید از هر یک لازم است بلیت ورودی جداگانه ای تهیه کنید.
 • خوب است بدانید اگر تورهای سافاری ورلد را تهیه کنید، می توانید از تخفیف خوبی برای ورود به مجموعه برخوردار شوید.
 • خوب است بدانید که بچه های زیر 140 سانتی متر، شامل نرخ کودک شده و بچه های زیر 100 سانتی متر نیز می توانند به رایگان وارد پارک می شوند.

ویدیویی جذاب از باغ وحش سافاری ورلد بانکوک را میهمان ما باشید و تمام بخش ها را در قاب دوربین ببینید

  

توصیه هایی برای بازدید از سافاری ورلد

دانستن موارد زیر برای بازدید از سافاری ورلد، خاطره جذاب تری را برای شما رقم خواهد زد:

 1. از آن جا که هر برنامه ساعات مخصوص به خود را دارد، توصیه می کنیم پیش از بازدید و یا در هنگام ورود ساعت اجرای هر یک را کنترل کرده و بسته به علایقتان برنامه ریزی کنید تا برنامه ای را از دست ندهید.
 2. باید بدانید بین هر نمایش تا نمایشی دیگر، حدود 15 - 20 دقیقه فاصله است و اگر بخواهید در تمام برنامه ها شرکت کنید، لازم است با سرعت زیاد پیاده روی کنید تا به برنامه بعدی برسید. در این میان ممکن است در راه ها و مسیرهای سافاری ورلد گم شوید و دیرتر از موعد مورد نظر به مقصد دست پیدا کنید. به همین دلیل توصیه می کنیم از راهنمایان مجموعه کمک بگیرید. این افراد در کار خودشان متخصص اند و می دانند شما را از کدام راه ببرند و چطور شما را راهنمایی کنند تا از برنامه ای جا نمانید. 
 3. اگر علاقه ای به استفاده از راهنما و اختصاص هزینه ای برای این مورد ندارید، توصیه می کنیم قبل از بازدید نمایش های مورد علاقه و نقشه پارک را تهیه کنید و محل هر یک را کنترل کنید. در خود پارک هم می توانید از نقشه موجود در پشت بروشورهای سافاری ورلد استفاده کنید.  
 4.  تمام طول سال می توانید سفر به بانکوک و گردش در سافاری ورلد را در برنامه خود بگنجانید؛ اما اگر به دنبال بهترین زمان بازدید هستید، پیشنهاد ما به شما ماه های آبان تا فروردین است. 
 5.  اگر حد فاصل فروردین تا اوایل خرداد را برای بازدید از باغ وحش سافاری ورلد انتخاب می کنید، باید از لباس های خنک استفاده کنید و وسایلی مانند کرم ضدآفتاب و کلاه را در اختیار داشته باشید؛ چرا که این ماه ها، گرم ترین روزهای بانکوک هستند. همچنین توجه داشته باشید که از آب، برای خنک کردن بدن بچه ها استفاده کنید.
Photo by : Unknown

سخن آخر

با هم به یکی از بهترین دیدنی های شهر بانکوک رفتیم و هیجانی غیر قابل وصف را از دیدن حیوانات وحشی تجربه کردیم.

نظر شما درباره این باغ وحش چه بود؟

دوست دارید آن را در لیست دیدنی های بانکوک خود جا بدهید؟

در طی سفرهای خود به بانکوک تا به حال به این باغ وحش رفته اید؟

نظرات، خاطرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و بگویید این بار به سراغ معرفی کدام یک از جاذبه های بانکوک برویم. 

نتیجه نقد و بررسی کارناوال

4.1

بررسی شده توسط زينب شيرازی

سهولت در دسترسی(خوب) 3.5
ارزش هزینه به لذت(خوب) 4
تنوع امکانات(خوب) 4
تفریحات و خوشگذرانی(عالی) 5

نقاط قوت

 • یکی از محبوب ترین و پربازدیدترین جاذبه های بانکوک
 • امکان گشت و گذار در محیطی شبیه به طبیعت آفریقا
 • به نمایش گذاشتن طیف متنوعی از حیوانات کمیاب و مختلف
 • آزادی بیشتر حیوان ها و نگهداری آن ها در محیطی جذاب

نقاط ضعف

 • اطلاع رسانی بسیار ضعیف در رابطه با جزئیات برنامه ها و هزینه های ورود
 • وسعت بسیار زیاد باغ وحش سافاری ورلد و نبود راهنمای مناسب

نقد و بررسی کاربران

میانگین امتیاز کاربران

از مجموع 5 رای

4.6

زوج

3

دوستان

1

آیا بازدید از پارک سافاری ورلد بانکوک را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
وضعیت نگهداری حیوانات(عالی) 4.7
ارزش هزینه به لذت(عالی) 4.7
سهولت در دسترسی(عالی) 4.5
تفریح و خوشگذرانی(عالی) 4.6
نظافت و شرایط محیط زیستی(عالی) 4.5

پارک سافاری ورلد بانکوک را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
حسن ظهوریان

4.5

تايلند خيلى شهر شلوغى بود و خسته كننده ،من و همسرم هر دو متفق القول بر این تصمیم هستیم که دیگه به تایلند بر نريم و بجاش بالی و سنگاپور رو جایگزین کنیم

تجربه سفر حسن ظهوریان به پارک سافاری ورلد بانکوک

تایلند کشور هست نه شهر احتمالا جای دیگه بردن شما رو

انتشار: 06 آبان 1402

شهریار

منم ميام

انتشار: 19 اسفند 1398

انتشار: 13 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
panah

4.6

سلام دوستااان ،هواى تايلند گرمه و هوای ابری و بارونیش خیلی بهتر از آفتابیه. چون آفتابش بی نهایت سوزانه. تو سفر ۶ روزه ما نصف هوا بارونی و ابری بود نصف افتابی. اگه وقت زیاد دارین همه تورهارو برین ولی اگه اقامتتون کمه جیمز باند در اولویته. جزیره فی فی هم خوبه ولی چیز خاصی نداره. هتل ما لمردین بود. این هتل برا بچه دارها عالیههههه. اکثرا خانواده هستن و غیر ایرانی. هتل های محله پاتونگ برا مجردا خوبه. لباس نخی آستین بلند هم همراهتون باشه.

سفر با همسر
تجربه سفر panah به پارک سافاری ورلد بانکوک

انتشار: 12 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
مجتبی ساداتی

4.4

از ابتدای سال تو فکر برنامه ریزی برای سفر تو تعطیلات امسال بودم و انتخاب های پیش روی ما با هزینه تقریبا مساوی و شرایط متلاطم ارزی امسال شامل ترکیه ، بلغارستان و نهایتا تایلند بود. با توجه به علاقه مند بودن به سفر های مهیج و همچنین فرهنگ آسیای شرقی شهر بانکوک را انتخاب کردیم.مهمترین چیز آب و هواس که با اطلاعاتی که من گرفتم از افراد مختلف این بود که هوای تایلند خیلی قابل پیش بینی نیست و اکثرا خاطره بدی هم از بارش نداشتن.امیدوارم بریم و خوش بگذره

سفر با دوستان
تجربه سفر مجتبی ساداتی به پارک سافاری ورلد بانکوک

انتشار: 28 بهمن 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

ایمان شبیری
پرسش:

سلام چطور می تونم بلیط تهیه کنم از کجا در شهر بانکوک برای رفتن به پارک .که در واقع هم حمل و نقل داشته باشه و...

انتشار: 22 آذر 1402

آیا این دیدگاه مفید بود؟
siavash emami
پرسش:

سلام،بهترين فصل سفر به تايلند چه زمانيه و شرايط دريافت ويزاش چطوريه؟

زينب شيرازی
در پاسخ به siavash emami:

دوست عزیز بهترین زمان سفر به بانکوک در طی ماه های آبان تا اسفند قرار داره. برای اطلاع از شرایط ویزا این مطلب رو بخونین: شرایط دریافت ویزای تایلند 

انتشار: 17 اسفند 1398

انتشار: 13 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست