کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای سرکیس مقدس ایروان

ارمنستان، ایروان، خیابان ایسرایلیان، کلیسای سرکیس مقدس

مدت پیشنهادی بازدید

30 تا 45 دقیقه

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 24 ساعته

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با کلیسای سرکیس مقدس ایروان

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای سرکیس مقدس ایروان در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کلیسای سرکیس مقدس در ایروان یکی از اولین کلیساهای مسیحیان در این شهر است که معماری قابل توجهی دارد.

این مجموعه بزرگ که توسط دیواری بلند احاطه شده بود، مجموعه ای متشکل از کلیساهای سنت سارکیس، سنت گاوروک و سنت هاکوب بود. این کلیسا که جایگاه اسقف بود در مقایسه با کلیساهای دیگر شهر ظاهر جالب توجهی نداشت. علاوه بر این در سال 1679 نیز زلزله ای در ایروان خسارات زیادی به این کلیسا وارد کرد. بنابراین بعد از زلزله، این کلیسا چندین بار مورد بازسازی قرار گرفت و در سال 1972 بار دیگر مورد استفاده قرار گرفت. در طول سالهای 1971 تا 1976 نمای داخلی کلیسا بهبود یافت و یک گالری به قسمت شرقی آن اضافه شد. امروزه این کلیسا بعد از بازسازی های بسیار، مورد بازدید عموم است. 

انتشار

18 فروردین 1398

به روز رسانی

29 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای سرکیس مقدس ایروان را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست