ییلاق سلانسر رستم آباد

استان گیلان، شهر رستم آباد، جاده کلورز، ییلاق سلانسر

مدت پیشنهادی بازدید

4 تا 24 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با ییلاق سلانسر رستم آباد

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

ییلاق سلانسر رستم آباد در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

سلانسر یکی از ییلاق‌های شهر رستم‌آباد به حساب می‌آید و در فاصله حدود 30 کیلومتری از مرکز رودبار قرار دارد؛ جایی که در اکثر روزهای تابستان پوشیده از مه است و آب و هوایی دلپذیر دارد. تابستان و بهار این ییلاق میزبان مردم محلی است که به این منطقه می‌آیند تا از آب و هوای مطبوع و طبیعت سرسبز آن بهره‌مند شوند. همین موضوع سبب می‌شود که مسافران بسیاری هم در این فصول، سلانسر را به عنوان مقصد سفر انتخاب کنند. طبیعت‌گردی، کمپینگ، جمع‌آوری گیاهان دارویی و بازدید از بقایای قلعه ثبت ملی لشگرگاه از جمله تفریحاتی است که در این ییلاق انتظار شما را می‌کشند.

بیشتر گردشگران برای رسیدن به ییلاق سلانسر، به شهر رستم‌آباد می‌روند و از خیابان امیرالمومنین در ضلع غربی بلوار اصلی شهر، به جاده‌ای وارد می‌شوند که در نهایت، به سلانسر ختم می‌شود. با رسیدن به این ییلاق، چشم‌اندازی دیدنی پیش‌روی مسافران قرار می‌گیرد و البته، نمای کوه درفک هم این منظره را تکمیل می‌کند. اگر هم که هوا ابری و مه آلود باشد اقیانوسی از ابر این ییلاق را فرا می‌گیرد و تصویری فراموش‌نشدنی در ذهن گردشگران به جا می‌گذارد. برای اقامت می‌توانید روی کمپینگ یا اجاره خانه‌ها و کلبه‌های محلی حساب باز کنید. از نظر امکانات هم خیلی نباید از این ییلاق انتظار داشته باشید؛ بهتر است قبل از رسیدن به سلانسر مایحتاج ضروری مثل آب و موادغذایی مورد نیاز خود را خریداری کنید.

انتشار

19 اسفند 1398

به روز رسانی

19 اسفند 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از ییلاق سلانسر رستم آباد را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
حال و هوای خوش?
رفتار بومیان منطقه?
سهولت در دسترسی?
سطح امنیت?

ییلاق سلانسر رستم آباد را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.