کارناوال - راهنمای سفر

پارک آبی سیام اسپانیا

اسپانیا، جزایر قناری، جزیره تنریف، شهر سانتاکروز د تنریف، شهرستان آدخه، خیابان سیام

3.6

از 5 امتیاز

میانگین نظرات 4 کاربر

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

4 تا 7 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 10:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه ورودی بزرگسالان:

37 یورو(2,090,722تومان)

هزینه ورودی کودکان:

25 یورو(1,412,650تومان)

همه چیز درباره پارک آبی سیام اسپانیا

چرا بازدید کنیم؟

نقد و بررسی کارناوال

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی کارناوال

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 بهمن 1397

به روز رسانی

29 آبان 1398

معرفی /

پارک آبی سیام اسپانیا | از بهترین پارک آبی های جهان

امروز را با کارناوال باشید تا با پارک آبی سیام اسپانیا آشنا شویم، مجموعه ای که عنوان بهترین پارک آبی جهان را به دوش می کشد. سیام، پارک آبی مجهز و وسیعی است که در سواحل جزایر قناری قرار گرفته است. یکی از معروف ترین جزایر دنیا، جزایر قناری اسپانیا هستند که همچون نگینی در میان اقیانوس اطلس قرار گرفته اند. این بار با ما به تنریف، بزرگ ترین جزیره قناری بیایید و این بار از زاویه ای دیگر به قابلیت های این جزیره مشهور نگاهی بیاندازید. خودتان را آماده کنید، نفس ها را در سینه حبس کنید و بدن تان را برای ورود به «بهترین پارک آبی دنیا» گرم کنید! این بار قرار است هیجان را با کیفیت اچ دی در پارک آبی سیام اسپانیا تجربه کرده و در کسری از ثانیه انبوهی از آدرنالین را درون خون خود جاری کنید. به خودتان وعده یک روز متفاوت را بدهید، چرا که قرار است با ترین های هیجان انگیز رو به رو شوید و روزی فراموش نشدنی را رقم بزنید.

می خواهیم تک تک بازی های پارک آبی سیام را امتحان کنیم و بارها از سر ذوق و کیف جیغ بکشیم.

Photo by : Unknown

چرا پارک آبی سیام؟


 • از دید تریپ ادوایزر، بهترین پارک آبی در کل دنیاست!
 • بازی هایی بی نظیر پیش روی شماست که در کل جهان لنگه ندارند!
 • از برج 30 متریِ قدرت به پایین سقوط می کنید و از دل کوسه ها خواهید گذشت!
 • در قصر موج سیام، بلندترین موج های دست ساز بشر را با چشم می بینید.
 • محلی برای تجربه هیجان با کیفیت بالاست.
 • برای استراحت، اقامتگاه هایی فوق العاده مجهز و لوکس پیش روی شماست.
 • هر آن چه که برای یک خوشگذرانی تمام عیار احتیاج دارید، در پارک آبی سیام خواهید دید.
Photo by : Unknown

آشنایی با پارک آبی سیام | Siam Park

به جرات می توان گفت پارک آبی سیام، بهترین پارک آبی دنیاست که در جزیره تنریف کشور اسپانیا قرار دارد و لنگه اش را در هیچ جای دیگری از دنیا نمی توانید پیدا کنید. از زمان افتتاحیه این پارک آبی 18.5 هکتاری هنوز 10 سالی هم نگذشته و به سرعت شهرتی جهانی پیدا کرده است. پارک آبی سیام به سبک تایلندی ساخته شده و هیجان را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. در این پارک می توانید به بخش خانوادگی بروید و دسته جمعی خاطره ای خوش را برای خود رقم بزنید و یا مرزهای هیجان را در نوردید و به سراغ بخش «آدرنالین» پارک آبی بروید و لحظاتی بی مانند را برای خود به ارمغان بیاورید. 

در مجموع 3 بخش مختلف در پارک آبی سیام وجود دارد:

1- بخش خانوادگی: سرسره ناگا، سرسره پیچی سواسدی، سرسره مار جنگل، زمین بازی شهر گمشده، قصر موج، سرسره های غول

2- بخش آدرنالین: سرسره قیفی کیناری، سرسره تیوپی پیچ مکونگ، سرسره اژدها، سقوط آزاد برج قدرت، سرسره آتشفشان و سرسره سینگا

3- بخش استراحت: ساحل سیام، رودخانه مای تای، بازار شناور، جزیره شیر دریایی، کلبه ها و ...

خوب است بدانید برای استفاده از سرسره های سیام احتیاجی نیست که شنا بلد باشید و در هر صورتی می توانید در بهترین پارک آبی دنیا کیف کنید و لذت ببرید. از امکانات قابل توجه پارک آبی سیام می توان به کلبه ها و آلاچیق ها، رستوران ها و کافه های مختلف، مغازه هدیه، پارکینگ، وایفای رایگان و ... اشاره کرد. 

یکی از ویژگی های جالب توجه سیام، دمای آب در این پارک آبی است که به طور ثابت روی 25 درجه سانتیگراد نگه داشته می شود. از همین رو پارک آبی سیام را اولین پارک آبی می دانند که به این فناوری مجهز شده و آب و هوای مجموعه تفریحی روباز خود را کنترل می کند.

جالب است بدانید مجموعه تفریحی سیام نخستین پارک آبی سبز جهان است که به بهترین نحو ممکن از منابع موجود استفاده می کند. به طور مثال برای تامین آب سرسره ها و تفریحات آبی سیام از آب دریا استفاده شده که پس از طی کردن مرحله نمک زدایی، وارد سیستم پارک آبی می شود. اما نکته جالب توجه درباره این فرآیند آن است که پس از ورود به پارک آبی، برخلاف دیگر مناطق دنیا، آب استفاده شده دور ریخته نمی شود بلکه تصفیه شده و برای آبیاری گیاهان پارک آبی سیام مورد استفاده قرار می گیرد! 

رکودهای پارک آبی سیام

در کنار این موارد، پارک آبی سیام رکوردهایی مخصوص به خود دارد که از آن جمله می توان به بزرگ ترین مجسمه اژدها در دنیا، متفاوت ترین رودخانه آرام دنیا که گاه بلندی فراز و نشیبش به 8 متر می رسد، بزرگ ترین موج دست‌ساز بشر با ارتفاع 3.3 متر، پارکی با متنوع ترین سرسره های آبی جهان، بزرگ ترین سازه تایلندی جهان در خارج از آسیا و البته کسب عنوان بهترین پارک آبی دنیا در چندین سال پیاپی اشاره کرد. 

با نگاهی به این افتخارات و رکوردها، دیگر پارک آبی سیام تنها یک مجموعه تفریحی ساده به نظر نمی رسد و وقت آن است که به دل هیجان و شادی برویم و تفریحات این مجموعه را از نزدیک ببینیم و لمس کنیم.

Photo by : Unknown

بخش های مختلف پارک آبی سیام 

 همان طور که گفتیم پارک آبی سیام از بخش های مختلفی تشکیل شده که هر یک در نوع خود بی نظیرند و طرفداران خاص خود را دارند. همراه کارناوال باشید تا با هم به تک تک این بخش ها و بازی هایی که در خود جای داده اند، سر بزنیم:

 1) بخش خانوادگی

 در قسمت خانوادگی در مجموع 6 سرسره و بخش تفریحی مختلف دیده می شود که برای یک دورهمی هیجانی و خانوادگی فوق العاده است. علاوه بر این یک زمین بازی مخصوص کودکان در این قسمت به چشم می خورد. در کل تفریحات و سرسره های بخش خانوادگی عبارت اند از:

* سرسره سرعتی ناگا | Naga Racer

 دنبال یک مسابقه دست جمعی هستید؟ 

سرسره سرعتی ناگا را انتخاب کنید تا در یک مسابقه دوستانه، هیجان را از نزدیک ببینید و بی امان جیغ بکشید! 

محدودیت قد: حداقل 110 سانتی متر

Photo by : Unknown

* سرسره پیچی سواسدی | Sawasdee

 یکی از سرسره های اختصاصی پارک آبی سیام، سرسره پیچی سواسدی است که با خیال راحت می توانید به کودکان تان اجازه بدهید تفریح بپردازند و در سرسره های مخصوص خود کیف کنند. این سرسره ها شکلی قیف مانند دارند که در ابتدا بچه ها سوار تیوپ می شوند و در بالای شکل قیفی سرسره چند دور، یواش سر می خورند تا آن که در نهایت وارد سرسره لوله ای نسبتا شیبداری می شوند و لحظه های کودکانه و شادی را تجربه می کنند. 

محدودیت قدی برای استفاده از این سرسره وجود ندارد.

Photo by : Unknown

* سرسره های مار جنگل | Jungle Snake

با سرسره های مار و با یک ماجراجویی توامان با شتاب و ضربان بالای قلب به اعماق جنگل پارک آبی سیام بروید! انتخاب با شماست که کدام مار را شکار کنید و سوار بر پشت آن به دل جنگل سفر کنید!

برخی از سرسره های ماری شکل، رو باز هستند و می توانید در حین سُر خوردن مناظر اطراف را هم دید بزنید و از زیبایی های اطراف لذت ببرید. برخی از سرسره ها دوتایی هستند و می توانید هیجان تان را با همراه خود تقسیم کنید و برخی دیگر سرپوشید. و با ورود به سرسره با چشم بسته به استقبال سرعت می روید!

حداقل قد: حداقل 110 تا 120 سانتی متر

Photo by : Unknown

* زمین بازی شهر گمشده | The Lost City

پارک آبی سیام انبوهی از شگفتی ها و سوپرایزها را در آستینش برای انواع بازدیدکنندگان و طرافدارن خود دارد. زمین بازی شهر گمشده جایی است که کودکان همراه شما می توانند چند ساعت را در میان بازی های مناسب سن خودشان بگذرانند و شما فرصت آن را داشته باشید که به سراغ بازی های هیجان انگیز و مناسب خودتان بروید. 

شهر گمشده با 15 سرسره مختلف، چندین برج، پل، شبکه و آبشار برای سرگرمی تمام بچه ها جذاب است و علاوه بر این ها یک استخر مخصوص نوزادان و کودکان بسیار کم سن و سال شما دارد که در کل جزایر قناری اسپانیا بی مانند است. 

* قصر موج | The Wave Palace

 پارک آبی سیام افتخارات و جذابیت های بسیاری دارد، اما قصر موج و موج های بلند و منحصر به فردش داستان دیگری دارند. 

شما در قصر موج سیام، خود را برابر بلندترین موج های مصنوعی دنیا خواهید دید و می توانید بهترین موج سواری عمرتان را رقم بزنید. 

برای رزرو و استفاده از وسایل موج سواری باید از پیش با مسئولین پارک آبی سیام ارتباط برقرار کنید. 

دمای آب: 24 درجه سانتیگراد

اطلاعات تماس برای رزرو:

تلفن: 000 070 822 34+

ایمیل: eventos@siampark.net

Photo by : Unknown

* سرسره های غول | The Giant

سرسره های غول جایی است که دیگر خبری از محدودیت نیست و دست در دست کودکان خود می توانید یک سرسره بازی مهیج و متفاوت را امتحان کنید. با سرسره های غول، که به راستی ابعادی غول مانند دارند و در نوع خود بزرگ ترین در دنیا محسوب می شوند، به درون دنیایی از افسانه و هیجان وارد می شوید. 

Photo by : Unknown

2) بخش آدرنالین

 در این بخش 7 بازی هیجان انگیز در انتظار شما هستند تا این بار معنی تازه ای برای هیجان را در ذهن خود تعریف کنید!

* سرسره قیفی کیناری | Kinnaree

برای کشف رمز و راز نفس گیر سرسره کیناری آمده اید؟ قول می دهم نمونه اش را در هیچ جایی ندیده اید و این فراز و نشیب هیجان انگیز را برای اولین بار کشف می کنید. نفس خود را حبس کنید و برای پیچ و واپیچ غیر منظره کیناری و طول 213 متری اش آماده باشید. 

محدودیت قد: حداقل 125 سانتی متر 

Photo by : Unknown

* سرسره تیوپی پیچ مکونگ | Mekong Rapids

یکی از بهترین بازی های هیجان انگیز و دورهمی پارک سیام، سرسره تیوپی پیچ مکونگ است که با پیچ هایی غیر قابل پیش بینی و جذاب برای بالا بردن ضربان قلب شما آماده است. جالب است بدانید که این سرسره خارق العاده نمونه کوچک و جذابی از رودخانه خروشان و بلند مکونگ است که یکی از اصلی ترین رودخانه های جهان به حساب می آید و در جنوب شرق آسیا قرار دارد. 

محدودیت قد: حداقل 110 سانتی متر  

Photo by : Unknown

* سرسره اژدها | Dragon

با سرسره اژدها، یک بار دیگر با دوستان تان درون تیوپی چهار نفره بنشینید و این بار هیجانی دیگر را رقم بزنید. در سرسره اژدها قیفی عمودی در انتظار شماست و پس از گذر از تونلی پر فراز و نشیب، سقوطی منحصر به فرد، در کسری از ثانیه، آدرنالین شما را بالا می برد. 

طول سرسره: 10 متر

محدودیت قد: حداقل 125 سانتی متر

Photo by : Unknown

* سقوط آزاد برج قدرت | Tower of Power

دیگر سرسره های پیچ در پیچ و گرم کردن بس است! اگر از آن عاشقان سینه چاک هیجانید، بدون هیچ فکر دیگری در صف سقوط آزاد برج قدرت بایستید و خودتان را برای سقوطی از ارتفاع 30 متری و سر خوردن با سرعت 80 کیلومتر در ساعت آماده کنید! در این سرسره بی مانند 76 متر را طی می کنید و در انتها به عنوان جایزه از میان آکواریوم کوسه ها و سفره ماهی ها عبور می کنید.

طول سرسره: 76 متر

محدودیت سن و قد: حداقل 14 سال ، حداقل 140 سانتی متر

Photo by : Unknown

* سرسره آتشفشان | The Volcano

به ماجراجویی در دل زمین و گشت و گذار درون آتشفشان علاقه دارید؟ پس سرسره آتشفشان را از دست ندهید!

سرسره هایی که به ناگاه شما را به درون آتشفشانی رانده و رعد و برق و آتش را به هر طرف پرتاب می کنند. 

یکی دیگر از مزیت های سرسره آتشفشان این است که باز هم هیجانی دست جمعی را می توانید برای خودتان رقم بزنید. 

محدودیت قد: حداقل 125 سانتی متر

* سرسره سینگا | Singha

و حالا وقت آن است که به سراغ جدیدترین سرسره بهترین پارک آبی جهان برویم: سرسره سینگا.

اگر به هر دلیل قرار است یکی از سرسره های پارک آبی سیام را نادیده بگیرید، قطعا سینگا آن گزینه نیست، چرا که تجربه ای بی نظیر را برای شما رقم می زند و می توانید با سرعتی دیده نشده، مسیری طولانی را پشت سر بگذارید. 

سینگا، با مسیر عجیب و غریبش شما را به سفری بدیع و پر آدرنالین دعوت می کند که تا به حال حتی به ذهن تان هم نرسیده است. سینگا بیش از آن که یک سرسره آبی باشد، شبیه ترنی آبی است! در این مسیر ترن شکل، اگر سرعت تان به شما فرصت دهد، می توانید نگاهی هم به مناظر پارک آبی سیام بیاندازید.

سینگا با طول منحصر به فرد 240 متری و 14 تغییر جهت ناگهانی، ترکیبی از هیجان و تفریح را برای شما مجسم می کند. با ترن آبی سینگا در کسری از ثانیه 6 متر صعود می کنید و در کسری دیگر ناگهان 18 متر سقوط! 

طول سرسره: 240 متر

محدودیت قد: حداقل 125 سانتی متر

Photo by : Unknown

3) بخش استراحت 

در این قسمت 5 بخش مختلف به چشم می خورد که در میان انواع و اقسام بازی های هیجانی پارک آبی سیام، گزینه های مناسبی برای تازه کردن نفس و قدری استراحت هستند. 

* رودخانه مای تای | Mai Thai River

رودخانه آرام مای تای، جایی است که می توانید سفر طولانی را درون پارک آبی سیام آغاز کنید و از مناظر ساحلی و گیاهانش لذت ببرید. مای تای را می توانید تکی تجربه کنید و یا با همراه تان در نوردید و البته خوشی های مسیر پر پیچ و خم شما را به قدری سرگرم می کند که متوجه نمی شوید چگونه 1 کیلومتر راه را پشت سر گذاشتید. البته بخش پایانی رودخانه مای تای را نباید از قلم انداخت، وقتی که با تیوپ یک نفره یا دو نفره خود وارد آکواریومی عظیم می شوید و می توانید از شکوه کوسه ها و سفره ماهی ها لذت ببرید.

طول سرسره: 1 کیلومتر

دمای آب: 24 درجه سانتیگراد

محدودیت قد: حداقل 110 سانتی متر، زیر 110 سانتی متر تنها با استفاده از جلیقه نجات

* ساحل سیام | Siam Beach

در ساحل وسیع و جذاب سیام، سفیدترین و شفاف ترین شن در تمام جزایر قناری را خواهید دید. این محوطه که در واقع ساحل اختصاصی پارک آبی سیام است، مکانی مناسب برای استراحت است. 

در ساحل سیام علاوه بر دسترسی به دریا، استخری فوق العاده و قصر موج پارک نیز به چشم می خورند. 

دمای آب: 24 درجه سانتیگراد

Photo by : Unknown

* بازار شناور | Floating Market

اگر تا به حال گذرتان به تایلند افتاده باشد و یا درباره این کشور اطلاعاتی داشته باشید، حتما بازارهای شناور و جذاب تایلندی را هم دیده اید. بازارهای شناور در واقع فروشندگان سنتی تایلندی هستند که محصولات کشاورزی خود را روی رودخانه ها و درون قایق های خود به فروش می رسانند. 

در پارک آبی سیام می توانید نمونه ای کوچک و مشابه از بازارهای شناور تایلندی را ببینید و ساعاتی را درون آن تفریح کنید. 

Photo by : Unknown

* جزیره شیردریایی | Sea Lion Island

به محض این که وارد بهترین پارک آبی دنیا شوید، می توانید حرکات نمایشی شیرهای دریایی را به تماشا بایستید. برای دوست شدن و دیدن این موجودات دوست داشتنی محدودیتی ندارید می توانید تمام روز به سراغشان بروید. 

ساعات فعالیت: تمام روز 

Photo by : Unknown

رستوران های پارک آبی سیام

پس از این همه هیجان و خوشگذرانی، وقتی را هم برای بازیابی انرژی خود بگذارید و به سراغ رستوران ها و کافه ها بروید. در مجموع 5 کافه و رستوران در پارک آبی سیام به چشم می خورد که عبارت اند از:

1- رستوران بیچ کلاب | Beach Club Restaurant: تنها رستوران موجود در این پارک آبی وسیع در ساحل سیام قرار دارد و با ظاهری تایلندی از شما استقبال می کند. مرغ های سوخاری، همبرگرهای آبدار و سیب زمینی سرخ کرده های پارک آبی سیام را از دست ندهید.

2- کافه تی هوس | Tea House: در کافه تی هوس می توانید طیف متنوعی از نوشیدنی ها چون چایی، قهوه و شیرینی جات و دسرها را برای خود انتخاب کنید.

3- کافه سوئیت سیام | Sweet Siam: خودتان را مهمان بهترین کیک، شیرینی و بستنی ها در کافه سوئیت سیام کنید.

4- کافه بیچ بار | Beach Bar: در کافه بیچ بار که در ساحل سیام قرار گرفته، انواعی از نوشیدنی های خنک و هات داگ ها پیش روی شما قرار دارد.

خوب است بدانید که ورود هر گونه خوراکی و نوشیدنی به پارک آبی سیام ممنوع است.

هزینه های مربوط به رستوران ها پارک آبی سیام، در ادامه مطلب و در بخش هزینه ها ذکر شده است.

Photo by : Unknown

کلبه های پارک آبی سیام

 انواعی از آلاچیق، کلبه و ویلاهای اختصاصی در پارک آبی سیام به چشم می خورد که برای استراحت می توانید روی آن ها حساب کنید. در هر کلبه مجموعه ای از امکانات همچون ننو، حمام، حوله، کولر، مبل، یخچال و تلویزیون به چشم می خورد. 

البته قسمت های اختصاصی تری همچون ویلاهای وی آی پی وجود دارد که در بخش ساحل پارک آبی سیام قرار گرفته اند. در این ویلاهای منظره و چشم انداز فوق العاده در پیش روی شما قرار می گیرد و امکاناتی چون جکوزی، تخت های آفتاب گرفتن، اتاق سولار، حمام، حوله، کولر، مبل، یخچال و تلویزیون به چشم می خورد. 

خوب است بدانید که می توانید این اقامتگاه ها را رزرو کرده و از خدمات رستوران ها هم استفاده کنید. 

ظرفیت: بسته به نوع اقامتگاه بین 2 تا 10 نفر

امکانات و خدمات

در بهترین پارک آبی جهان، مجموعه ای از امکانات و خدمات به چشم می خورند که می توانید از آن ها استفاده کنید:

 خدمات رایگان: استفاده از تیوپ ها، جلیقه های نجات، تخت ها و چترها رایگان است و هزینه آن ها به هنگام ورود و همراه با هزینه ورودی پرداخت شده است.

وایفای رایگان: در کل پارک آبی وسیع سیام می توانید از خدمات وایفای رایگان و پرسرعت بهره ببرید.

جای پارک: تعداد مشخصی جای پارک در پارکینگ سیام وجود دارد که با هزینه 4 یورو (226,024 تومان) می توانید از آن ها استفاده کنید.

دوش و اتاق تعویض لباس: می توانید به رایگان از اتاق های تعویض لباس و دوش های پارک آبی سیام استفاده کنید.

اجاره کمد و حوله: اگر وسایل شما بسیار زیاد است، می توانید از کمدهای پارک استفاده کرده و آن ها را اجاره کنید. همچنین اگر به هر دلیلی با خود حوله نیاورده اید، امکان اجاره حوله در پارک آبی سیام وجود دارد.

هزینه ها:

 • کمد کوچک: 3 یورو (169,518 تومان)
 • کمد بزرگ: 5 یورو (282,530 تومان)
 • حوله: 3 یورو (169,518 تومان) + 5 یورو (282,530 تومان) بیعانه

فروشگاه: می توانید هدایا و سوغاتی های خود را در بخش بازارهای شناور و از قایق های تایلندی پارک تهیه کنید و با خاطره ای خوش به خانه برگردید. 

Photo by : Unknown

هزینه های ورود به پارک آبی سیام

برای استفاده از خدمات پارک آبی سیام مجموعه ای از بلیت های مخصوص، معمولی و ... وجود دارد که بلیت های مخصوص، هر یک به همراه امکانات متنوعی می باشند. خوب است بدانید که این بلیت ها برای گردشگران و شهروندان اسپانیایی قیمت های متنوعی دارند. در ادامه هزینه انواع بلیت های یک روزه  گردشگران ذکر شده است. 

1- بلیت های یک روزه

بلیت ورودی بزرگسالان: 37 یورو (2,090,722 تومان)

بلیت ورودی کودکان: 25 یورو (1,412,650 تومان)

بلیت های وی آی پی (بزرگسال و کودک): 121 یورو (6,837,226 تومان)

 بلیت های طلایی بزرگسالان (1): 54 یورو (3,051,324 تومان)

بلیت های طلایی کودکان: 38 یورو (2,147,228 تومان)

بلیت های شبانه بزرگسالان (2): 37 یورو (2,090,722 تومان)

بلیت های شبانه کودکان: 25 یورو (1,412,650 تومان)

بلیت ورودی + رستوران بزرگسالان: 51 یورو (2,881,806 تومان)

بلیت ورودی + رستوران کودکان: 33 یورو (1,864,698 تومان)

بلیت های روز و شب (3): 64 یورو (3,616,384 تومان)

 بلیت های روز و شب کودکان: 43.5 یورو (2,458,011 تومان)

بلیت سرویس بزرگسالان: 13.5 یورو (762,831 تومان)

بلیت سرویس کودکان ۶ تا ۱۱ سال: 8 یورو (452,048 تومان)

2- بلیت های ویژه - VIP

همان طور که در بخش امکانات گفتیم، برای استراحت می توانید روی انواع کلبه ها و ویلاهای پارک آبی حساب کنید. هزینه ها بسته به گنجایش متفاوت اند:

 • دسترسی به کلبه های 4 نفره: 460 یورو (25,992,760 تومان)
 • دسترسی به ویلای 6 نفره: 690 یورو (38,989,140 تومان)
 • دسترسی به ویلای 8 نفره: 920 یورو (51,985,520 تومان)

 3- بلیت های دوقلو

بلیت های دوقلو به شما این امکان را می دهند تا بتوانید در کنار تفریح در پارک آبی سیام، از باغ وحش لورو پارک (Loro Parque) یا آکواریوم پوئمو دل مار (Poema del Mar) نیز بازدید کنید. طیف هزینه این بلیت ها بسته به امکانات و سن افراد متفاوت اند.  

 • بلیت دوقلوی پارک آبی + باغ وحش | بزرگسالان: 64 یورو (3,616,384 تومان)
 • بلیت دوقلوی پارک آبی + باغ وحش | کودکان: 43.5 یورو (2,458,011 تومان)
 • بلیت دوقلوی پارک آبی + باغ وحش  + ناهار | بزرگسالان: 88 یورو (4,972,528 تومان)
 • بلیت دوقلوی پارک آبی + باغ وحش + ناهار | کودکان: 61.5 یورو (3,475,119 تومان)
 • بلیت دوقلوی پارک آبی + آکواریوم | بزرگسالان: 50 یورو (2,825,300 تومان)
 • بلیت دوقلوی پارک آبی + آکواریوم | کودکان: 36 یورو (2,034,216 تومان)

4- بلیت های یک ساله

بلیت های یک ساله این امکان را در اختیار شما می گذارند تا یک سال تمام به پارک آبی سیام دسترسی داشته باشید. 

 • بلیت یک ساله بزرگسالان: 99 یورو (5,594,094 تومان)
 • بلیت یک ساله کودکان: 66 یورو (3,729,396 تومان)
 • بلیت دوقلوی یک ساله | بزرگسالان: 149 یورو (8,419,394 تومان)
 • بلیت دوقلوی یک ساله | کودکان: 99 یورو (5,594,094 تومان)

قوانین:

- ورود تمامی کودکان زیر 3 سال به پارک آبی سیام رایگان و هزینه ورودی کودکان 3 تا 11 سال نیز با تخفیف ویژه ای همراه است.

- با داشتن بلیت های دو قلو ورود کودکان زیر 6 سال رایگان بوده و تخفیف ویژه ای برای کودکان 6 تا 11 سال در نظر گرفته می شود.

- تمام کودکان و نوجوانان زیر 18 سال تنها به همراه بزرگسالان امکان ورود به پارک آبی سیام را دارند.

- برای ورود به پارک آبی سیام، حتما باید از بلیت خود پرینت بگیرید. 

- به هنگام ورود به این پارک آبی باید مدارک شناسایی کافی به همراه داشته باشید، از این مدارک برای تشخیص هویت شما و تطبیق با بلیت استفاده می شود. 

پاورقی


1- بلیت های طلایی علاوه بر هزینه بلیت ورودی، شامل هزینه رستوران نوشیدنی و حوله می شوند.

2- بلیت های شبانه مخصوص ساعت 20 تا 24 می باشند و به همراه برنامه هایی خاص چون کنسرت و اجرای موسیقی اجرا می شوند. این بلیت ها تنها در ایام نیمه اول سال به فروش می رسند. 

3- با استفاده از بلیت ها روز و شب، صبح از ساعت 10 تا 18 بعداز ظهر می توانید در پارک آبی باشید و شب هنگام ساعت 20 می توانید دوباره به پارک آبی سیام بازگردید.

Photo by : Unknown

دسترسی و اطلاعات بازدید

پارک آبی وسیع سیام در جزیره تنریف، بزرگ ترین و پر جمعیت ترین جزیره از مجموعه جزایر قناری قرار دارد. جزیره تنریف حدود 37 شهر و روستا را در خود جای داده و سالانه حدود 5 میلیون گردشگر  را به دلیل جاذبه های مختلفش به خود جذب می کند. بنابراین طبیعی است که جزیره تنریف امکانات قابل توجهی داشته و دسترسی به این جزیره از دیگر شهرها مناسب باشد. به طور مثال خوب است بدانید که روزانه پروازهایی از شهر مادرید به مقصد تنریف وجود دارد و می توانید در حدود 3 ساعت خود را به این جزیره معروف برسانید. از فرودگاه تنریف نورته تا پارک آبی سیام نیز کم تر از یک ساعت راه در پیش روی خود دارید.

در جزیره تنریف برای دسترسی به پارک آبی سیام می توانید از گزینه های مختلفی استفاده کنید:

1- اتوبوس های رایگان سیام: پارک آبی سیام برای رفاه مشتریان خود اتوبوس های دو طبقه رایگانی دارد که با استفاده از آن ها می توانید خود را به بهترین پارک آبی دنیا برسانید. این اتوبوس های رایگان در نقاط مختلفی از جزیره تنریف توقف

 دارند و در شهرها و سواحلی مانند لوس کریستونوس (Los Cristianos)، لاس آمریکاس (Las Américas) و کوستا آدهه (Costa Adeje) مسافران را سوار می کنند. 

برای اطلاعات بیش تر از زمان و نحوه دقیق دسترسی به اتوبوس های رایگان سیام، از طریق زیر اقدام کنید:

تلفن: 00 00 07 822 34+

ایمیل: rp@siampark.net

2- سرویس های مخصوص سیام: در صورتی که قصد دارید از فرودگاه یا نقاط دورتری از شهر به پارک آبی سیام بروید، استفاده از سرویس های مخصوص سیام توصیه می شوند. البته به یاد داشته باشید که باید از 48 ساعت پیش برای رزرو و هماهنگی اقدام کنید. خوب است بدانید که این سرویس ها از شمال و جنوب جزیره تنریف حرکت می کنند.

هزینه سرویس ها:

بزرگسالان: 13.5 یورو (762,831 تومان)

کودکان 6 تا 11 سال: 8 یورو (452,048 تومان)

کودکان 0 تا 5 سال: رایگان

 اطلاعات تماس:

تلفن: 841 373 922 34+

3- ماشین: می توانید با ماشین نیز خود را به پارک آبی سیام برسانید. به طور مثال برای آن که از شهر سانتا کروز، مرکز جزیره تنریف به سیام برسید، باید وارد بزرگراه جنوبی TF-1 شده و سپس از خروجی های 73 یا 74، به سوی پارک آبی سیام بروید. اگر در شهر آجه هستید، باید وارد بزرگراه جنوبی TF-1 شده و با استفاده از خروجی 73 خود را به پارک آبی سیام برسانید. 

ساعات بازدید:

از 1 می تا 31 اکتبر (11 اردیبهشت تا 9 آبان): 10 تا 18

از 1 نوامبر تا 30 آپریل (10 آبان تا 10 اردیبهشت): 10 تا 17

Photo by : Unknown

دانستنی هایی از پارک آبی سیام

1- مدیر پارک آبی سیام، کریستوف کیسلینگ پیش از آن که ساخت پارک آبی سیام را آغاز کند، دو سال بر روی بررسی ایده های مختلف زمان گذاشت و 75 پارک آبی را در سرتاسر جهان از نزدیک دید. 

2- کیسلینگ برای آن که از اسم «سیام» و موضوع این پادشاهی باستانی برای پارک آبی خود استفاده کند، به صورت رسمی از خانواده سلطنتی تایلند اجازه گرفته بود.

3- ساخت پارک آبی سیام در سال 2004 میلادی آغاز شد و قرار بود در اردیبهشت سال 2007 به اتمام برسد.

4- ساخت پارک آبی سیام طبق برنامه پیش نرفت و در نهایت در 17 سپتامبر سال 2008 به بهره برداری رسید.

5- هزینه ساخت پارک آبی سیام 62 میلیون یورو (حدود 273 میلیارد تومان) برآورد می شود. 

6- در مراسم افتتاحیه پارک آبی سیام، شاهزاده تایلندی نیز حضور داشت. 

7- یکی دیگر از برنامه های پارک آبی سیام آن بود که سرسره سینگا از ابتدا جز بازی ها و تفریحات پارک باشد، اما این سرسره به برنامه نرسید و بعدها اضافه شد.

8- پارک آبی سیام تنها در طی 6 سال به شهرتی جهانی دست یافت.

9- در اطراف پارک آبی سیام نزدیک 155 هزار ظرفیت اقامتی مختلف وجود دارد که برای اقامت می توانید روی آن ها حساب کنید.

Photo by : Unknown

سخن آخر

با هم به بهترین پارک آبی دنیا رفتیم و بازیه های هیجانی متفاوتش را از نزدیک دیدیم.

نظرتان درباره این پارک آبی چه بود؟

تا به حال به پارک آبی سیام رفته اید؟

نظرات، خاطرات و عکس های خود را با ما به اشتراک بگذارید و بگوییید این بار به سراغ کدام مجموعه تفریحی جذاب دنیا برویم. 

نتیجه نقد و بررسی کارناوال

5

بررسی شده توسط زينب شيرازی

سهولت در دسترسی(عالی) 5
ارزش هزینه به لذت(عالی) 5
سطح هیجان و ماجراجویی(عالی) 5
تنوع تفریحات آبی(عالی) 5
وضعیت بهداشتی(عالی) 5

نقاط قوت

 • بهترین پارک آبی دنیا
 • دارای بازی های هیجان انگیز و منحصر به فرد
 • امکان بازدید از آکواریوم در حین سرسره بازی
 • با امکانات رفاهی قابل توجه
 • امکان موج سواری

نقاط ضعف

 • ندارد

نقد و بررسی کاربران

میانگین امتیاز کاربران

از مجموع 4 رای

3.6

آیا بازدید از پارک آبی سیام اسپانیا را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
ارزش هزینه به لذت(معمولی) 2.5
سطح هیجان و ماجراجویی(خوب) 3.8
تنوع تفریحات آبی(خوب) 4
وضعیت بهداشتی(خوب) 3.8
نحوه برخورد کارکنان(خوب) 4

پارک آبی سیام اسپانیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد

لطفا یا از عکس استفاده نکنین یا اگه استفاده میکنین ادیتش نکنین بچه کوچولو رو سانسور کردین!

انتشار: 19 بهمن 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟
آرتین روشن

طنز!!

وقتی چیزی از اساس با قوانین تون مشکل داره مجبورین با سانسور منتشر کنین؟؟ عکس‌ها خیلی خنده دار ادیت شدن!!

انتشار: 18 بهمن 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست