کارناوال - راهنمای سفر

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
رایگان
ساعت دسترسی:
امروز جمعه 24 ساعته
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 4 ساعت
آدرس:
استان مازندران، 30 كيلومتری جاده نوشهر به نور، ساحل سی سنگان

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

ساحل سی سنگان نوشهر
ساحل سی سنگان
ساحل سی سنگان
ساحل سی سنگان
ساحل سی سنگان مازندران

یکی از جاذبه های دیدنی که در سفر به نوشهر نباید دیدنش را از دست بدهید پارک جنگلی سی سنگان است که طبیعتی زیبا به شما هدیه می دهد. ویژگی که این پارک جنگلی را از سایرین مفتاوت می کند، فاصله بسیار کمش با دریاست و شما می توانید بعد از گشت و گذار در جنگل زیبای سی سنگان، سری هم به دریا در آن سوی جاده بزنید. در این ساحل امکانات رفاهی و تفریحی خوبی برای مسافران در نظر گرفته شده است تا از گشت و گذارتان در ساحل تجربه ای به یاد ماندنی برای شما به یادگار بماند. از جمله تفریحاتی که در ساحل سی سنگان در انتظار شماست می توان به پیست کارتینگ و موتور چهارچرخ اشاره کرد. همچنین در صورت مساعد بودن هوا تفریحات آبی مختلفی در این ساحل ارائه می شوند مثل قایق سواری، جت اسکی، شاتل و ... که متاسفانه نمی توان هزینه دقیقی برای این تفریحات تعریف کرد چرا که معمولا توسط افراد محلی ارائه می شوند و ایام پیک سفر معمولا با افزایش قیمت روبرو می شوند. 

علاوه بر اینها کافه ها و رستوران های بخش ساحلی، شهربازی کودکان، اسب سواری در ساحل و آلاچیق ها اوقات خوشی را برای تان رقم خواهند زد. 

انتشار

30 مهر 1398

به روز رسانی

25 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.