کارناوال - راهنمای سفر

شنبه بازار سوق الطیب بیروت

لبنان، بیروت، بازار بیروت، خیابان طرابلس، شنبه بازار سوق الطیب

مدت پیشنهادی بازدید

1 ساعت تا 2 ساعت و نیم

ساعت دسترسی

امروز جمعه تعطیل

آشنایی با شنبه بازار سوق الطیب بیروت

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

شنبه بازار سوق الطیب بیروت در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

شنبه بازار سوق الطیب، بازار روبازی است که هر شنبه در بازار بیروت و در خیابان طرابلس برگزار می شود و انواعی از محصولات تازه و ارگانیک کشاورزی را در معروض فروش می گذارد. البته این بازار بزرگ در مجموع 6 بخش مختلف دارد که عبارت اند از: محصولات ارگانیک، محصولات مخلوط (ارگانیک و غیر ارگانیک)، محصولات طبیعی، صنایع دستی، بخش کودکان و مرکز اطلاعات. همچنین در این بازار می توانید از سفر به لبنان سوغاتی هایی را هم خریداری کنید.

اگر از طرفداران شکم گردی هستید و غذاهای لبنانی هم در فهرست محبوب‌ترین‌های شماست، حتما شنبه‌ها از ساعت 9 تا 2 بعدازظهر سری به این بازار بزنید. پیشنهاد ما عسل‌های باکیفیت سوق‌الطیب است. بهترین صبحانه لبنانی که با نام مناقیش شناخته می شود را هم می‌توانید این‌جا پیدا کنید. پس حتما به خودتان یک جایزه بدهید و از خوردن مناقیش لذت ببرید! در سوق الطیب علاوه بر خرید محصولات غذایی و شکم گردی، امکان آشنایی با سنت‌ها و مهمان‌نوازی لبنانی‌ها را هم خواهید داشت.

اگر کودکی به همراه دارید در این بازار به او هم خوش می گذرد چرا که بخشی در سوق الطیب وجود دارد که کودکان می توانند در آن به فعالیت های فرهنگی و آموزشی بپردازند مثل داستان پردازی، کاشت بذر و ... . 

اگرچه این بازار وسیع نیست، اما با فضایی گرم و دوست داشتنی، گردشگران را از بازدید پشیمان نمی‌کند. 

 

انتشار

10 آذر 1398

به روز رسانی

10 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

شنبه بازار سوق الطیب بیروت را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست