کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای انگلیکان سنت آندره مسکو

روسیه، مسکو، جاده وزنسنسکی، کلیسای انگلیکان سنت آندره

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با کلیسای انگلیکان سنت آندره مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای انگلیکان سنت آندره مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کلیسای انگلیکان سنت آندره (St. Andrew's Anglican Church) یک بنای مذهبی شاخص مسکو است که ساخت آن به سال 1884 باز می گردد. انگلیکان به پیروان فرقه انگلیکانیسم گفته می شود که خود گروهی مستقل در مسیحیت به رهبری کلیسای انگلیس به شمار می رود و جزو هیچ‌ کدام از دیگر فرقه های مسیحیت همچون کاتولیک، پروتستان، و ارتدکس نیست.

کلیسای سنت آندره به سبک نئوگوتیک ساخته شده است و چهره ای متمایز از دیگر کلیساهای مسکو دارد. این سبک از اواخر سال‌های 1740 میلادی در انگلستان رواج یافت و عناصری همچون گلدسته‌، لبه‌های تریینی و پنجره‌های نوک تیز در آن به چشم می خورد. این کلیسا تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و زمانی به عنوان برج اسلحه، خوابگاه دخترانه و ... از آن استفاده شده است. در طی بازدید ملکه الیزابت دوم در 19 اکتبر 1994، دولت روسیه موافقت کرد که کارکرد مذهبی این ساختمان را به آن بازگرداند و امروزه این بنا یکی از پربازدیدترین دیدنی های مسکو به شمار می رود.

انتشار

14 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای انگلیکان سنت آندره مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست