کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای سنت جورج در کیپ تاون

آفریقای جنوبی، کیپ تاون، خیابان ویل 5

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 9:00 صبح تا 13:00

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با کلیسای سنت جورج در کیپ تاون

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای سنت جورج در کیپ تاون در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

یکی از دیدنی ترین بناهای مذهبی و تاریخی موجود در کیپ تاون کلیسای سنت جورج است. ساخت این کلیسا از سال 1834 میلادی شروع شد؛ اما سرانجام در سال 1901 میلادی به اتمام رسید زیرا مدتی از ساختش دست کشیدند و آن را به حال خود رها کردند.

این عبادتگاه زیبا مخصوص مسیحیان شاخه انگلیکان (مسیحیانی که مرجع شان کلیسای انگلستان باشد) است؛ اما دیگر ادیان نیز اجازه ورود و استفاده از آن را دارند. سازنده این بنا هم هربرت بیکر (Herbert Baker) همان فردی ست که یادبود رودس در شهر کیپ تاون را ساخته است.

کلیسای جامع سنت جورج در تاریخ 23 سپتامبر 2014 میلادی در فهرست میراث ملی کیپ تاون قرار گرفت و حالا تحت نظارت سازمان میراث آفریقای جنوبی قرار دارد. این عبادتگاه را با نام "کلیسای مردم" نیز می شناسد و گذشته از جایگاه مذهبی، اهمیت سیاسی نیز دارد.

انتشار

03 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای سنت جورج در کیپ تاون را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست