کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای پیتر مقدس رم

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

هزینه:
ورودی همراه با آسانسور 10 یورو(142,000تومان)ورودی بدون آسانسور 8 یورو(114,000تومان)
ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 07:00 صبح تا 19:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 تا 3 ساعت
آدرس:
ایتالیا، رم، دولت‌شهر مستقل واتیکان، کلیسای پیتر مقدس

در صف نقد و بررسی کارناوال

امتیاز نقد و بررسی کاربران

4.7
0 نظر

کلیسای پیتر مقدس که با نام پطرس حواری نیز شناخته می شود از مهم ترین عبادتگاه ها در سراسر ایتالیا و چه بسا اروپاست. این مکان متعلق به دوران رنسانس پسین یا اوج است؛ رنسانس پسین به سال های آخر این دوران اتلاق می شود، در این دوره اهمیت به هنر در اوج خود بود.

مساحت این مکان حدود 200 هزار متر مربع است و به همین خاطر جزو بزرگترین کلیساهای دنیا نیز به حساب می آید. گذشته از وسعت باورنکردنی کلیسای پیتر مقدس، نکته دیگری که باعث شهرت این مکان شده میکل آنژ است. میکلانجلو بوناروتی (Michelangelo Buonarroti) که اغلب آن را با لقب میکل آنژ می شناسیم یکی از معروف ترین هنرمندان ایتالیایی به شمار می رود. او در زمینه های نقاشی، پیکرتراشی و شعر دستی توانا داشت و از نوابغ معماری در جهان است. سقف کلیسای پیتر مقدس به طور کامل، با هنر دست میکل آنژ ساخته شد و هنوز هم در دنیا نظیری ندارد.

نیایشگاه پیتر مقدس به راستی از زیباترین آثار خلق شده در دوران رنسانس به حساب می آید و اگر در سفرتان به رُم از آن بازدید نکنید، پشیمان خواهید شد. اگر به معماری علاقه مند هستید این مکان می تواند شما را ساعت ها غرق در زیبایی هایش کند و با خود به سفری تاریخی در ایتالیا ببرد.

انتشار

12 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.