کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور

مالزی، کوالالامپور، منطقه بوکیت بینتانگ، خیابان بوکیت بینتانگ، گالری استارهیل

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 10:00 صبح تا 22:00

شماره تماس

آشنایی با مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر در سفر به کوالالامپور به دنبال یک مرکز خرید لوکس و همه چیز تمام هستید بدون شک باید به استارهیل سر بزنید؛ جایی که خرید را برای شما به مجلل ترین شکل ممکن معنا می کند. همه چیز از همان ابتدای گشت و گذار شما متفاوت و تجملاتی خواهد بود؛ ساختمان این مرکز خرید نمایی به شدت متفاوت و مدرن دارد و شما را در همان ابتدا شگفت زده می کند. کافی است از درهای این مجموعه گذر کنید تا تعریف تان از مرکز خرید عوض شود. طراحی داخلی استارهیل هم به شدت زیبا و منحصر به فرد است. قدم زدن بر روی سنگ مرمر، صدای موسیقی آرامش بخشی که معمولا در محیط پخش می شود، طراحی لوکس ویترین فروشگاه ها و ... چیزی نیست که همیشه و در هر مرکز خریدی ببینید. حال نوبت آن است که فروشگاه های استارهیل شما را جادو کنند. در هر یک از 7 طبقه استارهیل، شما می توانید برندهای نام آشنای دنیا را بیابید. به عنوان مثال قبل از ورود به مجموعه با شعبه ای زیبا و بزرگ از برند معروف آرایشی سفورا مواجه می شوید یا در طبقه اول شما با مجموعه ای از فروشگاه های ساعت و جواهرات برند روبرو می شوید. جالب آن که بدانید هر سال استارهیل طی رویدادی میزبان لوکس ترین و بزرگ ترین ویترین ساعت و جواهرات در آسیا می شود. 

این تمام جذابیت استارهیل نیست؛ اگر می خواهید به خودتان استراحت بدهید به طبقه سوم و مرکز اسپای استارهیل بروید. اگر هم برای صرف غذا به دنبال یک رستوران عالی و باکیفیت هستید لازم نیست از مجموعه خارج شوید؛ فقط به سراغ فودکورت استارهیل بروید؛ جایی که مجموعه ای از بهترین رستوران های شهر را در کنار هم جمع کرده است. اکثر رستوران های این مرکز خرید جوایز مختلفی را از حیث کیفیت و طراحی تا به حال به خود اختصاص داده اند.

بعد از گشت و گذارتان در استارهیل می توانید سری هم به مرکز خرید پاویلیون بزنید که درست در کنار این مجموعه قرار دارد.

انتشار

22 مهر 1398

به روز رسانی

22 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

ارزش قیمت به کیفیت کالا?
کیفیت امکانات?
کیفیت کافه و رستوران?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.