کارناوال - راهنمای سفر

رستوران سماق

آذربایجان، باکو، بلوار خُجالی، رستوران سُماق

ساعت دسترسی

12 الی 24

شماره تماس

آشنایی با رستوران سماق

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران سماق در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

رستوران سماق (Sumakh) در شهر باکو، غذاهای سنتی کشور آذربایجان را در محیطی گویای سنت این کشور، در اختیار مشتریان قرار می دهد. اشخاص مشهور، سیاستمدران و تمامی گردشگرانی که در باکو به دنبال چشیدن طعم غذای اصیل آذری باشند حتما سراغی از سماق خواهند گرفت. محیط دل انگیز این رستوران در کنار غذاهای اصیل و خوش طعمش، همگی برای شما ضیافتی دل انگیر را رقم می زنند. وعده ای که در سماق نوش جان کرده اید، تا همیشه در یادتان می ماند چرا که در طبخ غذاهای این رستوران از بهترین و اصلی ترین ادویه های آذری استفاده می شود.

 چه در گروهی چندین نفره و شلوغ باشید و چه در انتظار قراری دو نفره و خودمانی، سماق می تواند یکی از بهترین میزبانان شما باشد.

انتشار

16 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران سماق را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست