کارناوال - راهنمای سفر

تله سیژ توچال تهران

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

هزینه:
هر نفر یک طرفه 9,000 تومانرفت و برگشت 18,000 تومان
ساعت دسترسی:
امروز دوشنبه تعطیل
مدت زمان پیشنهادی:
1 تا 2 ساعت
آدرس:
بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، انتهای خیابان ولنجک، بام تهران

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

یکی از تفرجگاه های خوب تهران که شما را با طبیعت و کوهستان آشتی می دهد مجموعه تفریحی توچال و یا بام تهران است که لیستی از تفریحات جذاب را پیش روی شما می گذارد از جمله پیاده روی، کوهنوردی، تله کابین، و ... . یکی از انتخاب هایی که در این گشت و گذار می توانید به سراغش بروید تله سیژ توچال یا تله سیژ چشمه است.

برای تجربه تله سیژ چشمه باید به بام تهران در انتهای خیابان ولنجک بروید و خودتان را به جنب ایستگاه اول تله کابین برسانید؛ در آن جا می توانید از باجه ها بلیت بخرید و سوار تله سیژ شوید. حالا مسیر یک کیلومتری تله سیژ را در حالی طی می کنید که منظره ای دیدنی از تهران پیش روی شما قرار دارد. بعد از چند دقیقه ای به ایستگاه آخر تله سیژ یعنی رستوران چشمه می رسید و باید پیاده شوید. اینجاست که چند انتخاب برای ادامه تفریح تان دارید؛ می توانید از امکانات این ایستگاه از جمله کافه بهره ببرید و خود را به یک میان وعده با چشم انداز تهران دعوت کنید. یا آن که مسیر کوهنوردی توچال را ادامه دهید و خود را به ایستگاه های بالاتر توچال برسانید. 

بد نیست این نکته را هم بدانید که در نقطه ای از مسیر تله سیژ دوربینی نصب شده است که از شما عکاسی می کند. شما به محض پیاده شدن در ایستگاه می توانید عکس خود را ببینید و در صورت تمایل آن را خریداری کنید. 

انتشار

22 امرداد 1398

به روز رسانی

04 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.