کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید د گاردنز کوالالامپور

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 ساعت و نیم تا 3 ساعت
آدرس:
کوالالامپور، منطقه مید ولی، اتوبان لینگکاران ساید پوترا، مرکز خرید دِ گاردنز

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

دِ گاردنز نام یک مرکز خرید مجلل و لوکس در کوالالامپور است که با 6 طبقه و بیش از 200 فروشگاه خود، بدون شک شما را دست خالی به خانه بازنمی گرداند. اگر از طرفداران خرید از برندهای روز دنیا هستید دِ گاردنز بهترین مکان برای شما خواهید بود؛ چرا که اکثر فروشگاه های این مجموعه نمایندگی برندهای معروفی مثل هرمس، ورساچه، کلوین کلین، مایکل کورس و ... هستند. بنابراین انتظار نداشته باشید که بتوانید از د گاردنز خرید مقرون به صرفه ای داشته باشید. 

البته گشت و گذار شما در د گاردنز تنها به خرید خلاصه نمی شود. اگر از تماشای فیلم های روز دنیا در سالن های باکیفیت لذت می برید به طبقه پنجم بروید تا با یکی از بزرگ ترین و بهترین سالن های سینمای کشور مالزی روبرو شوید. کارائوکه هم می تواند تفریح متفاوتی در این مرکز خرید باشد.

بعد از خرید و تفریح حالا نوبت آن است که خود را به یک وعده خوشمزه مهمان کنید. می توانید به کافه ای که روی پشت بام مجموعه قرار دارد بروید تا تجربه ای متفاوت برای خود رقم بزنید.

انتشار

17 مهر 1398

به روز رسانی

17 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.