کارناوال - راهنمای سفر

دره مجسمه های هرمز

استان هرمزگان، جزیره هرمز

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه 24 ساعته

ورودی

رایگان

آشنایی با دره مجسمه های هرمز

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

دره مجسمه ها یا دره تندیس ها یکی از دیدنی های جزیره هرمز است که شما را به دنیایی شگفت انگیز می برد. شما پس از حدود نیم ساعت پیاده روی از جاده تا ابتدای دره می توانید این دنیای خیال انگیز را پیش روی تان ببینید. حالا کافی است بالا را نگاه کنید و خیال‌تان را آزاد بگذارید تا حس حضور در ژوراسیک پارکی از سنگواره ها و تندیس های عظیم را تجربه کنید. در اینجا ممکن است تصویر عقاب، گنجشک، خروس یا اژدها ببینید و تفسیری جالب برای هر مجسمه به ذهن تان برسد. همه چیز به این بستگی دارد که به آنها از چه سمتی نگاه کنید و چه قدر خیال پرداز باشید.

تجربه بازدید از این دره چنان هیجان انگیز است که گذر زمان را فراموش خواهید کرد و در انتهای مسیر شگفت زده خواهید شد. مسیر هرچه می‌گذرد باریک و باریک تر می‌شود و ناگهان به پرتگاهی در ارتفاع 40 متری دریا می رسید و نمای 180 درجه‌ از آبی فیروزه ای چشمان تان را خیره خواهد کرد. اگر گمان کنید این که می‌بینید اقیانوس است؛ احساس‌ تان چندان اشتباه نیست! شما روبروی تنگه هرمز ایستاده اید؛ محل تلاقی خلیج فارس با دریای عمان و آب های آزاد جهان.

برای بازدید از این دره بهتر است با یک راهنما همراه شوید چرا که تابلوی راهنمایی وجود ندارد و ممکن است مسیر را درست پیدا نکنید.

انتشار

28 آبان 1398

به روز رسانی

28 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

حال و هوای خوش?
نظافت و شرایط محیط زیستی?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از دره مجسمه های هرمز را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.