نظرسنجی سرویس جدید کارناوال

کارناوال - راهنمای سفر

کاخ موزه تساریتسنو در مسکو

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

هزینه:
بزرگسالان 350 روبل روسیه(69,000تومان)دانش آموزان 100 روبل روسیه(19,000تومان)
ساعت دسترسی:
امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 19:00
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 5 ساعت
آدرس:
روسیه، مسکو، خیابان دالسکایا، موزه تساریتسنو

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

موزه تساریتسنو که به صورت سریتینو تلفظ می شود، یکی از موزه هایی است که با بازدید از آن علاوه بر تماشای موزه می توانید از پارک تساریتسنو نیز دیدن کنید. این مکان مجموعه ای از کاخ های سلطنتی یکی از خانواده های اشرافی قرن شانزدهم بوده که امروزه به شکل موزه در آمده است. اگر در جستجوی گردشی در میان تاریخ و طبیعت مسکو هستید، دیدن پارک و موزه تساریتسنو را از دست ندهید. بد نیست بدانید که تساریتسنو از سال ۱۹۸۴ میلادی به عنوان موزه معرفی شد.

این موزه بسیار زیبا را در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ به صورت گسترده ای بازسازی و مرمت کردند که در طی همین بازسازی ها برخی تزیینات اضافی به سقف ها، داخل اتاق ها و محوطه باغ اضافه شد و زیبایی و چهره ساختمان های این مجموعه را دو چندان کرد. پیشنهاد می کنیم در سفرتان به مسکو از این موزه زیبا دیدن کنید زیرا هم محوطه روباز زیبایی دارد و هم ساختمان هایی که در آن قرار دارند دیدنی و جذاب هستند. همچنین در زمان هایی از سال، در این کاخ موزه گروه های موسیقی به اجرای کنسرت می پردازند و همین موضوع می تواند گشت و گذارتان را در این مکان جذاب تر کند. 

انتشار

29 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.