ساحل أم سقیم دبی

امارات متحده عربی، دبی، محله أم سقیم

مدت پیشنهادی بازدید

1 ساعت و نیم تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با ساحل أم سقیم دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

ساحل أم سقیم دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

شهر دبی، سواحل بسیاری دارد که یکی از زیباترین آن ها، ساحل أم سقیم است. این خط ساحلی در محله أم سقیم و درست رو به روی پارکی به همین نام واقع شده است و هتل جمیرا بیچ در کنار آن قرار دارد. تنها چند کیلومتر آن طرف تر از ساحل هم، برج العرب قرار گرفته است و مسافران می توانند در حین گشت و گذار در این منطقه، از چشم انداز تماشایی برج لذت ببرند. بد نیست بدانید به ساحل ام سقیم، ساحل سانست یا غروب آفتاب هم می گویند، چرا که منظره غروب در این ساحل بسیار دیدنی و خاطره انگیز است پس در سفرتان به دبی طوری برنامه ریزی کنید که تا غروب آفتاب در این ساحل باشید تا بتوانید تصاویر زیبایی با پس زمینه برج العرب ثبت کنید. 

در ساحل شنی ام سقیم، تمامی امکانات ضروری برای سپری کردن یک روز خوب در کنار دریا مهیا است؛ از جمله سایه بان، دوش، رختکن، محوطه بازی کودکان، مسیر ویژه دو و پیاده روی، غریق نجات، کیوسک های فروش خوراکی، رستوران و ... . علاوه بر این امکانات ضروری، این روزها این مجموعه مانند تمامی سواحل دبی به کیوسک کتابخوانی مجهز شده است و افرادی که به این ساحل می آیند می توانند از کتاب های این کیوسک به صورت رایگان استفاده کنند.

البته بیشتر سواحل دبی، همه خدماتی که گفته شد را در اختیار بازدیدکنندگان می گذارند، اما ام سقیم یک پیشنهاد جذاب دیگر هم برای مسافران دارد. نظرتان درباره شنا در تاریکی شب چیست؟!

برای مدت ها تمامی سواحل دبی شامل قانون ممنوعیت شنا در شب می شدند، اما این روزها، شما می توانید در بخشی از ساحل ام سقیم، پس از تاریکی هوا در دریا شنا کنید؛ این بخش از ام سقیم، 125 متر از خط ساحلی را شامل می شود و به شناگران اجازه می دهد به اندازه 30 متر از خشکی فاصله بگیرند. خوب است بدانید که رفتن به منطقه امن برای شنا، باید علامت های قرمز در ساحل را دنبال کنید. برای فراهم شدن امکان شنای شبانه سیستم نورپردازی ویژه ای در خط ساحلی اجرا شده است تا خیال شما از هر جهت راحت شود. 

جذابیت های این ساحل هنوز تمام نشده است؛ این امکان برای شما وجود دارد که سوار یکی از قایق های تفریحی لوکس این ساحل شوید و یا از تفریحات آبی مثل جت اسکی، فلای بورد لذت ببرید.

انتشار

12 شهریور 1398

به روز رسانی

26 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از ساحل أم سقیم دبی را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
حال و هوای خوش?
نظافت و شرایط محیط زیستی?
کیفیت امکانات?
تنوع امکانات?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

ساحل أم سقیم دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.