کارناوال - راهنمای سفر

پناهگاه حیات وحش سرخانکل انزلی

استان گیلان، بندر انزلی، تالاب انزلی، پناهگاه حیات وحش سرخانکل

گالری تصاویر

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 24 ساعته

آشنایی با پناهگاه حیات وحش سرخانکل انزلی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

آقام چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پناهگاه حیات وحش سرخانکل انزلی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

یکی از جاذبه‌های محبوب استان گیلان تالاب بین المللی بندر انزلی است که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند. پناهگاه حیات وحش سرخانکل که از مناطق حفاظت شده این ناحیه است، در میانه این تالاب قرار دارد. این پناهگاه زیبا در غرب سلکه قرار دارد که از طرف شمال به کانال ماهروزه، جنوب به روستاهای سیاه درویشان و هند خاله، و از طرف شرق و غرب به ترتیب به رودخانه‌های هندخاله و تازه بکنده محدود می‌شود. منطقه فوق پوشیده از لاله تالابی، نیزار، سه کوله خیز و غیره است؛ پرندگان مهاجر همچون قو، انواع مرغابی و ماهیانی از قبیل ماهی سفید، ماهی کولی، کپور و غیره در این ناحیه به چشم می‌خورد. اگر می‌خواهید از منظره زیبای نیلوفرهای آبی لذت ببرید باید از ناحیه سرخانکل بگذرید. از آنجا که منطقه نیلوفرهای آبی محلی برای تخم گذاری پرستوهای دریایی است، تردد بیش از حد قایق‌های مسافری در این محل این امر را با مشکل مواجه کرده و باعث کاهش زادآوری این پرندگان شده است، به همین جهت تردد قایق موتوری و صید و شکار در این ناحیه ممنوع است. معمولا در مناطق آبی نیروهای غریق نجات مستقر هستند تا در صورت بروز مشکل به سریع‌ترین شکل ممکن کمک رسانی کنند.

انتشار

18 شهریور 1402

به روز رسانی

18 شهریور 1402

نقد و بررسی کاربران

پناهگاه حیات وحش سرخانکل انزلی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست