کارناوال - راهنمای سفر

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
رایگان
ساعت دسترسی:
امروز شنبه 24 ساعته
مدت زمان پیشنهادی:
3 تا 5 ساعت
آدرس:
استان گیلان، شهر حویق، روستای زمرد

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

Parinaz Talebi | Mehr News Agency
Parinaz Talebi | Mehr News Agency
Parinaz Talebi | Mehr News Agency
Parinaz Talebi | Mehr News Agency

آبشار زمرد در شهرستان تالش و شهر تازه تاسیس حویق واقع شده است. این آبشار را با نام آبشارهای دوقلو نیز می شناسند چرا که از دو آبشار کوچک و بزرگ تشکیل شده است؛ یکی از این دو آبشار سطحی پلکانی دارد و کم آب تر است و دومی ارتفاع بیشتری دارد و آب با شدت بیشتری از آن به سمت پایین می ریزد. آبشار زیبای زمرد تقریبا در چهار فصل سال خروشان است و آب و هوای معتدل و طبیعت فوق العاده رویایی آن موجب می شود گردشگران زیادی علاقه‌مند سفر به این آبشار باشند همچنین آبگیرهای آبشار زمرد محل زندگی ماهی های قزل آلاست و به همین خاطر ماهیگیری از تفریحات محبوب این منطقه محسوب می شود. به غیر از ماهیگیری، آبتنی هم از تفریحات جذاب سفر به آبشار زمرد است. 

همه چیز درباره آبشار زمرد، زیبا و تماشایی ست، اما برای رسیدن به آن یک مشکل وجود دارد و آن لغزندگی مسیر رسیدن به آبشار است. بر روی تخته سنگ هایی که در مسیر آبشار و حوزه اطراف آن وجود دارند، جلبک روییده است که باعث لغزندگی مسیر می شود. همچنین بخش هایی از مسیر شیب تند و جاده سنگلاخی دارد، بنابراین باید در مسیر رسیدن به آبشار با دقت حرکت کنید و ابزار مناسب همراه داشته باشید تا مشکلی برای تان به وجود نیاید. 

انتشار

10 فروردین 1398

به روز رسانی

01 تیر 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.