کارناوال - راهنمای سفر

موزه جانورشناسی مسکو

روسیه، مسکو، خیابان بولشایا نیکیتسایا، موزه باغ وحش روسیه

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 13:00 تا 21:00

هزینه ورودی

200 روبل روسیه(58,000تومان)

آشنایی با موزه جانورشناسی مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه جانورشناسی مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

موزه جانوری یا باغ وحش یکی از بزرگترین موزه های روسیه و جهان است. این مکان یک محیط آموزشی و تفریحی و در عین حال پژوهشی به حساب می آید و این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد تا با محیط و حیوانات اطراف شان بیشتر آشنا شوند و حتا روی آن ها برخی آزمایش ها و پژوهش ها را هم انجام دهند، کاری که شما هرگز اجازه انجام آن را در باغ وحش ها نخواهید داشت.

این مکان جذاب در سال 1791 میلادی با عنوان موزه تاریخ طبیعی تاسیس شد و آغاز به کار کرد. تا به امروز دانشگاه ها و موسسه های پژوهشی گوناگونی با این موزه باغ وحش کار کرده اند و نتایج پژوهش های شان را در این مکان در معرض دید عموم قرار داده اند.

انتشار

04 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه جانورشناسی مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست