کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز بر فراز لس آنجلس | سفر به بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا

خودتان را آماده کنید و این بار با کارناوال راهی شهری در آمریکا شوید که شهرت زیادی در صنعت فیلم سازی دارد و از آن با عنوان شهر هالیوودی یاد می کنند. بسیاری از مردم در سراسر دنیا آرزوی سفر به این دیار را در سر می پرورانند و دوست دارند برای یک بار هم که شده در خیابان های آن قدم بزنند و لذت تماشای جاذبه ها و زیبایی هایش را نصیب خود کنند. مقصدمان شهر لس آنجلس در ایالت کالیفرنیاست. می خواهیم بر فراز این شهر پرواز کنیم و گشتی متفاوت در آن بزنیم. خیابان های شلوغ و پر همهمه، نورهای رقصان شب هنگام و حرکت ابرها بر فراز شهر بخشی از جلوه هایی هستند که در این ویدیو می توانید ببینید. برای لحظاتی با ما همراه شوید و سفری متفاوت را تجربه کنید. لس آنجلس را از آسمان به تماشا بنشینید...

بر فراز لس آنجلس هستیم و از اینجا همه چیز آرام به نظر می رسد. کم کم پایین و پایین تر می رویم و نمایی نزدیک تر از این شهر شلوغ را می بینیم. سرنوشت این شهر با آلاینده ها و ترافیک گره خورده و از سوی دیگر ستار‌گان سینما، موسیقی‌دانان و خواننده های مشهور را در خود جای داده است. به قلب این دیار می رویم و مردم و اتومبیل هایی را می بینیم که در حرکتند و زندگی را در شریان های شهر جاری می سازند. در بخشی از ویدیو به تماشای نمایی از رصدخانه گریفیتس (Griffith Observatory) می نشینیم که یک مرکز نجوم عمومی در ارتفاعات شهر است و ساخت آن به سال 1935 باز می گردد. ساختمان این رصد خانه با گنبدهای تیره رنگی که بر فرازش خودنمایی می کنند، به راحتی قابل تشخیص است.

در گشت و گذار امروز به جای جای لس آنجلس سر می زنیم و این شهر خاص و مدرن را از زاویه ای متفاوت می بینیم. با کارناوال همراه باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست