کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس شهر تبریز

ویدیو تایم لپس شهر تبریز، دیدنی های شهر تبریز در چند دقیقه است که زیبایی‌های این شهر پر جنب‌وجوش را برایتان به تصویر می‌کشد. فیلم کوتاهی از دیدنی های تبریز، سفری کوتاه به‌سمت جذابیت‌هایی این خطه از ایران است.

شهر تبریز، با تاریخ و فرهنگی بی‌نظیر، یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی و تاریخی در ایران است که موقعیت جغرافیایی استراتژیکی در شمال‌غربی کشور دارد و به‌عنوان پایتخت استان آذربایجان شرقی شناخته می‌شود. 

فرهنگ غنی و زبان تأثیر بسیار زیادی در زندگی مردم این منطقه دارد؛ با توجه به موقعیت جغرافیایی و تاریخی تبریز، مردم این شهر از فرهنگ، موسیقی، هنر و آداب‌ورسومی غنی برخوردارند. هر ساله مراسم‌ها و جشن‌های مختلفی در این شهر برگزار می‌شود که به تبلیغ فرهنگ و هنر این منطقه کمک می‌کند.

ویدیو شهر تبریز شما را به یکی از مقاصد توریستی پرطرفدار در ایران که هر ساله گردشگران زیادی از سراسر کشور و جهان را به‌سمت خود می‌کشاند، می‌برد. گشت‌وگذار در تبریز تنها محدود به جاذبه‌های طبیعی و تاریخی آن نیست؛ سوغات و صنایع‌دستی این شهر که زبانزد است، گزینه جذاب دیگری برای سفر خواهد بود.

راهنمای سفر به تبریز، بخشی است که به شما در شناخت بهتر این شهر و جاذبه‌های آن کمک خواهد کرد. همچنین برای اطلاع از نرخ پروازی، اتوبوس و اقامتگاه در تبریز می‌توانید به بخش بلیت داخلی، اتوبوس و اقامتگاه‌های تبریز در کارناوال مراجعه کنید.


:Video Details

Produced By: Mohsen Hadi

Director: Mohsen Hadi and Amin Shervani

Music: Babak Khademi

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست