کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

بند بازی روی صخره های سرخ با حرکت ماه | ویدیو HD

اگر به دنبال هیجان و آرامش توآمان هستید، این ویدیو را از دست ندهید. شما را برای دقایقی، مهمان لحظاتی نفس گیر و دلهره آور می کنیم. در ویدیوی پیش رو، شاهد حرکت یک بند باز روی یک مسیر، به باریکی تار مو هستید. این بندباز برای خود مسیری را بین دو صخره ایجاد کرده و می خواهد مهارت و توانایی خود را به نمایش بگذارد و شاید جاذبه و قوانین دیگر را به چالش بکشد. در کنار این هیجان و دلهره ای که با هر قدم در دل ایجاد می شود، در پس این بندباز، ماه را در زیباترین حالت ممکن می بینید که گویی با این ورزشکار همراه است و با به همراه او قدم بر می دارد. حسی عجیب و نا معلوم؛ . آرامش از جهتِ سکوت و حرکت بی نظیر ماه کامل و هیجان برای حفظ تعادل بندباز که هر لحظه ممکن است با لغزشی از ارتفاع چند متری نقش بر زمین شود. اگر به دنبال کمی هیجان در بین مشغله های زندگی ات می گردی تو نیز خود را در آنجا احساس کن. گویی تو این صخره نورد شجاع هستی که تصمیم داری لحظاتی زیبا را برای خود رقم بزنی. چه احساسی خواهی داشت زمانی که در ارتفاعی بلند در حال راه رفتن روی بندی باریک هستی و تنها انگیزه ات خوشحال کردن ماه است؟ احساست را با کارناوال قسمت کن زیرا که ما چشم به راه احساسات زیبایت هستیم. با کارناوال لحظاتی را محو تماشای این تصاویر خارق العاده از آفریده های خلقت بنشین که بشر دو پا با تلاش فراوان این بار آن ها را در دقایقی کوتاه برایت گردآوری کرده تا لذت ببری و لحظاتی با حسی زیبا به یادگار از ما در ذهنت نقش ببندد و آن را فراموش نکنی. همراه کارناوال از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست