کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از تور تولد با اولین اتوبوس لیموزین ایران

تولد فرزندتان را این بار در یک سالن سیار برگزار کنید و به کودک‌تان و دوستانش این فرصت را بدهید تا در کنار جشن و تفریح به اقصی نقاط شهر بروند. این سالن سیار یک اتوبوس مبله است که داخل آن فضایی شبیه به لیموزین دارد که مهمانان آن می‌توانند گرداگرد هم بنشینند و از فضایی متفاوت و امن همراه خدمات باکیفیت لذت ببرند.

ما بهترین پارک های موضوعی تهران را برای این بسته تولد- سفرِ نیم روزی در نظر گرفته‌ایم؛ مکان‌های جذابی مثل ژوراسیک پارک، دکترلند، هیومن پارک، جانگل لند و ... که  تجربه‌ای قابل لمس را از یادگیری علوم مختلف خواهند داشت.

خبر خوب این که شما می‌توانید مقصد و خدمات تور را مطابق با سلیقه فرزندتان انتخاب کنید. به طور مثال آنها می‌توانند سفری به درون بدن انسان داشته باشند، تبدیل به دکترهای کوچکی شوند که بیماری‌های مختلف را درمان می‌کنند یا سفری حیرت انگیز به ماقبل تاریخ داشته باشند و با دنیای شگفت‌انگیز دایناسورها آشنا شوند.

اگر می‌خواهید بیشتر با این اتوبوس لیموزین آشنا شوید و از خدمات و امکاناتش بیشتر بدانید، مطلب معرفی اولین اتوبوس لیموزین ایران را بخوانید.

با کارناوال همراه شوید تا به معرفی کامل این بسته‌های جذاب تولد بپردازیم.

1- پکیج جومانجی (Jumanji Birthday)

در این پکیج ویژه فرزندان شما می توانند از 3 پارک موضوعی جذاب تهران شامل ژوراسیک پارک، اسپایدر پارک و جانگل لند دیدن کنند و تجربه سفر به ماقبل تاریخ، دنیای دایناسور ها، دنیای جذاب حشرات و جنگل را داشته باشند. علاوه بر این ها خدمات ما شامل سرگرمی و خوراکی های خوشمزه در اولین اتوبوس لیموزین ایران لذت این سفر کوتاه را چند برابر می کند.

برای دریافت اطاعات کامل پکیج جومانجی، کلیک کنید.

2- پکیج سفرهای علمی ( The Magic School Bus Birthday)

پکیج طلایی سفر های علمی فرزندان شما را به دنیای علم رباتیک می برد تا از نزدیک با جذاب ترین پارک موضوعی علم رباتیک شمال(واقعیت مجازی فوتبال رباتیکی، باشگاه ایده و اجرا و...)  در باغ کتاب تهران آشنا شوند و در محیط شاد و امن اتوبوس لیموزین ما یک جشن تولد متفاوت را برگزار کنند.

برای دریافت اطلاعات کامل پکیج طلایی سفرهای علمی، کلیک کنید.

3- پکیج نقره ای سفرهای علمی (The Magic School Bus Birthday)

در این پکیج ویژه مقصدمان باغ علم کودک LG در مجموعه باغ کتاب تهران است. مجموعه علمی ویژه کودکان که  مطبق با الگوی تالار علم سئول در کشور کره جنوبی طراحی شده است. در این مجموعه فرزندان شما با چهار موضوع بدن انسان، خانه، شهر و زمین با روش های متفاوت آشنا می شوند و با سرگرمی و خوراکی های خوشمزه گشتی در سطح شهر تهران خواهند داشت.

برای دریافت اطلاعات کامل پکیج نقره ای سفرهای علمی، کلیک کنید.

4- پکیج سفر وارونه به دنیای درون انسان (Inside the Human Birthday)

سفر به دنیای درون بدن انسان می تواند ایده خوبی برای برگزاری یک جشن تولد خاص برای کودکانتان باشد. در این بسته سفر کودکان شما از سه پارک موضوعی دکترلند، هیومن پارک و رویا پارک دیدن خواهند کرد و به شیوه بصری و کاملا متفاوت با دنیای درون بدن انسان آشنا شده و خود را پزشکان کوچکی کی بینند که به درمان بیماری های مختلف می پردازند، از سوی دیگر در رویا پارک می توانند وارونه شوند، جاذبه را فراموش کنند و خطای دید را به صورت کامل واضح تجربه کنند، یادتان نرود که خدمات ویژه ما در اولین اتوبوس لیموزین ایران این تولد را جذاب تر خواهد کرد.

برای دریافت اطلاعات کامل پکیج سفر وارونه به دنیای درون انسان، کلیک کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست