ویدیو HD

گردش در طبیعت کانادا | سفری شگفت انگیز و آرامش بخش

برای دقایقی با ما باشید تا شما را به سفری متفاوت و جذاب ببریم و به نوشیدن جرعه ای آرامش میهمان تان کنیم. به کانادا می رویم و لحظاتی شیرین و به یادماندنی را در آغوش طبیعت بکر و دیدنی آن می گذرانیم. کوهستان، جنگل، رودخانه، ساحل و ... همه و همه را می بینیم و به صدای طبیعت نیز گوش فرا می دهیم. همه چیز آماده است تا دقایق پیش روی تان را به شکلی متفاوت بگذرانید و غرق در لذت شوید. زیبایی های طبیعی کانادا شگفت زده تان خواهند کرد و شما را با خود به دنیایی دیگر می برند. کار و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید. 

آرام باشید و به صدای طبیعت گوش بسپارید. صدای گذر آب از رودخانه را بشنوید و یا در سکوت از کنار صخره های کنار آب بگذرید. چندی بعد به تماشای گذر ابرها بر فراز کوه ها می نشینیم؛ کوه هایی که هنوز هم ردپای برف بر روی آنها دیده می شود و ظاهر دو رنگ شان بسیار شکوهمند به نظر می رسد. پرتوهای خورشید بر دریاچه می تابند و جلوه ای دیگر به آن می دهند تا صحنه ای ماندگار را در ذهن تان به تصویر بکشند. مقصد بعدی ما جنگلی با درختان سر به فلک کشیده است و پس از آن به تماشای بازی ستارگان در آسمان شب می نشینیم. سازنده این ویدیو درباره کار خود می گوید:

من طی شش هفته 5500 کیلومتر سفر کردم تا مناظر زیبای بریتیش کلمبیا و آلبرتا در کانادا را کشف کنم و همیشه به دنبال راه اندازی دوربین خود در میان زیبایی ها بودم. حاصل کار من ویدیویی به نام زنده (Alive) شد؛ یک ویدیوی تایم لپس که شما را به سفری در میان جنگل های وحشی، در امتداد سواحل دریاچه ها و به کوه های شکوهمند می برد. 

هدفم از ساختن این ویدیو بالابردن آگاهی از سیاره شگفت انگیزی است که فرصت زندگی در آن را داریم و افتخار پیدا کرده ایم جزیی از آن باشیم. به همین دلیل باید مسوولیت آن را هم بر عهده بگیریم و برای حفظ آن تلاش کنیم؛ برای جایی که ما در آن زنده هستیم.

امروز در کارناوال شاهد این ویدیوی زیبا باشید و از مرور زیبایی ها لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET