کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جزایر کارائیب | رویایی حقیقی در زمین | ویدیو HD

با شور و هیجان فراوان و به همراه ویدیویی دیدنی و زیبا امروز با یکدیگر به مقصدی پر آوازه راهی می شویم. مقصدی که شاید بارها و بارها نامش را شنیده باشید اما از نزدیک زیبایی هایش را ندیده باشید. مقصد سفر امروزمان جزائر کارائیب است. آیا از این جزایر و زیبایی هایش هیچ ایده و تصویری در ذهن دارید؟ اگر پاسخ منفی است پس تماشای ویدیو امروز را از دست ندهید و با ما همراه شوید. منطقه ی کارائیب مجموعه جزایری در جنوب شرقی آمریکای شمالی است که مردمانی با فرهنگ های گوناگون در این ناحیه زندگی می کنند. با یکدیگر همسفر می شویم و نمایش به شدت زیبایی از طبیعت بکر این جزایر را می نگریم. با دریای آبی رنگ شروع می کنیم از آسمان به سوی اعماق مختلف این دریای روشن و زیبا چشم می دوزیم، چهره ی خندان کودکان بومی این منطقه و گل های رنگارنگ با شکل و ظواهر متفاوت این دیار را نظاره گر می شویم. کمی بعد به دل دریا می زنیم تا شنای دلفین های زیبا و موج سواری را تجربه کنیم. البته قایق رانی در رودخانه های باصفای این منطقه هم لذت خاص خود را دارد. درختان نخل بلند از هر گوشه و کناری سر بیرون زده اند و توجه شما را جلب می کنند. در مناظری رویایی قرار می گیریم؛ کنار غروب خورشید بر روی ساحلی سنگی یا جنگلی با شکل و شمایلی متفاوت و فوق العاده، دانش آموزان مدرسه و زنان با لباس محلی هم البته ما را با فرهنگ این دیار بیشتر آشنا می کنند. انواع پرندگان رنگی زیبا از قبیل طوطی قرمز، پلیکان و جانوران بومی این منطقه هم به نمایش در می آیند. ماهی گیری، اسب سواری، کشتی سواری و تمامی تفریحات مفرح دیگر این ناحیه هم به تصویر کشیده شده. یکی از جالب ترین کار های این سفر هم ملاقات با دنیای زیر آب های این ناحیه است زیرا که با لباس غواصی دقایق کوتاهی را محو تماشای موجودات زیبای دریای این جزایر می شوید. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست