کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD دربند | طبیعت کوهستانی و زیبای شمال تهران

ساکن تهران که باشی، یا حتی مسافر چند روزه ی آن، این را خیلی زود در خواهی یافت که سرعت زندگی در این کلان شهر بر روی سریع ترین حالت ممکن تنظیم شده. آن قدر بی توقف پیش می رود روزهای زندگی ات در تهران که گاهی حتی یادت می رود در روز نگاهی به چهره ی خسته ی خودت در آیینه بیاندازی چه برسد به آن که بخواهی دوده از چهره ی شهر بِزُدایی و زیبایی های آن را به تماشا بنشینی؛ زیبایی هایی که اگر مجالی برای خودنمایی داشته باشند، چه دلبری ها که نمی کنند. اما بد نیست گاهی خودمان کنترل زندگی را به دست بگیریم و سرعت آن را کُند کنیم تا بتوانیم کمی بیشتر از زیبایی ها لذت ببریم. هر گاه نام تهران می آید، ناخودآگاه تصویری از شهری آلوده و پر ترافیک در ذهن نقش می بندد. در حالی که این دیگر کمی بی انصافی است چرا که دیدنی های تهران بسیارند و متنوع. از بناهای تاریخی شهر گرفته که روایت گر دوره های تاریخی گوناگون اند و طبیعت زیبای اطراف تهران و یا حتی طبیعت زیبای خود شهر. یکی از همین جاذبه های طبیعی شهر که در شمال تهران قرار دارد، دربند است؛ یکی از محله های تهران و از دهکده های قدیمی شمیران که در شمال باغ سعدآباد قرار دارد. در وصف زیبایی های دربند همین بس که اینجا نخستین گزینه ی شهروندان تهرانی برای پذیرایی از میهمانان خارجی و داخلی شان است. امروز کارناوال هم می خواهد از همراهان خود پذیرایی مجازی کند؛ می خواهیم شما را با ویدئویی زیبا و نشاط آور به دربند ببریم تا این بار از قابی متفاوت آن را به تماشا بنشینید. برایتان به تصویر کشیدیم؛ طبیعت دل نشین دربند را در کنار رستوران هایی که به جاذبه های منطقه بدل شدند و مغازه هایی باصفا که با ترشی و لواشک های وسوسه انگیز و رنگارنگ، از میهمانان دربند پذیرایی می کنند. و اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود؛ اینجا برای کوهنوردان هم مقصدی دوست داشتنی است. هر روزی که به دربند بروید، بدون شک کوهنوردانی را کوله به دوش و مجهز می بینید که راه قله را پیش گرفتند و می خواهند از زیبایی ها به بهترین شکل ممکن بهره بگیرند. اگر ساکن تهرانید و یا مهمان یک تهرانی، دربند را فراموش نکنید. اینجا می تواند مکانی مناسب برای کنار هم بودن باشد. می توانید بر روی تخت های سنتی که در رستوران های دربند قرار دارند، بنشینید و یک وعده غذایی ایرانی را در جمع گرم خانواده نوش جان کنید. این بار اما میهمان کارناوال باشید تا گشتی در دربند را با هم تجربه کنیم. در ویدئوی امروز می خواهیم تا به دربند برویم و حال و هوای مردم را به تماشا بنشینیم. همراه کارناوال، محو زیبایی های دربند شوید.

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مصطفی

بل دربند قشنگه بی نظیره. جوانی ام را به کوهنوردی در آن منطقه گذشت . اما الان کی جرات داره بره رستورانهای دربند یه دیزی یا حتی یه املت بخوره ؟؟!! قیمتها نجومی ومتفاوت !!! کیفیت هم نمیدونی چی میخوان بهت بدن بخوری؟؟!! بعد ازنسشتن هم نمی تونی بلند بشی بیای بیرون!!

21 دی 1397

ناشناس

جای باصفاییه

04 مرداد 1397

ارمان

اقا یه لطفی کن یه نقدی بنویس در مورد این پارکبان های دربند که میخوان پول گزافی بگیرن بدون اینکه برگه بدن و همیشه جاهای نزدیک دربند رو رزرو میکنن تایه طعمه لوکس بهشون بخوره

28 دی 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست