کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کویرنوردی | از اسکی روی رمل ها تا پرواز در آسمان

با دقایقی پر شور و وصف ناپذیر از خلاقیت هایی در خلق آدرنالین امروز در کارناوال میزبانتان هستیم. مهمان افتخاری ما شوید و در چتر بازی به شیوه ای متفاوت و اسکی سواری بر روی کویر نمک، ما را همراهی کنید. هیجان را به شیوه ای متفاوت امروز به شما تقدیم می کنیم. تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

تجهیزات ماجراجویی امروزمان را فراهم می کنیم. علاوه بر پوشیدن لباس های مخصوص و ایمن، موتوری را بر روی شانه ها انداخته ایم تا هدایتگر چتر بزرگ بالای سرمان شود. می خواهیم به شیوه ای جذاب و دیدنی در فواصلی نه چندان دور از زمین پرواز کنیم. زمانی که چترها به آسمان بروند این بازی هیجانی آغاز می شود. به پرواز در آیید و با هدایتگرهایی که در اختیار دارید چترتان را به هر سمت که می خواهید هدایت کنید. در میان این چتر بازی گاهی هوا آفتابی می شود و لحظاتی هم قطرات باران را می بینیم.

در تجربه ی هیجانی بعدی به سراغ کویر نک می رویم، علاوه بر زیبایی های مناظر کویر شما را با ماجراجویی فوق العاده ای رو به رو می کنیم. سوار چوب اسکی می شویم و با طنابی دیگر به موتور چهار چرخه ای که با حرکت خود، ما را به روی زمین بکشاند. انگار که روی برف اسکی می کنید اما خبری از سرما و یخبندان نیست. حتی سعی می کنیم که از روی مانع های بزرگ و کوچکی که بر سر راه قرار دادیم، عبور کنیم. موتور سواری در این کویر را هم امتحان می کنیم. و علاوه بر هیجان از آسمان بی نظیری که از همیشه بیشتر به ما نزدیک است لذت می بریم.

آیا از ماجراجویی های امروز کارناوال لذت بردید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست