کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نمایشی هیجانی از اسکوتر بازی حرفه ای

اراده و پشتکار در درون همه ی ما وجود دارد و به صورت طبیعی هر چه را که با تمامی باور و احساسمان بخواهیم به دست خواهیم آورد. آدمی به گونه ای آفریده شده که تنها کافی است اراده ی انجام کاری را کند، آن هنگام است که زمین و آسمان را به فرمان خود در خواهد آورد تا خواسته اش انجام شود. تاکنون مثال های بی شماری از این قبیل را دیده اید، ویدیو امروزمان هم چنین فضایی را برایمان به تصویر می کشد. نوجوانی که می خواهد با اسکوتر کارهای خارق العاده انجام دهد اما درست در ابتدای کار نقش زمین می شود. با ما همراه شوید و ببینید این نوجوان مبتدی با پشتکار فراوان چگونه به هدف خود می رسد. با ویدیو کوتاهی از سال 2010 شروع می کنیم؛ زمانی که نوجوانی تصمیم به بازی اسکوتر حرفه ای گرفته و برای اولین بار به زمین می خورد و دچار آسیب می شود. سپس دو سال بعد از آن حادثه را نظاره گر می شویم. او بزرگتر شده و طی این دو سال به اندازه ی کافی تمرین نموده تا به هدف قهرمانانه اش دست یابد و می بینیم که با چه لذتی مسیری موفقیت آمیز درست از روی همان مانع های قدیمی را با اسکوتر اش طی می کند. صحنه هایی فوق العاده هیجان انگیز از تمامی اسکوتر بازهای ماهر برایتان تهیه نمودیم. صحنه هایی که در پس هر یک شور و هیجانی پر قدرت قرار گرفته و علاوه بر انرژی دادن به شما، شاید ترقیبتان کند تا به سراغ کارهایی که آن ها را نیمه کاره رها کرده اید باز گردید و به بهترین نحو ممکن به اجرا رسانید. آیا تاکنون اسکوتر بازی کرده اید؟ آیا از تماشای اسکوتر بازهای حرفه ای لذت می برید؟ اگر در پاسخ دادن مطمئن نیستید با قطعیت تمام می گوییم که این ویدیو صحنه های زیبای فراوانی را برایتان آماده کرده و فرصتی را در اختیارتان قرار می دهد تا خود را به جای اسکوتر باز های حرفه ای بگذارید و لذت و هیجان پرش از روی مانع ها را خود تجربه کنید. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست