کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هیجانی از پارکور | بازی با مرگ

اگر عاشق هیجان هستید و به انجام حرکات ورزشی علاقه دارید، ویدیو امروز مخصوص شماست؛ می خواهیم با دیوانه وار ترین نوع پارکور آدرنالین خونتان را بالا ببریم. بر روی قطار راه می رویم، بر روی لبه ی بلند ترین برج ها بالانس می زنیم و کار هایی می کنیم که شما را به وجد آورد. تماشای این ویدیو زیبا و هیجانی را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید.

ارتفاع موانع اصلا اهمیت ندارد ما به قدری در پارکور مهارت کسب کرده ایم که غیر ممکن ها را ممکن می کنیم. آیا تا کنون بر روی لبه ی پنجره ی برجی مرتفع ایستاده اید؟ حتی تصورش هم دل و جراتی بسیار می خواهد. پارکوربازهای شجاع ما از هیچ خطری نمی هراسند و بزرگترین و پر چالش ترین موانع را انتخاب می کند.

گذر از بالای پشت بام های بزرگ و کوچک تا رسیدن به سطح زمین، بالا رفتن از دیوار ها با هر ارتفاعی و با حداکثر سرعت ممکن، شاید شما را به شک بیاندازد که آیا این پارکور بازها افراد عادی هستند و یا ابَر انسان! اما در پاسخ به شما یادآوری می کنیم که تمرین بسیار هر کار غیر ممکنی را ممکن می سازد.

در تجربه های بعدی از روی تیرچه های آهنی توری های ساختمان های بلند با حرکاتی سریع و چشم گیر می پریم و در لبه ی پرتگاهی وحشتناک پیاده روی می کنیم. و اما به نفس گیر ترین قسمت ویدیو می رسیم یعنی زمانی که پارکور باز حرفه ای ما بر روی این لبه ی پرتگاه روی دستانش می ایستد. سپس باز هم به مسیر خود ادامه می دهد تا با شیرجه ای قدرتی به مکان قبلی باز گردد.

و اما لذت را به راحتی میتوانید در چهره اش ببینید. لذتی از جنسی متفاوت که شاید برای دیگران وحشتی بیش نباشد. آیا شما از این ویدیو لذت بردید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست