کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کلیپ هیجانی از پارکور | شبیه ساز بازی پوکمون و دزدان دریایی

با نمایش زیبا و خیره کننده ی دیگری از ورزش پارکور امروز مهمانتان هستیم.  پارکور ورزشی است که در آن فرد از موانع موجود بین مبدا و مقصدش باید در سریعترین زمان ممکن عبور کندد. در ابتدا قهرمان داستانمان در پی دستگیری و مجازات دزدان دریایی بر می آید و سپس پارکور بازان ما نقش بازی کامپیوتری مشهوری به نام پوکمون را بازی و این بازی را در دنیای واقعی پیاده می کنند. با صحنه هایی زیبا و خیره کننده ی فراوانی شور و نشاطی فوق العاده را به شما هدیه می دهیم. تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نیمه های شب بر روی پشت بامی یکه و تنها، قهرمان داستان ما تصمیم به نبرد با ظلم دزدان دریایی می گیرد. با عجله و با تکنیک های حرفه ای از روی موانع می گذرد. ارتفاعات مختلف یا شلوغی جمعیت حتی سرعتش را کم نمی کند. در میان راه به کافه ای می رسد، کمی نوشیدنی می نوشد ، نفسی می گیرد و با انرژی بیشتر به مسیر خود ادامه می دهد. در شب و روز و با تکاپوی فراوان در نهایت به کشتی دزدان دریایی می رسد و پس از مجازات رئیس آن ها خود کشتی را هدایت می کند.

و اما در بخش بعدی ویدیو به سراغ بازی جذاب پوکمون گو می رویم. در بازی پوکمون قهرمان داستان توسط دشمنان اش تعقیب می شود اما آن ها با سرعت و مهارتی چشم گیر، موانع را پشت سر می گذارند. از میان پارک کودکان با پرش از ارتفاعات مختلف، در ساختمان ها چند طبقه و با گذر از خیابان تا جایی که می توانند دشمنان را پشت سر می گذارند. حرکاتشان بسیار دیدنی و خیره کننده است. اما در نهایت در بن بستی اسیر می شوند و بازی به پایان می رسد.

براستی که در ورزش پارکور شور و هیجانی مثال زدنی نهفته است که هر کسی  را سر شوق می آورد.

در تماشای این ویدیو جذاب با کارناوال همراه شوید و از تماشای آن لذت ببرید.

ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای پارکور

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست