کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تجربه هیجانی متفاوت | ورزش و آدرنالین |

امروز با ویدیویی جذاب دقایقی شاد و پر هیجان را برای شما به ارمغان خواهیم آورد. تاکنون به روش های مختلف و با به خرج دادن خلاقیت، هیجان و نشاط بسیاری را خلق کرده ایم و از هر کدام انرژی مثبت فراوانی دریافت کردیم که می توانید این ویدیوهای هیجانی را با کلیک بر روی لینک زیر مشاهده کنید: کلیپ های هیجانی این بار هم با خلاقیتی متفاوت آشنا می شویم. در ابتدا با ماشین های کودکانه با سرعت فراوان در جاده های خاکی هیجان را تجربه می کنیم. سپس با چترِ پرواز و تخته موج سواری راهی دریا می شویم و لذت را به تصویر می کشیم. به هیچ عنوان تماشای این صحنه های شاد را از دست ندهید و با ما همراه شوید. گروهی با استفاده از وسایل مختلف همانند یک کارتون تا شده و یا ماشین های مخصوص کودکان و ... توسط یک طناب به ماشینی متصل شده اند. وقتی ماشین شروع به حرکت می کند این افراد را با خود به روی جاده ای خاکی می کشد. البته که این کار خطر زیادی دارد و  اغلب این افراد به زمین می خورند. اما آن ها خطر را به جان می خرند برای خلق ساعتی پرشور... سپس گروهی دیگر با استفاده از اسکیت برد، تخته موج سواری و چترهای هوایی زیبا کمی بر روی زمین قرار می گیرند و لحظاتی هم به پرواز در می آیند. در این فعالیت شاد و جذاب سه ورزش موج سواری، اسکیت برد و پرواز با چترهای رنگارنگ با یکدیگر ترکیب شده اند و لذت استفاده از آن ها را دو چندان نموده است. برای دقایقی تمامی مشغله ها را کنار بگذارید و در تماشای این لحظات پر هیجان با ما همراه شوید. در پروازهایی که بر فراز دریا و با هیجان فراوان سپری می شود، خود را تجسم کنید و یا لذت سرعت و هیجان را در ماشین سواری متفاوتی بچشید. تماشای این لحظات متفاوت و زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست