ویدیو HD

نمایش هیجان انگیز پرواز با جت پک

رویای پرواز چیزی نبود که به این راحتی ها دست از سر انسان بردارد. همین رویای شیرین باعث شد تا ابزارهای پرواز یکی یکی شکل بگیرند و انسان مانند یک پرنده در آسمان از این سو به آن سو برود. امروز در کارناوال می خواهیم به آسمان برویم و نمایشی خارق العاده را شاهد باشیم. شاید بارها نمایش هواپیماها را در مراسم مختلف نظاره گر بوده اید و کم و بیش با آنها آشنا هستید. این بار هم به تماشای چنین نمایشی می نشینیم اما در میان هواپیماها با انسان هایی برخورد می کنیم که با جت پک به پرواز درآمده اند؛ وسیله ای جالب که پرواز و هیجان را در هم می آمیزد. با ما همراه باشید و طعم هیجان را به شکلی متفاوت بچشید. 

نمایش های هوایی یکی از جالب ترین صحنه هایی هستند که بینندگان را به خود خیره می کنند. هواپیماها در آسمان به پرواز در می آیند و با نظمی خاص و با استفاده از دودهای رنگی تصاویری شگفت انگیز را به نمایش می گذارند. اما هستند کسانی که ترجیح می دهند به جای هواپیما با جت پک به آسمان بروند و جلوه ای خاص به این نمایش ببخشند. جت پک که می توان آن را کوله پشتی پرتابی یا کوله پشتی جهشی نیز دانست وسیله ای است که به پشت بسته می شود و با فشار گاز، انسان را به پرواز در می آورد. راکت بلت یا کمربند موشکی و راکت پک اسامی دیگر این وسیله هستند که سابقه استفاده از آن به جنگ جهانی دوم بر می گردد. 

امروزه ساختار جت پک با اضافه شدن بال کمی تغییر کرده و پرواز با این وسیله به یک تفریح هیجان انگیز تبدیل شده است. برخی این کوله پشتی را به پشت شان می بندند و در میان هواپیماها به پرواز در می آیند تا آدرنالین را به اوج برسانند.

در ویدیوی امروز کارناوال شاهد هنرنمایی با این وسیله جذاب باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET