کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شکفتن گل ها در طبیعت | شاهکار فصل بهار

بهار فصل نو شدن است و با آمدنش ولوله ای به جان طبیعت می اندازد. هر صبح درختان و گیاهان نگاهی به ردای خود می کنند و به دنبال نشانه ای از این فصل می گردند. آنها دل در دل شان نیست که لباس نوی شان زودتر از راه برسد و بر تن شان بنشیند. شور و شوق رسیدن بهار خواب را از چشم طبیعت می رباید؛ طبیعتی که تا همین چند وقت پیش زیر پتوی سرد و برفی اش خفته بود حالا نمی تواند لحظه ای چشم بر هم بگذارد. همه اجزای زمین چشم انتظارند؛ می ترسند بهار بیاید و خواب باشند و از سهمیه لباس بهاری شان محروم بمانند. کارناوال می خواهد شما را به سفری در طبیعت ببرد تا روح تان از دیدن شکفتن زمین تازه شود. با ما همراه باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

زمین لباس سپیدش را از تن به در کرده است و کم کم دارد آماده پوشیدن لباس گل گلی اش می شود. قامت خمیده گیاهان برافراشته می شود و گل ها یکی پس از دیگری خودشان را نشان می دهند. سیاره مادر از این همه رنگ و لعاب به وجد آمده و گویی مشغول شمردن گل های تنش شده است. همه چیز به ما می گوید که جشن بهاری در همه جا برپا شده و این کره خاکی دارد نفسی تازه می کند.

گل ها که تازه از راه رسیده اند حسابی همه چیز را برانداز می کنند تا ببینند در زمین چه خبر است و دور و برشان چه می گذرد. آغوش طبیعت به روی گل ها باز است و آنها از بودن در میان این همه زیبایی لذت می برند. در اینجاست که زبان به تحسین گشوده می شود اما هیچ یک از این شگفتی ها در وصف نمی گنجند.

با کارناوال همراه شوید و گشت در دنیای گل ها لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست