کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پرواز با پاراگلایدر | تجربه لحظات مهیج

از گذشته های دور، انسان با دیدن پرندگان، رویای پرواز را در سر می پروراند و دوست داشت از نگاه آنها همه زیبایی های زمین را ببیند. همین رویا منجر به اختراعات بسیاری شد و در طول زمان پرواز معنای امروزی خود را یافت. بسیاری از ما پرواز با هواپیما را تجربه کرده و از پنجره های کوچک این ماشین غول آسا زمین را دیده ایم؛ اما کسانی هستند که به این پنجره های کوچک اکتفا نمی کنند و دوست دارند دید وسیع تری داشته باشند. آنها هیجان را چاشنی کارشان می کنند و با پاراگلایدر به پرواز در می آیند تا فرصتی ناب برای دیدن چشم انداز ها پیدا کنند. امروز در کارناوال تصاویری از پاراگلایدر سواری را برای تان در نظر گرفته ایم؛ ویدیویی که با دیدنش غرق هیجان می شوید...

چتربال سواری یا پاراگلایدینگ ورزشی تفریحی و مهیج است که طرفدارانش رو به افزایش هستند. با به وجود آمدن باشگاه های مختلف در این زمینه امکان تجربه هیجان این ورزش برای همه، حتا مبتدی ها هم فراهم شده است. تصور کنید که در آسمان پیش می روید و در زیر پاهای تان مناظر مختلفی را می بینید؛ بسته به اینکه در چه جایی این ورزش را انجام دهید ممکن است با منظره ای از شهر رو به رو شوید یا دشت های سرسبز و جنگل ها را ببینید و یا تماشاگر کویر و جلوه های جادویی اش باشید. 

بسیاری از حرفه ای ها این ورزش را با حرکات نمایشی ترکیب می کنند، در هوا چرخ می زنند و آدرنالین را به اوج می رسانند. تماشای پرواز پاراگلایدرهای رنگین در آسمان نیز جالب توجه است و می تواند شما را غرق در خود کند. نمایش پاراگلایدرها در آسمان آن قدر جذاب است که وسوسه تان می کند برای یک بار هم که شده این فعالیت را امتحان کنید.

با کارناوال همراه باشید و از این گشت و گذار هیجانی لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست