کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ایرانگردی در سال 2017 | گشت و گذار در سرزمینی کهن

با ویدیویی جذاب و دیدنی از ایران عزیزمان امروز مهمان چشمانتان می شویم. می خواهیم زیبایی های ایران را در سال 2017 زیر ذره بین ببریم و منظره های فوق العاده ای از میهن عزیزمان را با شما قسمت کنیم.تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید.

با نمایی فوق العاده و دیدنی از مسجد بزرگ وکیل در قلب شیراز تماشای ویدیو را آغاز می کنیم. معماری باستانی این مسجد بدون شک یکی از زیباترین معماری های ایران محسوب می شود. سپس به سوی پرسپولیس روانه می شویم و شکوه و عظمت ایران باستان را نظاره گر می شویم. مقصد بعدیمان شهر یزد است. به راستی که گشت و گذار در کوچه و پس کوچه های شهر یزد یکی از زیباترین تجربه های سفر به ایران است. علاوه بر صفا و صمیمیتی که در آن غالب است، چنین معماری را در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت. در میان گشت و گذار در این شهر کاشی کاری های مسجد جامع یزد و ورزش باستانی در زورخانه ای سنتی و سقف خانه های فوق العاده اش مانند الماسی در شهر خودنمایی می کنند.

میدان نقش جهان و پیاده روی بر روی شن های داغ بیابان ورزنه، زیبایی دریاچه نمک ورزنه، خانه طباطبائیان و مسجد آقا بزرگ کاشان، مسجد جامع اصفهان با هنر اصیل ایرانی، سی و سه پل  و هزاران منظره دیدنی دیگر از ایران عزیزمان به زیبایی نمایش داده می شوند.

اگر به تمام مکان های دیدنی ایران سفر نکرده ایدو همه ی زیبایی های ایران را نمی شناسید با ما در این سفر همراه شوید تا مکان های زیبای گردشگری کشور عزیزمان را ببینید و بشناسید و از گردش در آن ها لذت ببرید.

 تماشای این ویدیو زیبا را به هیچ عنوان است ندهید و در ایرانگردی امروز کارناوال همراه شوید و تجربه های جدید کسب کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست