کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های مازندران | لمس بهشت در همین حوالی

با شور و هیجان فراوان به همراه ویدیویی باورنکردنی از گوشه ای از میهن عزیزمان به نزدتان آمده ایم تا با لحظاتی فوق العاده شما را سورپرایز کنیم. مقصد امروزمان استان مازندران است؛ گوشه ای از شمال میهن که بسیاری از زیبایی های تکرار نشدنی را در خود جای داده است. ویدیو امروزمان مناظری رویایی را در تایم لپسی کوتاه به تصویر می کشد، مناظری که شاید باورش سخت باشد که متعلق به ایران عزیزمان هستند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید و با ما همراه شوید. آسمانی که با رنگ های نارنجی، زرد و بنفش مانند یک تابلوی نقاشی رنگ هایش را به روی دریاچه انعکاس می دهد، رفت و آمد مه ای غلیظ در لا به لای جنگل های انبوه کوهستان و زیبایی های طبیعت که تمامی ندارند... بیشتر و بیشتر پیش می رویم تا به ارتفاعات بالاتر برسیم و با ابرها یکی شویم. این مناظر وهم و خیال نیست، این زیبایی های بی نظیر متعلق به خاک عزیر میهن خودمان، ایران است. در شبانه روز با گذر از کنار غروب خورشید و یا طلوعش، با گذر از کنار ستارگان رویایی آسمانِ کنار یک کلبه ی چوبی و با تماشای کهکشان راه شیری در پس زمینه ی کوهستان می خواهیم روحی تازه کنیم و تمامی انرژی های منفی را از خود دور کنیم. با حسی مثبت و با لبخندی زیبا به تماشای قله ای استوار و پوشیده از برف بنشیدید که با تابش آفتاب جلا می یابد، بنشینید و از تماشای منظره زمین برنج کاری شده ای که به تماشای رنگ های آسمان نشسته، لذت ببرید. غروب خورشید را در کنار امواج پر تلاطم دریای خزر بنگرید و از دیدن آبشار های رویایی این دیار شگفت زده شوید. با این ویدیو قدرت طبیعت را برایتان به نمایش در می آوریم قدرتی که با تماشا به راحتی در بند بند وجودمان حس می شود و ما را هر چه بیشتر شاکر نعمت های بی دریغ پروردگار می سازد. برای آشنایی بیشتر با جاذبه های استان مازندارن، بر روی لینک زیر کلیک کنید: زیبایی های دیدنی استان مازندران با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست