ویدیو HD

موتور سواری در پنسیلوانیا | لحظاتی هیجان انگیز در آمریکا

خودتان را برای تماشای یک نمایش هیجان انگیز آماده کنید. می خواهیم با یک موتورسوار حرفه ای به نام دارن دوروم (Darryn Durham) همراه شویم و تجربه ای دلپذیر و سرشار از آدرنالین داشته باشیم. او به پنسیلوانیا رفته تا هنرنمایی اش را در این ایالت شمال شرقی آمریکا به رخ بکشد.

پنسیلوانیا شهرهایی همچون فیلادلفیا، پیتسبورگ (Pittsburgh)، آلن تاون (Allentown) را در خود جای داده است و البته، شهر هریسبورگ (Harrisburg) که عنوان پایتختی این ایالت را یدک می کشد. این ایالت، نقش پر رنگی در تاریخچه آمریکا ایفا کرده است؛ از جمله آن ها می توان به این مساله اشاره کرد که رهبران سیاسی آمریکا، در شهر فیلادلفیا به گرد هم آمدند و دادخواستی مبنی بر جدایی آمریکا از انگلستان امضا کردند که در  نهایت نیز، به استقلال آمریکا منجر شد. همچنین باید بدانید که پنسیلوانیا جاذبه های متعددی را در خود جای داده است، همچون باغ های لانگوود (Longwood)، اقامتگاه کوهستانی کمل بک (Camelback)، منطقه تفریحی ملی دلاور واتر گپ (Delaware Water Gap) و ... . همه این ها، مقاصد سفر محبوبی برای گردشگران هستند؛ اما ما برای گشت و گذار امروزمان، به مکان های توریستی پنسیلوانیا نمی رویم. می خواهیم در یکی از فصل های سرد، راهی این ایالت شویم تا در مکان های متروکه آن، به تماشای هنرنمایی «دارن دوروم» بنشینیم. به هیچ وجه این ویدیوی هیجانی را از دست ندهید.

در ابتدای ویدیو، «دارن» را می بینیم که از خانه متروکه به بیرون خیره می شود و بارش ذرات برف را تماشا می کند. شاید در این فکر است که موتورسواری در این روز سرد و برفی، کار عاقلانه ای ست؟! اما او در زمره موتورسواران حرفه ای جهان قرار دارد و در آب و هوایی نامناسب تر نیز می تواند براند و توجه همه را به خود جلب کند. پس موتورش را بر می دارد و راهی جاده می شود ...

کارناوال را در تماشای این ویدیو همراهی کنید.

 


:Video Details

Music: Failure - Screen Man

Artist: Darryn Durham

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET