کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت ایران | نمایش بی نظیر جنگل و ابر

چندبار از دغدغه ها و روزمرگی های‌تان به تنگ آمده و در جستجوی راهی برای خلاصی از آنها بوده اید؟ دوست دارید همین الان بار سفر ببندید و به جایی بروید که سرشار از آرامش باشد؟ اگر در همین لحظه هوس دور شدن از شهر و شلوغی هایش کرده اید نیازی به بستن چمدان ندارید چرا که امروز سفری بی نظیر و فراموش نشدنی برای‌تان تدارک دیده ایم و می خواهیم شما را به قلب جنگل های ایران عزیزمان ببریم؛ جایی که تا چشم کار می کند سبزی درختان است و رقص ابرها و تلالوی نور خورشید. برای دقایقی دست از کار بکشید، در کناری بنشینید و با تماشای این ویدیو خستگی های‌تان را به فراموشی بسپارید. همه چیز آماده است تا تجربه ای ناب برای خود رقم بزنید؛ کافیست کارناوال را در این سفر همراهی کنید...

سفر خود را با پرواز بر فراز جنگل های سرسبز آغاز می کنیم و همچون پرنده ای سبک بال از روی آنها می گذریم. کمی بعد این ابرها هستند که رقص کنان وارد می شوند و جلوه ای تازه را پیش روی‌مان قرار می دهند. گویی ساکنان سپید آسمان هوس کرده اند به درختان سری بزنند و دل به حرف های‌شان بسپارند. 

کم کم به زمین قدم می گذاریم و در میان درختان سر به فلک کشیده گشتی می زنیم. انوار خورشید خودشان را از لابه لای درختان عبور می دهند تا بتوانند به زمین برسند. باد می وزد و برگ ها را به این طرف و آن طرف می برد. دوباره به میهمانی ابرها می رویم که سایه خود را بر روی درختان افکنده و منظره ای جادویی را به تصویر کشیده اند. خورشید می خواهد بار و بندیلش را جمع کند و از آسمان برود و با این کار به ما می فهماند که وقت گشت و گذارمان به پایان رسیده است.

برای لمس آرامش با کارناوال باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست