کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

طبیعت رامسر | شکوه و زیبایی مازندران |

امروز سفری دیدنی به تکه ای شگفت انگیز از خاک کشور عزیزمان داریم. مقصدمان شهر زیبای رامسر در شمال کشور و استاندان مازندران است. شاید زیاد نیاز به تعریف از این شهر نباشد زیرا آوازه ی زیبایی هایش به گوش همگان رسیده و خطه ای خوش نام و مشهور در شما ایران است. با ویدیویی زیبا و دیدنی از طبیعت این شهر قصد داریم تا شما را از وجود طبیعتی شگفتی آفرین، درست در کشور خودمان مطلع کنیم تا هر چه بیشتر بدان افتخار کنید. با ما همراه باشید. آسمانی در تلاطم با مه، آبشار های کچک و بزرگ در کوهستان، گل هایی که به تازگی سر باز کرده اند و مناظری که شما را به یاد بهشت می اندازد. این آسمان پوشیده شده با ابر های سفید و و متراکم درست در کشور خودمان قرار گرفته... به تماشای جریان آب ها بنشینید؛ آب هایی که در هر گوشه و کنار به سرعت می گذرند و مناظری رویایی ایجاد کرده اند. تمامی فصل ها را در این شهر به نمایش در می آوریم؛ از قبای سفید رنگ زمستان تا احساس گرمای رنگ های تند پاییز، از سبزی بهار تا گرمای تابستان بدون محدودیتی زمانی و مکانی می گردیم و می گردیم تا به دریا برسیم. پس از لذت از مناظر آرامش بخشش راهی ارفاعات می شویم و جنگل های پوشیده شده از کاج های رنگارنگ را از بالا نظاره گر می شویم. کوهستان هایی که یکدست از رنگ سبز پوشیده شده اند و ابر های وسیعی که با وزش باد آن ها را فرا می گیرند، بدون شک یکی از تکرار ناپذیر ترین مناظری است که تا کنون دیده اید. آسمان رنگارنگ در هنگام غروب خورشید هم جلوه گری دیگری است که از این طبیعت می بینیم. در تماشای زیبای خاک وطن لحظه ای درنگ نکنید و محو تماشای زیبای بکرش شوید. این ویدیو زیبا کاری است از عکاسان طبیعت رامسر؛ مسعود مقبل، منوچهر خانرمکی، نیما رحیم زاده و سجاد حسن زاده. با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محسن لطیف طرفی

با سفا جالب

23 شهریور 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست