کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارکور در فرودگاه | نمایشی هیجان انگیز

هیجان چیزیست که در دنیای امروز بسیاری به آن جذب می شوند و فعالیت های متنوعی را برای بالابردن آدرنالین انجام می دهند. بسیاری از افراد به ورزش های مختلفی در این زمینه روی می آورند تا پاسخی برای روحیه ماجراجو و عطش هیجان خود بیابند. یکی از این ورزش ها که در سال های اخیر طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است، پارکور نام دارد؛ ورزشی که با استفاده از تکنیک های آن می توان نمایشی خارق العاده را به راه انداخت و همه را انگشت به دهان گذاشت. امروز همراه مان باشید و به تماشای این ویدیوی جذاب بنشینید تا هیجان را به شکلی متفاوت تجربه کنید.

همسفر امروزمان جیسون پول (Jason Paul) است که یکی از پارکورکاران حرفه ای دنیا به شمار می رود و ویدیوهای بسیاری از او در فضای مجازی منتشر شده است. پارکور به معنای عبور از موانع در سریع ترین زمان ممکن است که با استفاده از ساده‌ترین شیوه های حرکتی صورت می گیرد. موانع و مسیر در پارکور از قبل تعریف نشده اند و این فرد است که تصمیم می‌گیرد با استفاده از توانایی‌های خود کدام مسیر و کدام تکنیک را انتخاب کند. 

امروز جیسون یک پرواز مهم دارد و باید حتما به آن برسد اما کمی دیر به فرودگاه رسیده است و چیزی نمانده که صندلی اش را در هواپیما از دست بدهد. او در یک لحظه به اصولی که فرا گرفته می اندیشد و در چشم بر هم زدنی شروع به اجرا کردن تکنیک های پارکور و عبور از موانع می کند. نظم فرودگاه بر هم می ریزد اما او به این چیزها توجهی ندارد و با قدرت به پیش می رود. جیسون باید حتما به پرواز برسد...

اگر دوست دارید ببینید که این پارکورکار حرفه ای در آخر موفق می شود یا نه، به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید و از دقایق پیش رو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست